trade@aio.lv
(+371) 66 066 555
Darba laiks
darba dienās no plkst. 9:00 līdz 19:00.

Iepirkuma grozs

Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs. Iesakam iepirkties mūsu interneta veikalā!

Speciāli priekš Jums - vislielākais noutbuku un ultrabuku klāsts par pievilcīgām cenām

Ko izvēlēties televizoram?

? Ko izvēlēties televizoram?

Televizors tas ir mājas izklaides centrs. Interneta sērfošana, filmu skatīšana no tīkla diska vai arēja diska, ģimenes foto arhīvs uz liela ekrāna, spēles un izlaides jebkurai gaumei, tas viss ir iespējams ar “gadžetiem”, kurus mēs izvelējamies tieši Tev. Tas ir viss ir iespējams ar jebkuru TV.

Mediapleijeri vairāk

Google Chromecast ir aksesuārs kurš padarīs jebkuru televizoru par gudro televizoru. Ar šo iekārtu tu vari translēt filmas, mūziku, bildes vai citu tev svarīgo informāciju uz televizoru bez vadiem no tava Android vai iOS telefona, vai planšetdatora, ka arī no Google Chrome interneta pārlūka tava datora.

Tālvadības pults vairāk

Universālais pults priekš gudriem televizoriem. Viena puse ir pamata funkcionāla pogas, otrā, pilnvērtīga klaviatūra, ērtai datu ievadei. Izmanto savu gudro TV uz 100%.

Ārējie cietie diski vairāk

Ārējais cietais disks A-DATA 500Gb var glabāt sevi līdz 62000 bildēm no jūsu fotokamerām, ka arī ļauj jūs glabāt visu, kas jums ir svarīgs, dokumenti, mūziku, filmas un citu informāciju. Disk ir aprīkots ar mūsdienīgo USB 3.0 interfeisu, kas ļaus jums zibenīgi ātri kopēt informāciju uz disku.

Spēļu konsoles vairāk

PlayStation 4 sistēma paver durvis uz pārsteidzošām spēļu pasaulēm, kur Jūs sagaida aizraujoši piedzīvojumi un aktīva spēlētāju biedrība. Jūs varēsiet izbaudīt lieliskas spēles no labākajiem spēļu ražotajiem pasaule.

DVD/BR atskaņotāji vairāk

Esi 4K televizora īpašnieks? Ar šo iekārtu, tu varēsi izbaudīt sava televizora jaudu. Skaties filmas 4K formāta, kas sniegs tev pilno detalizāciju ar īstām krasam. Tu redzēsi filmu, tieši tādas krasas ka Tev to gribēja paradīt filmas veidotāji.

Mediapleijeri vairāk

Apple TV ir radīts, lai uzsāktu jaunu ēru televīzijā.Jaunā tvOS operētājsistēma padarīs pavadīto laiku pie televizora interesantā un interaktīvā piedzīvojumā pateicoties App Store. Vērienīgas, neaizmirstamas spēles. Lietotnes, kas pārvērtīs tavu viesistabu par sporta zāli vai mācību klasi. Vai pat daudzspēlētāju piedzīvojumi, kuri padarīs ierastos spēļu vakarus īsteni maģiskus.

Pārsprieguma aizsargi vairāk

Ergonomisks pagarinātājs tavai mājas kinozālei. Sakārto vadus, jo katra pagarinātāja ligzda ir marķēta. Pagarinātājs ir aprīkots ar antenas un interneta ligzdu filtru, kas aizsarga pieslēgtas iekārta, no sprieguma maiņas.

Cable Organizers vairāk

Katrs no mums ir sastapies ar problēmu, kad nevar saprast kurš vads rozete pieder konkrētai iekārtai. Ar šo mārkeru komplektu, tu vari aizmirst par šo problēmu.

Tīrīšanas piederumi vairāk

Lai tavs televizors strādātu ilgi un kvalitatīvi, mēs iesākam pareizi to apkopot, izmantojot specialo mazgāšanas ķīmiju. Mazgājot televizora ekrānu ar logu šķidrumiem vai citu tam neapredzēto ķīmiju, jūs varat sabojāt televizora ekrānu.