{{cartItem.product.categoryName}}
{{cartItem.product.title}}
{{getCartItemOfferAppliedPrice(cartItem, cartItemOffer) | formatAmount}}
Summa:
{{sum | formatAmount}}

Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)

Summa:
{{sum | formatAmount}}

Jūsu grozs ir tukšs

Kā izvēlēties elektrisko zobu birsti un irigatoru?

Lai izvairītos no dažāda veida problēmām ar zobiem, ir nepieciešams par tiem rūpēties. Ar šo palīdz elektriskās zobu birstes un skalotāji, kuri uztur zobus labā stāvoklī. Kā izvēlēties elektrisko zobu birsti? Ko meklēt, pērkot skalotāju? Kā pareizi uzraudzīt zobu birsti, lai izvairītos no kaitīgu mikroorganismu parādīšanos? Atbildes uz visiem šiem un citiem jautājumiem atradīsit šajā rakstā.

Kāpēc ir nepieciešama elektriska zobu birste

Elektriskā zobu birste, pateicoties mehāniskajām kustībām, ātri un efektīvi tīra zobus. Elektriskās zobu birstes galvas izmērs ir mazāks nekā parastajām zobu birstēm (pieaugušajiem līdz 30 mm, bērniem līdz 25 mm). Tas ir tāpēc, lai tā varētu rūpīgāk iztīrīt katru zobu, kā arī starpas starp tiem. Ieteikums! Pirms iegādājaties elektrisko zobu suku, pakonsultējieties ar savu zobārstu. Pamatojoties uz zobu un mutes dobuma stāvokli, ārsts izvēlēsies modeli, kas jums vislabāk atbilst.

Elektriskās zobu birstes tehnoloģijas

Elektriskajām zobu birstēm, tehnoloģijas, dalās četros veidos: pulsējošās, virzuļa, skaņas un ultraskaņas. Virzuļu tehnoloģija imitē tradicionālās zobu birstes darbību. Sprauslas galva griežas ap savu asi vai pārvietojas uz augšu un uz leju, savukārt apgriezienu skaits minūtē ir no 5 līdz 18 tūkstošiem atkarībā no birstes modeļa. Dažos modeļos ir pieejams pulsācijas režīms, kurš rada vibrācijas, kuras tiek pārnestas uz sprauslas sariem un piespiež to ātri pārvietoties pa zobiem, notīrot to virsmas. Skaņas elektriskās zobu birstes veic aptuveni 2,4 miljonus kustību minūtē un tajā pašā laikā darbojas ar frekvenci līdz 20 000 Hz. Pētījumi liecina, ka tad, kad sari ir 2-3 mm virs zobu virsmas, skaņas zobu birste spēj noņemt gandrīz 70% no visiem netīrumiem. Ultraskaņas elektriskās birstes frekvence sasniedz vairāk nekā 20000 Hz. Cilvēks nedzird skaņu šādā frekvencē, tāpēc birstes darbība liekas, ka ir bez skaņas. Šīs kategorijas zobu birstes vislabāk veic mutes dobuma tīrīšanu, un tāpēc tām ir attiecīgi augsta cena. Dažādiem modeļiem ir pieejami dažādi darbības režīmi. Piemēram, Oral-B iO Series 4 modelim ir 4 dažādi mutes dobuma tīrīšanas režīmi, kas ļauj izvēlēties vispiemērotāko, atkarībā no situācijas.

Elektriskās zobu birstes strāvas avots

Elektriskās zobu birstes izmanto iebūvētus strāvas avotus, tostarp: pirkstu baterijas, maināmu vai nemaināmu akumulatoru. Ja, savu zobu birsti, lietojat katru dienu, akumulators būs izdevīgāks un ērtāks. Bet, ņemiet vērā, ka laika gaitā akumulatora jauda samazinās, kā rezultātā ierīce ir biežāk jāuzlādē. Dažām elektriskajām zobu birstēm nav ārēju kontaktu un savienojumu, kā arī to korpuss ir pilnībā noslēgts. Šādus modeļus var izmantot dušā vai vannā.

Elektrisko zobu biršu papildus funkcijas

Tīrot zobus ar lielu spiedienu uz emaljas slāni, tas ātri sāks nodilt. Tāpēc daudzi ražotāji savās elektriskajās birstēs iekļauj spiediena sensoru - spēju izsekot spēkam, ar kādu birste tiek spiesta pret zobiem. Ja tiek pārsniegts pieļaujamais spēka līmenis, birste dod brīdinājuma signālu. Vēl viena noderīga funkcija ir taimeris, kas lietotājam norāda, kad jāsāk tīrīt cita mutes daļa. Šī funkcija novērš pārmērīgu zobu emaljas nobrāzumu vienā vietā. Dažus modeļus, piemēram, Philips Sonicare zobu birstes, var sinhronizēt ar viedtālruni, kas ļauj papildus kontrolēt zobu tīrīšanas kvalitāti.

Elektrisko zobu biršu galviņas

Elektrisko biršu galviņas ir jāmaina ik pēc 3-4 mēnešiem. Nomaiņas iemesli:

 • Sari nolietojas un kļūst mīkstāki
 • Saru gali paliek vaļīgi un uz tiem krājas mikroorganismi.
 • Starp sariem uzkrājas baktērijas un pārtikas atliekas, un birstes skalošana zem tekoša ūdens katru reizi kļūst mazāk efektīva.

Daudzi ražotāji speciāli veido sarus krāsainus, lai atgādinātu par to regulāru nomaiņu. Ja galviņas saru krāsa ir mainījusies, tad ir vērts to nomainīt. Dažiem elektrisko biršu modeļiem ir indikators, kas skaita dienas, līdz galviņas maiņai. Ieteikums! Pirms iegādājaties elektriskās zobu birstes galviņu, noteikti pārbaudiet tās saderību ar Jūsu elektrisko zobu birsti. Nesaderīgu galviņu nebūs iespējams izmantot. Saderību var pārbaudīt zobu birstes dokumentācijā. Papildus savietojamībai, galviņas atšķiras pēc saru formas, mērķa un stingrības.

Atšķirības galviņu lietošanas mērķos

Komplektā ar elektrisko zobu birsti parasti ir vairākas galviņas, kas atšķiras pēc to lietošanas mērķa. Piemēram, mērķi var būt šādi:

 • sukas galva zobu tīrīšanai;
 • galviņa mēles tīrīšanai;
 • smaganu masēšanai un zobu aplikuma tīrīšanai;
 • ortodontiskā un periodontā galviņa;
 • lai noņemtu aplikumu.

Galviņas, atkarībā no saru cietuma

 • Izvēloties galviņu, noteikti pievērsiet uzmanību saru cietumam. Būtībā, saskaņā ar saru cietumu, galviņas dalās:
 • ļoti mīkstas – lieliski piemērotas bērniem un pieaugušajiem ar jutīgām smaganām, biežu asiņošanu;
 • mīkstas - cilvēkiem ar nelieliem nobrāzumiem mutes dobumā un ar tendenci uz stomatītu;
 • vidējas cietības - cilvēkiem, kuriem nav nopietnu problēmu ar zobiem un mutes dobumu;
 • cietas - cilvēkiem, kuriem ir nosliece uz plāksnes un zobakmens veidošanos. Ir svarīgi zināt, ka šāda veida sprauslas nevar izmantot katru dienu, pretējā gadījumā emalja ātri nolietojas, un uz smaganām parādīsies brūces. Smēķētājiem, kafijas un tējas cienītājiem šāda veida galviņas ļaus nedaudz balināt zobus.

Elektrisko zobu biršu galviņas un to pieejamās formas

 • Ir pieejamas vairākas elektrisko zobu biršu galviņu formas:
 • Monobeam - viens saru saišķis, kas rotē un tīra zobus. Šādas galviņas ir piemērotas brekešu kopšanai.
 • Kombinēts - apvieno ovālas un apaļas galviņu formas.
 • Sonic - forma ir līdzīga standarta zobu birstei, kas piemērota tikai elektriskām zobu birstēm ar skaņas un ultraskaņas tīrīšanas tehnoloģiju. Populārs modelis ir AENO DB6 skaņas zobu birste
 • Kausa formas - galviņas forma ir līdzīga apaļai bļodai ar sariem. Šādas formas galviņas parasti ir zobu birstēm ar virzuļu-rotējošu un kombinētu tīrīšanas tehnoloģiju.

Elektriskās zobu birstes apkope

Pēc zobu tīrīšanas nepietiek ar to, ka tikai nokratiet birsti. Siltā vannas istabā kaitīgie mikroorganismi vairojas uz zobu birstes mitrajiem sariem. Lai no tā izvairītos, jāizmanto zobu birstes dezinfekcijas līdzeklis. Ultravioletā lampa, kas atrodas dezinfekcijas līdzekļa iekšpusē, nogalina baktērijas un mikroorganismus, kas var būt uz zobu birstes un tās galviņas. Standarta dezinfekcijas laiks ir 10 minūtes. Dažos modeļos šis laika apjoms ir iestatīts pēc noklusējuma, bet citos tas ir jāiestata pašam. Lampa sāk darbu tikai tad, kad ierīce ir aizvērta, tāpēc ultravioletā gaisma Jums nekaitēs, ja, pēkšņi, dezinfekcijas ierīce tiek atvērta pirms tīrīšanas beigām. Viens no populārākajiem dezinfekcijas ierīču modeļiem - Philips UV Sanitizer

Zobu skalotāja iegāde: kas tas ir un kam tas ir nepieciešams

Zobu skalotājs ir īpašs sūknis, kas, pateicoties plānai un spēcīgai strūklai, attīra zobus, apstrādā mutes dobumu ar terapeitiskiem vai profilaktiskiem risinājumiem, kā arī masē smaganas. Turklāt šķidruma plūsma ļauj izskalot pārtikas atkritumus no zobu starpām vai breketēm. Daži ražotāji piedāvā zobu skalotājus ar pulsējošu strūklas režīmu. Šāda veida šķidruma padeve masē smaganas un ļauj uzlabot to asins piegādi.

Zobu skalotāju dažādie paveidi

Zobu skalotāji mēdz būt vai nu stacionāri, vai pārnēsājami. Stacionārie skalotāji ir piemēroti lietošanai mājās. Tie ir aprīkoti ar šķidruma tvertni, kuras ietilpība, bieži vien, ir līdz 750 ml, kā arī ar galviņu, kurai ir neliels sūknis ūdens padevei. Pārnēsājamie zobu skalotāji ir aprīkoti ar mazu tvertni un mazāk jaudīgu sūkni, tie ir lieliski piemēroti lietošanai ceļojot. Lai novērstu kaitīgo baktēriju vairošanos skalotāja galviņas iekšpusē, tā ir regulāri jātīra. Lai novērstu aplikuma veidošanos galviņā, skalošanai jāizmanto filtrēts ūdens. Pēc mazgāšanas ir ieteicams to noslaucīt sausu, pretējā gadījumā, mitrā vidē, var parādīties pelējums. Ja galviņai ir pamainījusies forma vai ārējais izskats, to ir nepieciešams aizstāt ar jaunu.

Kas ir zobu centrs

Zobu centrs ir elektriskās zobu birstes, zobu skalotāja, divu veidu galviņu, konteineru to uzglabāšanai un šķidruma glāzes kombinācija. Zobu centri darbojas ar vadu no rozetes, ar nomaināmām baterijām vai abiem kopā. Zobu centrus ir viegli transportēt un lietot, ceļojot. Ja apsverat iespēju iegādāties zobu centru, iesakām apskatīties Nicefeel FC163. Komplektā ietilpst zobu birste, zobu skalotājs, dažādiem mērķiem paredzētas galviņas un vieta, kur to visu glabāt.

warranty
14 dienu laikā var atgriezt preci Pirkums neapmierina? Tā nav problēma. Preci varat atgriezt 14 dienu laikā!
shipping
Ātra piegāde Mēs piegādāsim pirkumu pēc iespējas ātrāk līdz jūsu durvīm vai piegādes vietai!
payment
Drošs maksājums Skaidrā naudā vai ar VISA / MasterCard. Ar bankas pārskaitījumu vai līzingu.
warranty
Produkta verifikācija Pirms izsniegšanas mēs pārbaudām katra pasūtījuma kvalitāti!