header-product ACT RL7873 fibre optic cable 3 m MPO/MTP 12x LC LSZH OS2 Yellow € 116.17
icon{{ totalProductsCount }}
{{cartItem.product.categoryName}}
{{cartItem.product.title}}
{{getCartItemOfferAppliedPrice(cartItem, cartItemOffer) | formatAmount}}
Summa:
{{sum | formatAmount}}

Pielieciet pasūtījumam klāt preces vēl {{lackingFreeDeliveryAmount | formatAmount}} vērtībā un piegāde uz jebkuru pakomātu Latvijā būs bezmaksas!

Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)

Summa:
{{sum | formatAmount}}

Pielieciet pasūtījumam klāt preces vēl {{lackingFreeDeliveryAmount | formatAmount}} vērtībā un piegāde uz jebkuru pakomātu Latvijā būs bezmaksas!

Jūsu grozs ir tukšs

delivery

Paliec mājās!
Piegāde uz Venipak pakomātu vai Venipak piegādes punktu tikai 0.99 € vai Bezmaksas!

{{cartItem.product.categoryName}}
{{cartItem.product.title}}
{{getCartItemOfferAppliedPrice(cartItem, cartItemOffer) | formatAmount}}
Summa:
{{sum | formatAmount}}

Pielieciet pasūtījumam klāt preces vēl {{lackingFreeDeliveryAmount | formatAmount}} vērtībā un piegāde uz jebkuru pakomātu Latvijā būs bezmaksas!

Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)

Summa:
{{sum | formatAmount}}

Pielieciet pasūtījumam klāt preces vēl {{lackingFreeDeliveryAmount | formatAmount}} vērtībā un piegāde uz jebkuru pakomātu Latvijā būs bezmaksas!

Jūsu grozs ir tukšs

ACT RL7873 fibre optic cable 3 m MPO/MTP 12x LC LSZH OS2 Yellow

116.17 €
Līzings no 4.95
Pirmā iemaksa:
Līzinga termiņš:
mēneši
Ikmēneša maksājums: 4.95 €
Pieejams pasūtīšanai: 2 gab.
Preces pieejamas tikai juridiskām personām

Piegādes veidi:

Ilgs piegādes laiks
delivery
Klientu centrs
Ķengaraga iela 2b, Rīga, Latvija, LV-1063
15.06.2021
Bezmaksas
delivery
Ar ekspress kurjeru Lielgabarīta pasūtījuma gadījumā piegādes cena var palielināties!
Latvijā 17.06.2021
No 4.99 €
Lietuvā 21.06.2021
No 7.99 €
Igaunijā 21.06.2021
No 7.99 €
ES 25.06.2021
No 24.99 €
delivery
Piegāde līdz saņemšanas punktiem Cienījamais klient!
Šobrīd visi pakomāti un piegādes punkti OMNIVA, Latvijas pasts, DPD ir pārslogoti un pārpildīti. Šī iemesla dēļ, piegādes var aizkavēties 3-4 dienām.
Ja vēlaties pasūtījumu saņemt norādītajā termiņā, lūdzu, izvēlaties vienu no sekojošajiem piegādes veidiem: "Saņemšanu pakomātā Venipak", "Ekspress kurjers" vai "Saņemšana klientu apkalpošanas centrā".
Lūdzam būt saprotošiem.
Mēs daram visu iespējamo, lai jūsu pasūtījums tiktu nogādāts pēc iespējas ātrāk.
Venipak / Omniva / Latvijas Pasts / Circle K / DPD
Latvijā 17.06.2021
0.99 €
Lietuvā 21.06.2021
2.99 €
Igaunijā 21.06.2021
5.99 €
Ražotājs: ACT
Ražotāja kods: RL7873
EAN kods: 8716065029987
Parādīt visus preces no ACT
Līdzīgi preces no ACT

Noliktavā

Noliktava Pieejams Piegādes datums Pārdošanas cena
WH109 2 15.06.2021 Vislabākā piegāde 116.17 € Labākā cena
Noliktava WH109
Pieejams 2
Piegādes datums 15.06.2021 Vislabākā piegāde
Pārdošanas cena 116.17 € Labākā cena

Informācija par produktu ACT RL7873


Visi parametri

Pilns duplekss:

Darbības temperatūras amplitūda (T-T):

-20 - 70

Kabeļa garums:

3 m

Kabeļa krāsa:

Yellow

Kabeļa tips:

LSZH

Daudzums:

1

Savienotājs 1:

MPO/MTP

Savienotājs 2:

12x LC

Kabeļa diametrs:

3 mm

Ievietošanas zudums:

0.2 dB

Šķiedras režīma struktūra:

Single-mode

Vidus diametrs:

9 µm

Apšuvuma diametrs:

125 µm

Jakas materiāls:

Low smoke zero halogen (LSZH)

Optiskās šķiedras veids:

OS2

Atgriezeniskie zudumi:

55 dB

Savienotāja veids:

Male connector/Female connector

Ar šo preci pērk

{{product.title}}
{{ product.specialPrice }}
{{ product.store_price }}

Līdzīgi produkti

{{highlightedFeature.featureTitle}}:

{{product.title}}
{{product.price}}
{{product.previousPrice}}

{{getProductFeatureValueById(product, highlightedFeature.featureId)}}

warranty
14 dienu laikā var atgriezt preci Pirkums neapmierina? Tā nav problēma. Preci varat atgriezt 14 dienu laikā!
shipping
Ātra piegāde Mēs piegādāsim pirkumu pēc iespējas ātrāk līdz jūsu durvīm vai piegādes vietai!
payment
Drošs maksājums Skaidrā naudā vai ar VISA / MasterCard. Ar bankas pārskaitījumu vai līzingu.
warrnaty
Produkta verifikācija Pirms izsniegšanas mēs pārbaudām katra pasūtījuma kvalitāti!

Kas varētu būt vēl vienkāršāk un ērtāk nekā pirkuma veikšana datoru un sadzīves tehnikas tiešsaistes veikalā ar vienu peles klikšķi?
Izmantojot interneta veikalu AiO, kura nosaukums nozīmē “Viss Vienā (All in One)”, iegādāties Jums iepatikušos aprījokumu ir vieglāk par vieglu - AiO veikalā ir bagātīgs produktu klāsts (vairāk nekā 600'000 preces no visas pasaules) ar vislabāko cenas / kvalitātes attiecību, ērta meklēšanas un iepirkšanās vietne un apkalpošana visaugstākajā līmenī.
Mazumtirdzniecības klientiem mēs piedāvājam konkurētspējīgas aprīkojuma un preču mazumtirdzniecības cenas ar godīgām atlaidēm.
Organizācijām mēs piedāvājam individuālu pieeju problēmu risināšanai, konsultācijas un apkalpošanu uz vietas to telpās.
Turklāt mūsu tiešsaistes veikals piedāvā lielisku servisu lāzera printeru kārtridžu uzpildei un biroja aprīkojuma remontam.
Pasūtījumu piegādi pārvadājumu uzņēmumi veic līdz durvīm vai ar eksprespasta starpniecību piegādes vietās visās apdzīvotās vietās visā Latvijā.
Mūsu konsultanti vienmēr ar prieku palīdz jebkurā jautājumā, kas jūs interesē - jums vienkārši jāizmanto atgriezeniskās saites forma, un atbilde nebūs ilgi jāgaida.
AiO.lv - ērts interneta veikals!

Neatradāt to, ko meklējāt? Droši jautājiet mums!
{{error.message}}

Sniedzot savu kontaktinformāciju, Jūs piekrītat, ka tā tiks izmantota nolūkā sniegt informāciju par SIA VS PRO produktiem vai palīdzībai pirkuma noformēšanā. Jums ir tiesības jebkurā laikā atsaukt šo piekrišanu neietekmējot tādas apstrādes likumīgumu, kuras pamatā ir pirms atsaukuma sniegta piekrišana.