header-product InLine Duplex SC/SC, Multimode, with flange SC female 2 x SC Bēšs 17.99 €
icon {{ totalProductsCount }}

Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)

Summa:
{{sum | formatAmount}}

Pielieciet pasūtījumam klāt preces vēl {{lackingFreeDeliveryAmount | formatAmount}} vērtībā un piegāde uz jebkuru pakomātu Latvijā būs bezmaksas!

Jūsu grozs ir tukšs

Instrumenti remontdarbiem | Dārzkopības inventārs
Instrumenti remontdarbiem | Dārzkopības inventārs

Atlaides līdz 15% | 0% kredīts

{{cartItem.product.categoryName}}
{{cartItem.product.title}}
{{getCartItemOfferAppliedPrice(cartItem, cartItemOffer) | formatAmount}}
Summa:
{{sum | formatAmount}}

Pielieciet pasūtījumam klāt preces vēl {{lackingFreeDeliveryAmount | formatAmount}} vērtībā un piegāde uz jebkuru pakomātu Latvijā būs bezmaksas!

Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)

Summa:
{{sum | formatAmount}}

Pielieciet pasūtījumam klāt preces vēl {{lackingFreeDeliveryAmount | formatAmount}} vērtībā un piegāde uz jebkuru pakomātu Latvijā būs bezmaksas!

Jūsu grozs ir tukšs

InLine Duplex SC/SC, Multimode, with flange SC female 2 x SC Bēšs

InLine 89992A Photo 1
InLine 89992A Photo 2
InLine 89992A Photo 1
InLine 89992A Photo 2
Sekojiet līdzi cenu izmaiņām Vai sekojat līdzi cenu izmaiņām
Skatieties, kā samazinās cena

Atstājiet savu adresi - tiklīdz produkta cena samazināsies, jūs uzreiz par to uzzināsiet.

Vai sekojat līdzi cenu izmaiņām

InLine Duplex SC/SC, Multimode, with flange SC female 2 x SC Bēšs

{{email}}
Vai sekojat līdzi cenu izmaiņām

InLine Duplex SC/SC, Multimode, with flange SC female 2 x SC Bēšs

{{email}}
17.99 €
Pieejams pasūtīšanai: 382 gab.
Prece pieejama tikai juridiskām personām ar bezskaidras naudas apmaksu.
Ilgs piegādes laiks
delivery
Klientu centrs
Ķengaraga iela 2b, Rīga, Latvija, LV-1063
28.10.2022
Bezmaksas
delivery
Ar ekspress kurjeru Lielgabarīta pasūtījuma gadījumā piegādes cena var palielināties!
01.11.2022
No 4.99 €
delivery
Piegāde līdz saņemšanas punktiem
DPD Pickup punkts / Paku skapis / Omniva pakomāti / Latvijas Pasts nodaļa / Circle K / Latvijas Pasts pakomāti / Venipak Pickup
01.11.2022
1.99 €
Ražotājs: InLine
Ražotāja kods: 89992A
EAN kods: 4043718194742
Parādīt visus preces no InLine
Līdzīgi preces no InLine
Kopā lētāk
{{product.price | formatAmount}}
{{product.title}}
{{productBundle.reference.specialPrice | formatAmount}}
{{productBundle.title}}
{{productBundlePreviousPrice | formatAmount}}
{{productBundleSpecialPrice | formatAmount}}

Jūs ietaupāt {{productBundleYouSave | formatAmount}}

Informācija par produktu InLine 89992A


Visi parametri

Produkta krāsa:

Bēšs

Apvalka materiāls:

Keramikas

Savienotājs 1:

SC female

Savienotājs 2:

2 x SC

Konektora 1 tips:

Female

Konektora 2 tips:

Female

Apraksts

Mašīntulkošana. Rādīt oriģinālu
Ar šo preci pērk
{{product.manufacturerName}}
{{product.categoryName}}
{{product.title}}
{{product.specialPrice}}
{{product.price}}
Līdzīgi produkti

{{highlightedFeature.featureTitle}}:

{{product.title}}
{{product.price}}

{{getProductFeatureValueById(product, highlightedFeature.featureId)}}

warranty
14 dienu laikā var atgriezt preci Pirkums neapmierina? Tā nav problēma. Preci varat atgriezt 14 dienu laikā!
shipping
Ātra piegāde Mēs piegādāsim pirkumu pēc iespējas ātrāk līdz jūsu durvīm vai piegādes vietai!
payment
Drošs maksājums Skaidrā naudā vai ar VISA / MasterCard. Ar bankas pārskaitījumu vai līzingu.
warranty
Produkta verifikācija Pirms izsniegšanas mēs pārbaudām katra pasūtījuma kvalitāti!
Neatradāt to, ko meklējāt? Droši jautājiet mums!
{{error.message}}

Sniedzot savu kontaktinformāciju, Jūs piekrītat, ka tā tiks izmantota nolūkā sniegt informāciju par SIA VS PRO produktiem vai palīdzībai pirkuma noformēšanā. Jums ir tiesības jebkurā laikā atsaukt šo piekrišanu neietekmējot tādas apstrādes likumīgumu, kuras pamatā ir pirms atsaukuma sniegta piekrišana.