trade@aio.lv
(+371) 66 066 555
Darba laiks
darba dienās no plkst. 9:00 līdz 19:00.

Iepirkuma grozs

Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs. Iesakam iepirkties mūsu interneta veikalā!

Noteikti pievērsiet uzmanību jaunākajiem viedtālruņiem ar pašu populārāko operētājsistēmu - Androidu !

ko nopirkt svētkos?

? ko nopirkt svētkos?

Pērc svētku dāvanas pie AiO!
Dāvanu izvēle ir grūts process, un lai atvieglot Tev šo procesu, mēs izveidojam sarakstu ar idejām.
Piedāvājam Tev iepazīties ar mūsu piedāvāto sortimentu.
Apsolām ka pirkšanas process un dāvana atnesis Tev tikai prieku un laimi.

Asinsspiediena mērītāji un Elektroniskie termometri

Auto lādētāji

Data kabeļi

Auto/Velo stiprinājumi

Ideāla dāvana, jebkuram autovadītājam. Viedtelefona turētais. Der gan iOS, gan Android telefoniem.

Data kabeļi

Sporta pulksteņi un aproces

Jaunums! Xiaomi Mi Band Pulse oficiāla Eiropas versija.
Xiaomi Mi Band Pulse ir ideāls aksesuārs sportistiem ka arī cilvēkiem kas grib sākt nodarboties ar sportu. Xiaomi fitnesa aproce ir ūdensizturīga un veidota no labākiem materiāliem, tai ir 45 mAh akumulators, kas nodrošina aptuveni 20 diennakšu darbību ar vienu uzlādes reizi. Ka arī var nolasīt sirdsdarbību ar optisku sensoru palīdzību.

Portatīvie akumulātori

Oriģināla un stilīga dāvana sievietei! Powerbank 2400 mAh lūpu krāsas dizainā ar izmēru, tikai 90x20mm, un svaru 67 grami. Tā ietilpība atļauj uzlādēt tavu viedtālrunī 1-1,5 reizi.

Auto lādētāji

Praktiska dāvana vīrietim. Xiaomi RoidMi 2s ierīce apvieno sevi Bluetooth mikrofonu, brīvroku sistēmu, mūzikas atskaņošanas sistēmu, navigācijas sistenas paziņojumu retranslāciju, un USB lādētāju, kas var uzlādēt gan viedtālruņus, gan planšetdatorus (līdz 2.4A). Iekārta ar telefonu sinhronizējas izmantojot Bluetooth 4.0, savukārt automašīnai nodod signālu izmantojot FM viļņus, līdz ar to der jebkurai mašīnai ar FM radio.

Ciparu fotokameras

Jaunas paaudzes “Polaroid” tipa fotoaparāts. Vai to var arī nosaukt par Instagramu uz papīra. Absolūti ideāls ballīšu aksesuārs. Fotogrāfijā ir gatava dažu sekunžu laika un tu vari to apskatīt kopa ar draugiem. Taisi jautras bildes kopa ar Fuji Instax 8.

Portatīvie akumulātori

Portatīvs barošanas avots ir mūsdienas nepieciešama iekārta katram cilvēkam.
10000 mah ir pietiekoši lai uzlādēt viedtālruni līdz pat 3-4 reizēm. Jūs varat uzlādēt jebkuru elektroniku: viedtālruņus, planšetdatorus, elektroniskas grāmatas, sporta kameras un citu elektroniku kas aprīkota ar standarta USB portu.

SSD diski

Datoru startēšanā dažu sekunžu laika tas ir mīts? Ar šo SSD disku, tavs dators ielādēsies dažu sekunžu laika, un strādās līdz pat 3 reizēm ātrāk. Pateicoties Samsung 3D Nand tehnoloģijai disks kalpos ilgi, un jūs varat nepārdzīvot par datu drošību.

Biznesa programmatūra

Iegūstiet instalētas lietojumprogrammas (Word, Excel, Power Point, OneNote, Outlook un Access, 1TB vietu tiešsaistes krātuvē un 60 minūtes katru mēnesi zvaniem uz ārzemēm (Skype). Produkts ietver sevi 1 instalāciju uz PC vai Mac, ka arī 1 instalāciju uz viedtālruni (iOS, Android vai Windows Mobile).

Portatīvie datori un Ultrabooks

Lielisks portatīvais dators darbam ar dokumentiem, internetam, sociāliem tikliem un vienkāršam spēlēm. Pateicoties SSD diskam, dators ielādējas dažu sekunžu laika, un strādā līdz 3 reizēm ātrāk nekā konkurenti ar parasto cieto disku.

Mobilie un viedtālruņi

Gribas jaudīgo telefonu, bet negribi pārmaksāt par ražotāja vārdu? Tad Huawei P8 Lite ir ideāls variants, jo tas aprīkots ar 8 kodolīgu procesoru, 2 Gb operatīvas atmiņas, 16Gb datu glabāšanai. Ka arī 13Mpix fotokameru un 5” HD Ready ekrānu.

Pēc dotajiem parametriem nekas netika atrasts.

Planšetdatori

Samsung planšete ar Microsoft Windows 10. Pievienojot komplekta iekļauto klaviatūru, jūsu planšetdators paliks par pilnvērtīgo portatīvo datoru. Dators ideāli derēs internetam, darbam ar dokumentiem un cilvēkiem kam ir svarīgi lai dators strādātu no akumulatora maksimāli ilgi.