trade@aio.lv
(+371) 24 244 255
Darba laiks
darba dienās no plkst. 9:00 līdz 19:00.
Kontakti
remax

Atpūties aktīvi!

Ja Jūs esat aktīvā dzīvesveida piekritējs, tad esat pareizajā vietā! Mēs Jums sagatavosim sarakstu ar ierīcēm, kas Jums palīdzēs izbaudīt aktīvo atpūtu.

Mugursomas New Balance – tas ir praktisks aksesuārs, kas labi papildinās jūsu ikdienas vizuālo tēlu.

Tās ir kompaktas un piedāvā interesantus dizaina risinājumus. 
Līnija ietver pilsētas modeļus, kas piemēroti īsiem braucieniem un ceļojumiem, kā arī sporta variantus, kuros ietilps trenniņam vai tūrismam nepieciešamais aprīkojums. 
Funkcionālie produkti ir aprīkoti ar ergonomiskām regulējamām plecu lencēm, rokturi pārnēsāšanai, ērtu muguru, lielu nodalījumu skaitu un īpašām kabatām klēpjdatoram, mobilajām ierīcēm un jebkurām nelielām lietām.

Visas New Balance mugursomas ir dekorētas ar firmas logotipu uzšuves vai metāla logo plāksnes veidā.

Somas bērniem un pusaudžiem

Vai esat saskārušies ar situāciju, kad nevarat atrast savu koferi gaidot to lidostā?
Šis ir lielisks veids kā piešķirt savam koferim Individualitāti un viegli to atpazīt vairāku koferu vidū

Bagāžas koferu aizsargapvalki

freezers

Ir vairākas situācijas, kurās ir nepieciešams sev līdzi paņemt aukstus, atsvaidzinošus dzērienus un produktus, piemēram, pikniks vai darbs ārpus telpām. Šajos gadījumos Jums palīdzēs portatīvais ledusskapis, izotermiskie trauki vai termo soma. Šīs kategorijas ierīces dalās divās daļās: ierīces, kurām ir nepieciešama strāvas padeve un ierīces, kuras dzesē produktus pateicoties kvalitatīvai termo izolācijai un briketēm ar speciālu vielu, kas spēj ilgstoši uzturēt aukstumu.

Aukstumkastes un somas

fitnes trackers

Fitnesa viedaproces būs lielisks palīgs tiem, kas vēlas sekot līdzi savai veselībai un aktivitātei. Šīs ierīces ir kā ūdensizturīgas aproces, kuras var lietot neņemot nost. Viedaproces var izmērīt pulsu, fiksēt noieto distanci, laiku un soļu skaitu, tās palīdz treniņu padarīt maksimāli produktīvu. Atsevišķi modeļi spēj sekot līdzi ķermeņa temperatūrai un miega kvalitātei, kā arī ļauj kontrolēt uzturu.

Sporta pulksteņi un aproces

in ear headphones

Ar Bezvada austiņām Jums vairs nevajadzēs uztraukties par sapīšanos vados vai nejaušu austiņu atvienošanos no ierīces. Kā arī tās var izmantot vairāku metru attāluma no ierīces. Bezvadu austiņas ar mikrofonu ir ideāls risinājums, ja vēlaties klausīties mūziku un audio grāmatas vai atbildēt uz zvaniem.

Austiņas un Handfree

selfie

Selfiji sen vairs nav muļķīga izklaide, tagad tie ir pašizpausmes līdzekļi.
Lai Jūsu selfiji savāktu tūkstošiem laiku sociālajos mēdijos, ir daudz jātrenējas un jāstrādā pie saviem kadriem. Veikals AiO Jums piedāvā plašu izvēli ar ierīcēm, kas paredzētas selfie uzņemšanai.

Selfie Stick Stiprinājumi

instant cameras

Fotoaparāti ar tūlītēju izdruku ir domāti tiem cilvēkiem, kuriem ir nepieciešamība bildes saņemt uzreiz fiziskā veidā vai nevēlas gaidīt, kamēr tos apstrādā un izdrukā. Šādi fotoaparāti nespēj aizvietot parastās ierīces, bet gan kalpo kā labs papildinājums noteiktās situācijās. Viņi ir ļoti populāri svētkos un svinībās, jo viņi ļauj iemūžināt skaistos mirkļus un uzreiz bildes atdot viesiem.

Tūlītējās drukas kameras

bikes

Vieni no populārākajiem transporta līdzekļiem ir velosipēds.
Mūsdienu cilvēki cenšas rūpēties par savu ārējo izskatu un uzturēt sportisku formu. Riteņbraukšana palīdz apvienot izklaidi ar lietderīgo. Ar velosipēda palīdzību tiek trenēti muskuļi un palīdz uzturēt fizisku formu. Kā arī velosipēdi pievērš uzmanību no ekoloģiski aktīviem cilvēkiem, kuriem rūp mūsu zeme. Atšķirībā no automobiļa, velosipēds neizdala kaitīgas atgāzes, tādēļ Jūs ne tikai uzturat sevi formā, bet arī palīdzat aizsargāt mūsu atmosfēru.

Velosipēdi