trade@aio.lv
(+371) 66 066 555
Darba laiks
darba dienās no plkst. 9:00 līdz 19:00.

Iepirkuma grozs

Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs. Iesakam iepirkties mūsu interneta veikalā!

Noteikti pievērsiet uzmanību jaunākajiem viedtālruņiem ar pašu populārāko operētājsistēmu - Androidu !

Swarovski

Bižutērija ar Swarovski™ kristāliem - neparasta izsmalcinātība un apžilbinošs skaistums! Katra sieviešu rotaslieta ar elementiem no Swarovski™ akmeņiem, pārveršas un ir īsts mākslas darbs.

Esot vairāk nekā gadsimta pieredzei kristāla granēšanas mākslā, Swarovski™ kompānijas juvelieriem izdodas izveidot dabīgus dārgakmeņus. Tādiem kristāliem ir ideāla ārējā līdzība ar dimantiem, tā kā to izveidošanai tiek izmantota unikāla apstrādes tehnoloģija, kas mākslīgi iegūtiem akmeņiem piešķir mirdzumu un apžilbinošu spožumu.
Swarovski rotaslietas atšķiras ar rūpīgu granējumu, katrs akmens ir ideāls formas ziņā un unikāls pēc krāsas, tāpēc dizainieriem sanāk grezni un eleganti gredzeni, auskari, rokassprādzes, kuloni un komplekti!
Rotaslietas ar Swarovski™ kristāliem – tas ir brīnišķīga dāvanā. Mirdzošas kaklarotas, rokassprādzes, auskari un kokteiļu gredzeni, kas vienmēr piesaista acu skatienus – mūsu sortimentā ir produkti katrai gaumei un katrai situācijai.
Šodien, dāmas ar prieku piemeklē sev skaistus auskarus, gredzenus, rokassprādzes, bet bieži arī veselus rotaslietu komplektus ar šiem brīnišķīgiem kristāliem. Jo šīs ir luksus klases rotaslietas ar augstu refrakcijas rādītāju, pateicoties kam, tiem ir neaizmirstams un ne ar ko nesalīdzīnams mirdzums.