Digitus DK-1644-A-PUR-070 S/FTP (S-STP) Green 7m Cat6a networking cable 26.62 Ielikt grozā Uz grozu
(+371) 66 066 555
trade@aio.lv
(+371) 66 066 555 (+371) 25 158 360
Darba laiks
darba dienās no plkst. 9:00 līdz 19:00.
Kontakti

Digitus DK-1644-A-PUR-070 S/FTP (S-STP) Green 7m Cat6a networking cable

    Preces īpatnības

  • Kabeļa garums

    7 m

Apraksts Līdzīgi produkti Faq
  • Īpašības
  • Kabeļa garums

    7 m

Microconnect FIB881005 5m SC SC Yellow fiber optic cable Microconnect FIB881005 5m SC SC Yellow fiber optic cable
Kabeļa garums: 5 m; Savienotājs 1: SC; Savienotājs 2: SC; Kabeļa krāsa: Yellow;
FIB881005 5 gab. 22.42 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect UTP6A05S 5m Cat6a U/UTP (UTP) Black networking cable Microconnect UTP6A05S 5m Cat6a U/UTP (UTP) Black networking cable
Kabeļa garums: 5 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: Black;
UTP6A05S 100 gab. 21.10 Detalizēta informācija par produktu
IBM 5M Fiber Optic Cable LC-LC IBM 5M Fiber Optic Cable LC-LC
Kabeļa garums: 5 m; Savienotājs 1: LC; Savienotājs 2: LC;
39M5697 1 gab. 60.67 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect RJ12 6C6P 10m 10m Transparent,Black telephony cable Microconnect RJ12 6C6P 10m 10m Transparent,Black telephony cable
Kabeļa garums: 10 m; Savienotājs 1: RJ12; Savienotājs 2: RJ12; Produkta krāsa: Transparent, Black;
MPK110B 5 gab. 15.83 Detalizēta informācija par produktu
PeakOptical SC/SC, Duplex, 5m, MM, 62um/OM1 5m SC SC fiber optic cable PeakOptical SC/SC, Duplex, 5m, MM, 62um/OM1 5m SC SC fiber optic cable
Kabeļa garums: 5 m; Savienotājs 1: SC; Savienotājs 2: SC;
PTFMD-5-01F 66 gab. 21.10 Detalizēta informācija par produktu
PeakOptical LC/LC, 3m, Duplex, MM, 50um/OM2 3m LC LC fiber optic cable PeakOptical LC/LC, 3m, Duplex, MM, 50um/OM2 3m LC LC fiber optic cable
Kabeļa garums: 3 m; Savienotājs 1: LC; Savienotājs 2: LC;
PTFMDG-3-16F 38 gab. 21.10 Detalizēta informācija par produktu
PeakOptical PTFMO4-7-04F 7m LC SC OM4 Orange fiber optic cable PeakOptical PTFMO4-7-04F 7m LC SC OM4 Orange fiber optic cable
Kabeļa garums: 7 m; Savienotājs 1: LC; Savienotājs 2: SC; Kabeļa krāsa: Orange;
PTFMO4-7-04F 25 gab. 30.33 Detalizēta informācija par produktu
PeakOptical 5m SC-SC 5m SC SC OFC Orange fiber optic cable PeakOptical 5m SC-SC 5m SC SC OFC Orange fiber optic cable
Kabeļa garums: 5 m; Savienotājs 1: SC; Savienotājs 2: SC; Kabeļa tips: OFC; Kabeļa krāsa: Orange;
PTFMSG-5-01F 65 gab. 15.83 Detalizēta informācija par produktu
PeakOptical 3m SC-SC 3m SC SC OFC Orange fiber optic cable PeakOptical 3m SC-SC 3m SC SC OFC Orange fiber optic cable
Kabeļa garums: 3 m; Savienotājs 1: SC; Savienotājs 2: SC; Kabeļa tips: OFC; Kabeļa krāsa: Orange;
PTFMS-3-01F 75 gab. 14.51 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect RJ12 6C/6P 5m 5m Black telephony cable Microconnect RJ12 6C/6P 5m 5m Black telephony cable
Kabeļa garums: 5 m; Savienotājs 1: RJ-12; Savienotājs 2: RJ-12; Produkta krāsa: Black;
MPK105B 2 gab. 11.87 Detalizēta informācija par produktu

Garantija

warranty

Jums ir 14 dienas, lai pieņemtu lēmumu un visa dzīve lai baudītu pirkumu!

Saņemsiet piegādi

delivery

Ja pasūtījuma summa ir virs 250 EUR piegāde visā Latvijā ar Omniva, DPD Pickup Paku Bode, Latvijas Pasts, Circle K, PastaStacija ir BEZMAKSAS!

Kā pasūtīt ?

delivery

Saņemt internetveikalā. Šis saņemšanas veids ir pilnīgi bezmaksas

No ekspress kurjera Rīgā - 4.99 €

No ekspress kurjera pa visu Latviju, Lietuvu, Igauniju - 6.99 €

Ar Omniva - 1.99 €

By Latvijas Pasts - 1.99 €

By Circle K - 1.99 €

Ar DPD Pickup Paku Bode - 1.99 €

Ar PastaStacija - 2.49 €

Kā apmaksāt ?

payment

Skaidrā naudā

VISA, MasterCard

Ar pārskaitījumu (priekšapmaksa);

Jūs varat noformēt pirkumu līzingā, ja groza summa ir lielāka par 70 Eur.

Kā atgriezt pirkumu?

warranty

1 Lūdzu, informējiet mūs par savu lēmumu atteikties no pirkuma. Precīzi to formulējot, un nosūtot elektronisko vēstuli
2 Pārliecinieties, ka pirkums ir pilnā komplektā un iepakots, un iepakojums nav bojāts.
3 Pievienojiet pirkumam pirkuma čeku un citus pavaddokumentus (garantijas talons u.tml.)
4 Aizpildiet atgriešanas veidlapu pievienojiet vēlamās preces pirkuma grozā
5 Nogādājiet pirkumus mums uz biroju vai nosūtiet pa pastu uz adresi Ķengaraga iela 2b, Rīga, Latvija, LV-1063
6 Kad prece tiks pārbaudīta, mēs ar Jums sazināsimies par pieņemto lēmumu, un tuvākajā laikā, atgriezīsim, uz pirkumu iztērētos, naudas līdzekļus.

analogs no DIGITUS