trade@aio.lv
(+371) 24 244 255
Darba laiks
darba dienās no plkst. 9:00 līdz 19:00.
Kontakti
goods for kids

Visi vecāki zina, cik svarīgi bērna harmoniskai attīstībai nodrošināt apstākļus, kas viņam ļauj soli pa solim iepazīt pasauli.
Kad mazais cilvēciņš tikai sāk iepazīt pasauli, viņam ir jāpalīdz, jāsniedz atbalsts, jānodrošina visas attīstības iespējas.
Bērni iepazīst pasauli caur spēlēm un izglītojošas rotaļlietas tajā palīdz.

Izglītojošas rotaļlietas no videi draudzīga koka ar spilgtām detaļām palīdzēs attīstīt bērna motorās prasmes, atmiņu un spēju koncentrēties, ilgi izklaidēs bērnu, iepazīstinās to ar krāsām un formām, iemācīs, kā salīdzināt un paplašināt savu 'zināšanu bāzi'.
Visas rotaļlietas bērniem ir izgatavotas no dabīga koka, nesatur sīkas daļas un asas malas. Rotaļlietām ir sertifikāti, kas apliecina kvalitāti, tāpēc pat mazākie bērni var spēlēties ar tām. Rotaļlietas ir labi pulētas un lakotas, kas novērš iespēju rasties skabargām un skrāpējumiem, kas varētu traucēt aizraujošu spēli.
Izvēloties koka rotaļlietas, jūs varat baidīties, ka tās salūzīs vai saplīsīs, turklāt rotaļlietas ir ilgmūžīgas un, protams, skaistas!

Ja vēlaties, lai jūsu bērna spēles ne tikai sniegtu viņam prieku, bet arī lai veicinātu motorikas, runas un rakstītprasmes attīstību, ja saprotat, ka bērnam jau pirms skolas jābūt spējīgam patstāvīgi aiztaisīt rāvējslēdzējus un pogas, sasiet bantītes un kurpju šņores- nekavējieties, apskatīiet mūsu preču klāstu un iegādājaties vairākas šādas noderīgas, dabai draudzīgas koka rotaļlietas mūsu veikalā!