trade@aio.lv
(+371) 66 066 555 (+371) 25 158 360
Darba laiks
darba dienās no plkst. 9:00 līdz 19:00.
Kontakti

Somas bērniem un pusaudžiem

ZIPIT

Zipit zīmols piedāvā gudrus izmantošanā, jautrus un skaisti noformētus produktus jau 10 gadus. Šīs zīmols ir ieguvis vairākas balvas visā pasaulē, pateicoties interesantam dizainam. Katru gadu šīs zīmols parāda tirgum inovatīvus un prakstiskus produktus. Lilākai somu daļai ir tikai viens rāvējslēdzējs, ar kuru palīdzību soma tiek pārveidota par pievilcīgu un interesantu maku.


MAD PAX

Šo brendu parādīšana šokēja visu modes pasauli! Mugursomas no MadPax ir radīti neordināriem cilvēkiem, kas domāti gan bērniem, gan pieaugušiem. MadPax kolekcija - mugursomas ar ērkšķiem, burbuļiem un fantastiskie zīmējumi, kas atgādina tetrisu. Šo unikālā dizaina mantu ražošanā tiek izmantotas tikai labākie polimēra materiāli. Varat būt droši - ērkšķi un burbuļi ir mīkstas.


MOJO PAX

Mūsdienīgs, spilgts un drosmīgs stils tiem, kuri nav pieraduši​ apvienoties ar fonu. Brends piedāvā plašu sortimentu - mugursomas, somas planšetdatoriem un portatīviem datoriem, maki, austiņas un citi aksesuāri. Pusaudži un jaunieši mīl MOJO produkciju par unikālo kvalitātes, ērtības un dizaina savienojumu. Spoži,drosmīgi, uzmanību piesaistoši zīmējumi, mūsdienīgi audumi, augstā kvalitāte - šis mantas būs ar Jums - un būs popularitātes augstumā- ne tikai vienu gadu!


FYDELITY

Lieliska izvēle tiem, kam patīk aktīvs dzīvesveids! Somas, mugursomas, portfeļi ir aprīkoti ar ļoti kvalitatīvam tumbiņam, kuri ļauj klausīties mūziku. Stereobags - tas nav tikai spožs aksesuārs, bet arī lielisks garastāvoklis, kuru vienmēr var pieķert līdz! Ņemot vērā ļoti plašu izvēli, katrs varēs atrast sev piemērotāko mugursomu vai somu. Galvenās priekšrocības ir kvalitāte, mūsdienīgs dizains, aktuālās krāsas, un, protams - tumbas, kas garantē iespaidīgi skanu! Stereobags FYDELITY ir ļoti populāri visā pasaulē.