Mikrotik S+85DLC03D 10000Mbit/s SFP+ 850nm Multi-mode network transceiver module 53.71 Ielikt grozā Uz grozu
trade@aio.lv
(+371) 66 066 555 (+371) 25 158 360
Darba laiks
darba dienās no plkst. 9:00 līdz 19:00.
Kontakti

Mikrotik S+85DLC03D 10000Mbit/s SFP+ 850nm Multi-mode network transceiver module

    Preces īpatnības

  • Interfeisa tips

    SFP+

  • Datu pārsūtīšanas ātrums (max)

    10000 Mbit/s

PĒRKOT PIE MUMS JŪS

Saņemsiet piegādi

delivery

Jūs saņemsiet pasūtijumu par 1.99, jebkurā izsniegšanas vietā visā Latvijā, un ietaupat laiku, kas būtu japavada transportā!

Garantija

warranty

Jums ir 14 dienas, lai pieņemtu lēmumu un visa dzīve lai baudītu pirkumu!

Apraksts Līdzīgi produkti Faq

S+85DLC03D is a 10G SFP+ transceiver with a LC connector, 850nm, for up to 300 meter Multi Mode fiber connections

Units are tested and compatible with CCR1036-8G-2S+ and CCR1036-8G-2S+EM. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.

  • Savienojamība
  • Optiskās šķiedras konektors

    LC

  • Papildus informācija
  • Kabeļa tips

    Multi-mode

  • Iepakojuma saturs
  • Iekļauto produktu skaits

    1 pcs

  • Darbības rādītāji
  • Viļņa garums

    850 nm

  • Maksimālais pārskaitījums attālums

    300 m

  • Tīklošana
  • Interfeisa tips

    SFP+

  • Datu pārsūtīšanas ātrums (max)

    10000 Mbit/s

  • Auto MDI/MDI-X

Promise Technology SANLink2 Thunderbolt 2 to 16 Gb/s Fibre Channel Adapter Promise Technology SANLink2 Thunderbolt 2 to 16 Gb/s Fibre Channel Adapter
Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 16000 Mbit/s;
F29S16G200M0000 2 gab. 1,092.73 Detalizēta informācija par produktu
IBM 8Gb SFP+ 8000Mbit/s SFP+ network transceiver module IBM 8Gb SFP+ 8000Mbit/s SFP+ network transceiver module
Interfeisa tips: SFP+; Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 8000 Mbit/s;
88Y6416 26 gab. 175.73 Detalizēta informācija par produktu
Fujitsu SFP+, SR 10000Mbit/s SFP+ Multi-mode network transceiver module Fujitsu SFP+, SR 10000Mbit/s SFP+ Multi-mode network transceiver module
Interfeisa tips: SFP+; Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 10000 Mbit/s;
S26361-F3873-L310 4 gab. 534.35 Detalizēta informācija par produktu
LevelOne 10Gbp MMF SFP-Plus Transceiver, 300m, 850nm LevelOne 10Gbp MMF SFP-Plus Transceiver, 300m, 850nm
Interfeisa tips: SFP+; Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 10000 Mbit/s;
551103 6 gab. 206.68 Detalizēta informācija par produktu
LevelOne 10Gbps SMF SFP-Plus Transceiver, 10km, 1310nm LevelOne 10Gbps SMF SFP-Plus Transceiver, 10km, 1310nm
Interfeisa tips: SFP+; Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 10000 Mbit/s;
551104 6 gab. 362.98 Detalizēta informācija par produktu
Fujitsu SFP+, SMF 10000Mbit/s SFP+ Single-mode network transceiver module Fujitsu SFP+, SMF 10000Mbit/s SFP+ Single-mode network transceiver module
Interfeisa tips: SFP+; Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 10000 Mbit/s;
S26361-F3986-L4 4 gab. 1,525.75 Detalizēta informācija par produktu
Hewlett Packard Enterprise 16Gb SFP+ Short Wave Transceiver 1 Pack 16000Mbit/s SFP+ 850nm Multi-mode network transceiver module Hewlett Packard Enterprise 16Gb SFP+ Short Wave Transceiver 1 Pack 16000Mbit/s SFP+ 850nm Multi-mode network transceiver module
Interfeisa tips: SFP+; Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 16000 Mbit/s;
QW923A 21 gab. 192.39 Detalizēta informācija par produktu
Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR 10000Mbit/s SFP+ network transceiver module Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR 10000Mbit/s SFP+ network transceiver module
Interfeisa tips: SFP+; Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 10000 Mbit/s;
JD092B 64 gab. 353.02 Detalizēta informācija par produktu
Netgear AXM763 10000Mbit/s network media converter Netgear AXM763 10000Mbit/s network media converter
Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 10000 Mbit/s;
AXM763-10000S 19 gab. 445.38 Detalizēta informācija par produktu
Hewlett Packard Enterprise X130 10G XFP LC SR 10000Mbit/s XFP network transceiver module Hewlett Packard Enterprise X130 10G XFP LC SR 10000Mbit/s XFP network transceiver module
Interfeisa tips: XFP; Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 10000 Mbit/s;
JD117B 1 gab. 1,802.45 Detalizēta informācija par produktu

Kā apmaksāt ?

payment

Skaidrā naudā samaksāt kurjeram (ja piegāde ir Rīgā);

Skaidrā naudā mūsu ofisā;

Ar pārskaitījumu (priekšapmaksa);

Bankas karte on-line

Ar webmoney;

Jūs varat noformēt pirkumu līzingā, ja groza summa ir lielāka par 70 Eur.

Kā pasūtīt ?

delivery

Saņemt internetveikalā. Šis saņemšanas veids ir pilnīgi bezmaksas - bezmaksas

Ar PastaStacija starpniecību visā Latvijā - 2.99 €

Ar DPD Pickup Paku Bode starpniecību visā Latvijā - 1.99 €

Ar Omniva starpniecību visā Latvijā un Baltijas valstīs - 1.99 €

No ekspress kurjera Rīgā - 4.99 €

No ekspress kurjera pa visu Latviju, Lietuvu, Igauniju - 6.99 €

Ja pasūtījuma summa ir virs 150 EUR piegāde visā Latvijā ar PastaStacija, Omniva vai DPD Pickup Paku Bode ir BEZMAKSAS!

Kā atgriezt pirkumu?

warranty

1 Lūdzu, informējiet mūs par savu lēmumu atteikties no pirkuma. Precīzi to formulējot, un nosūtot elektronisko vēstuli
2 Pārliecinieties, ka pirkums ir pilnā komplektā un iepakots, un iepakojums nav bojāts.
3 Pievienojiet pirkumam pirkuma čeku un citus pavaddokumentus (garantijas talons u.tml.)
4 Aizpildiet atgriešanas veidlapu pievienojiet vēlamās preces pirkuma grozā
5 Nogādājiet pirkumus mums uz biroju vai nosūtiet pa pastu uz adresi Ķengaraga iela 2b, Rīga, Latvija, LV-1063
6 Kad prece tiks pārbaudīta, mēs ar Jums sazināsimies par pieņemto lēmumu, un tuvākajā laikā, atgriezīsim, uz pirkumu iztērētos, naudas līdzekļus.

analogs no MIKROTIK