{{cartItem.product.categoryName}}
{{cartItem.product.title}}
{{getCartItemOfferAppliedPrice(cartItem, cartItemOffer) | formatAmount}}
Summa:
{{sum | formatAmount}}

Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)

Summa:
{{sum | formatAmount}}

Jūsu grozs ir tukšs

Tīlkla mediju pārveidotāji

Gatavs
Kategoriju filtrs: Tīlkla mediju pārveidotāji
Izmanto tagad
Cena, €
No
Līdz
Piegāde uz veikalu arrow
arrow Piegāde uz veikalu
{{shippingTimeOption.name}}
Pieejamība
arrow Pieejamība
Privātpersonām
Produkta stāvoklis
arrow Produkta stāvoklis
Jauns
Nocenots
Atjaunots
Atvērta kaste
Lietots, A klase
Lietots, A+ klase
Lietots, B klase
Lietots, C klase
Jaunums
Iesakām
Bestsellers
Sezonas hīts
Dāvana pirkumam
Atlaide
Promo
Šķirošana
vispirms lētākās
vispirms dārgākās
pēc vislabākā piegādes datuma
Pēc noklusējuma
Kategorijā arrow
arrow
Parādīt vēl
{{ category.title }}
{{ category.title }}
Ražotājs arrow
Ražotājs arrow
arrow Ražotājs
Parādīt vēl
{{ manufacturer.name }}
{{ featureFilter.title }} arrow
{{ featureFilter.title }} arrow
arrow {{ featureFilter.title }}
No Līdz
Parādīt vēl
No Līdz
{{ filterOption.title }}
{{ filterOption.title }}
Jūs ietaupāt: 3.00 €
Akcija spēkā no 19.06.2024 līdz 19.07.2024
TP-LINK TP-Link TL-FC111A-20 tīlkla mediju pārveidotājs 100 Mbit/s Viens režīms Melns
Noliktavā: 211 gab.
Piegāde: trešdien
17.99 €
14.99 €
Jūs ietaupāt: 4.50 €
Akcija spēkā no 19.06.2024 līdz 19.07.2024
TP-LINK TP-Link MC112CS tīlkla mediju pārveidotājs 1000 Mbit/s 1550 nm Melns
Noliktavā: 202 gab.
Piegāde: trešdien
27.49 €
22.99 €
MOXA Moxa IMC-21GA tīlkla mediju pārveidotājs 1000 Mbit/s 1310 nm
Noliktavā: 8 gab.
Piegāde: 06.08.2024
10.99 €
Ātrā piegāde
extra digital 1.25G WDM SFP Tx1310/RX1550nm 20km
Noliktavā: 5 gab.
Piegāde: 02.07.2024
14.49 €
extra digital 1,25G WDM SFP Tx1550/RX1310nm 20km
Noliktavā: 5 gab.
Piegāde: 02.07.2024
14.49 €
1 2 3 4 5 114

Kur ir lētāk iegādājami tīlkla mediju pārveidotāji?

tīlkla mediju pārveidotāji par labākajām cenām interneta veikalā AiO.lv. Kā arī, kopā ar preci, saņemsiet ātru piegādi un 2 gadu garantiju.

Kāpēc Jums ir jāpērk tīlkla mediju pārveidotāji tieši pie mums?

AiO.lv ir pieejami tīlkla mediju pārveidotāji par izdevīgu cenu un ar lielisku kvalitāti.Jūs varat izvēlēties produktus atbilstoši savām vajadzībām no labākajiem ražotājiem nozarē, tostarp: A-LINK, allied telesis, Cisco, D-Link, Dell, HP, Lenovo, Netgear, NVIDIA, PLANET, Siemens, TRENDNET, DIGITUS, OEM, Supermicro, AXIS, ATEN, TP-LINK, HUAWEI, GOOBAY

Kādiem parametriem ir jāpievērš uzmanība?

Preču klāstā ir pieejami tīlkla mediju pārveidotāji mācībām, mājām, darbam vai biznesam. Ieteicams, preces iegādes brīdī, pievērst uzmanību šādiem parametriem: Maksimālais datu pārraides ātrums, Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits, Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums, Šķiedras kanāla pieslēgvieta, Ethernet interfeisa tips, Optiskās šķiedras konektors, Maksimālais pārskaitījums attālums un citi parametri.

tīlkla mediju pārveidotāji - cik ilgi ir garantija?

Ļoti svarīga ir arī garantija. Visi, mūsu veikalā pieejamie, tīlkla mediju pārveidotāji nāk kopā ar oficiālu 24 mēnešu ražotāja garantiju.

Vai tīlkla mediju pārveidotāji ir iegādājami ar nomaksu?

Jā, tīlkla mediju pārveidotāji ir iegādājami nomaksā, ja to cena pārsniedz 50 EUR. Sīkāk varat uzzināt šeit.

Kuri tīlkla mediju pārveidotāji ir vislētākie 2024. gadā?

Ja Jūs interesē tīlkla mediju pārveidotāji budžeta klasē, tad pievērsiet uzmanību šiem modeļiem: Lancom Systems SFP-LX-LC10 tīkla raiduztvērēja modulis Optiskā škiedra 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm par 6.99€, Lancom Systems SFP-SX-LC10 tīkla raiduztvērēja modulis Optiskā škiedra 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm par 8.49€, MaxLink 1,25G SFP optiskais modulis, MM, 850 nm, 550 m, 2x LC savienotājs, DDM par 10.49€, MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx1550/Rx1310nm, 3km, průmyslový -40C+85C, 1x LC,DDM par 10.99€, Moxa IMC-21GA tīlkla mediju pārveidotājs 1000 Mbit/s 1310 nm par 10.99€

warranty
14 dienu laikā var atgriezt preci Pirkums neapmierina? Tā nav problēma. Preci varat atgriezt 14 dienu laikā!
shipping
Ātra piegāde Mēs piegādāsim pirkumu pēc iespējas ātrāk līdz jūsu durvīm vai piegādes vietai!
payment
Drošs maksājums Skaidrā naudā vai ar VISA / MasterCard. Ar bankas pārskaitījumu vai līzingu.
warranty
Produkta verifikācija Pirms izsniegšanas mēs pārbaudām katra pasūtījuma kvalitāti!