trade@aio.lv
(+371) 66 066 555
Darba laiks
darba dienās no plkst. 9:00 līdz 19:00.

Iepirkuma grozs

Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs. Iesakam iepirkties mūsu interneta veikalā!

Pie mums ir vislielākā planšetdatoru izvēle uz Android bāzes!

Ko izvēlēties televizoram?

? Ko izvēlēties televizoram?

Televizors tas ir mājas izklaides centrs. Interneta sērfošana, filmu skatīšana no tīkla diska vai arēja diska, ģimenes foto arhīvs uz liela ekrāna, spēles un izlaides jebkurai gaumei, tas viss ir iespējams ar “gadžetiem”, kurus mēs izvelējamies tieši Tev. Tas ir viss ir iespējams ar jebkuru TV.

Spēļu konsoles

PlayStation 4 sistēma paver durvis uz pārsteidzošām spēļu pasaulēm, kur Jūs sagaida aizraujoši piedzīvojumi un aktīva spēlētāju biedrība. Jūs varēsiet izbaudīt lieliskas spēles no labākajiem spēļu ražotajiem pasaule.

Mediapleijeri

Apple TV ir radīts, lai uzsāktu jaunu ēru televīzijā.Jaunā tvOS operētājsistēma padarīs pavadīto laiku pie televizora interesantā un interaktīvā piedzīvojumā pateicoties App Store. Vērienīgas, neaizmirstamas spēles. Lietotnes, kas pārvērtīs tavu viesistabu par sporta zāli vai mācību klasi. Vai pat daudzspēlētāju piedzīvojumi, kuri padarīs ierastos spēļu vakarus īsteni maģiskus.

Mājas kinozāles

Microlab mājas kinozāle apvieno lielisku skaņu un vieglu lietošanu. Skaties filmas, ar Dolby Digital skaņu kas var būt salīdzināta ar kinoteātra skaņu.

Spēļu konsoles

Ar Xbox One tu vari ne tikai spēlēt visas mūsdienīgas spēles uz liela ekrāna, bet arī skatīties YouTube, filmas no arējiem vai tikla diskiem, un skatīties internetā lapas. Xbox One Market vari iegadāties daudz spēles un programmas neizejot no mājam.

Pēc dotajiem parametriem nekas netika atrasts.

Pagarinātāji

Ergonomisks pagarinātājs tavai mājas kinozālei. Sakārto vadus, jo katra pagarinātāja ligzda ir marķēta. Pagarinātājs ir aprīkots ar antenas un interneta ligzdu filtru, kas aizsarga pieslēgtas iekārta, no sprieguma maiņas.

Cable Organizers

Katrs no mums ir sastapies ar problēmu, kad nevar saprast kurš vads rozete pieder konkrētai iekārtai. Ar šo mārkeru komplektu, tu vari aizmirst par šo problēmu.

Tīrīšanas piederumi

Lai tavs televizors strādātu ilgi un kvalitatīvi, mēs iesākam pareizi to apkopot, izmantojot specialo mazgāšanas ķīmiju. Mazgājot televizora ekrānu ar logu šķidrumiem vai citu tam neapredzēto ķīmiju, jūs varat sabojāt televizora ekrānu.