Digitus DK-2532-15 15m LC SC OM2 Orange, Black, Grey, Red, White fiber optic cable 23.96 Ielikt grozā Uz grozu
(+371) 66 066 555
trade@aio.lv
(+371) 66 066 555 (+371) 25 158 360
Darba laiks
darba dienās no plkst. 9:00 līdz 19:00.
Kontakti

Digitus DK-2532-15 15m LC SC OM2 Orange, Black, Grey, Red, White fiber optic cable

    Preces īpatnības

  • Kabeļa garums

    15 m

  • Savienotājs 1

    LC

  • Savienotājs 2

    SC

Apraksts Līdzīgi produkti Faq

Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 15m

  • Pilns duplekss

  • Šķiedras režīma struktūra

    Multi-mode

  • Vidus diametrs

    50 µm

  • Apšuvuma diametrs

    125 µm

  • Optiskās šķiedras veids

    OM2

  • Īpašības
  • Kabeļa garums

    15 m

  • Savienotājs 1

    LC

  • Savienotājs 2

    SC

  • Tehniskās detaļas
  • Kabeļa diametrs

    3 mm

M-Cab 10m CAT7 S-FTP 10m Cat7 S/FTP (S-STP) Blue networking cable M-Cab 10m CAT7 S-FTP 10m Cat7 S/FTP (S-STP) Blue networking cable
Kabeļa garums: 10 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: Blue;
3742 13 gab. 25.29 Detalizēta informācija par produktu
M-Cab 5m Cat7 5m Cat7 S/FTP (S-STP) Red networking cable M-Cab 5m Cat7 5m Cat7 S/FTP (S-STP) Red networking cable
Kabeļa garums: 5 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: Red;
3787 128 gab. 19.97 Detalizēta informācija par produktu
M-Cab 5m Cat7 5m Cat7 S/FTP (S-STP) Green networking cable M-Cab 5m Cat7 5m Cat7 S/FTP (S-STP) Green networking cable
Kabeļa garums: 5 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: Green;
3786 7 gab. 19.97 Detalizēta informācija par produktu
M-Cab Cat6A S/STP, 7.5m 7.5m Cat6a S/FTP (S-STP) Blue networking cable M-Cab Cat6A S/STP, 7.5m 7.5m Cat6a S/FTP (S-STP) Blue networking cable
Kabeļa garums: 7.5 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: Blue;
3526 12 gab. 22.63 Detalizēta informācija par produktu
M-Cab Cat6A S/STP, 5.0m 5m Cat6a S/FTP (S-STP) Yellow networking cable M-Cab Cat6A S/STP, 5.0m 5m Cat6a S/FTP (S-STP) Yellow networking cable
Kabeļa garums: 5 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: Yellow;
3517 10 gab. 19.97 Detalizēta informācija par produktu
M-Cab Cat6A S/STP, 5.0m 5m Cat6a S/FTP (S-STP) Blue networking cable M-Cab Cat6A S/STP, 5.0m 5m Cat6a S/FTP (S-STP) Blue networking cable
Kabeļa garums: 5 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: Blue;
3525 16 gab. 19.97 Detalizēta informācija par produktu
V7 CAT6 UTP Network Cable 5 (RJ45m/m) yellow 5m V7 CAT6 UTP Network Cable 5 (RJ45m/m) yellow 5m
Kabeļa garums: 5 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa likšanas tehnoloģija: 10/100/1000Base-T(X); Kabeļa tips: Cat6; Kabeļa krāsa: Yellow;
V7E2C6U-05M-YLS 134 gab. 17.30 Detalizēta informācija par produktu
M-Cab 7.5m Cat7 7.5m Cat7 S/FTP (S-STP) Blue networking cable M-Cab 7.5m Cat7 7.5m Cat7 S/FTP (S-STP) Blue networking cable
Kabeļa garums: 7.5 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: Blue;
3789 22 gab. 22.63 Detalizēta informācija par produktu
Digitus DK-2511-05 5m ST/BFOC ST/BFOC Orange fiber optic cable Digitus DK-2511-05 5m ST/BFOC ST/BFOC Orange fiber optic cable
Kabeļa garums: 5 m; Savienotājs 1: ST/BFOC; Savienotājs 2: ST/BFOC; Kabeļa krāsa: Orange;
DK-2511-05 3 gab. 15.83 Detalizēta informācija par produktu
Digitus LC/LC, 10 m 10m LC LC Pink fiber optic cable Digitus LC/LC, 10 m 10m LC LC Pink fiber optic cable
Kabeļa garums: 10 m; Savienotājs 1: LC; Savienotājs 2: LC; Kabeļa krāsa: Pink;
DK-2533-10-4 8 gab. 25.29 Detalizēta informācija par produktu

Garantija

warranty

Jums ir 14 dienas, lai pieņemtu lēmumu un visa dzīve lai baudītu pirkumu!

Saņemsiet piegādi

delivery

Ja pasūtījuma summa ir virs 250 EUR piegāde visā Latvijā ar Omniva, DPD Pickup Paku Bode, Latvijas Pasts, Circle K, PastaStacija ir BEZMAKSAS!

Kā pasūtīt ?

delivery

Saņemt internetveikalā. Šis saņemšanas veids ir pilnīgi bezmaksas

No ekspress kurjera Rīgā - 4.99 €

No ekspress kurjera pa visu Latviju, Lietuvu, Igauniju - 6.99 €

Ar Omniva - 1.99 €

By Latvijas Pasts - 1.99 €

By Circle K - 1.99 €

Ar DPD Pickup Paku Bode - 1.99 €

Ar PastaStacija - 2.49 €

Kā apmaksāt ?

payment

Skaidrā naudā

VISA, MasterCard

Ar pārskaitījumu (priekšapmaksa);

Jūs varat noformēt pirkumu līzingā, ja groza summa ir lielāka par 70 Eur.

Kā atgriezt pirkumu?

warranty

1 Lūdzu, informējiet mūs par savu lēmumu atteikties no pirkuma. Precīzi to formulējot, un nosūtot elektronisko vēstuli
2 Pārliecinieties, ka pirkums ir pilnā komplektā un iepakots, un iepakojums nav bojāts.
3 Pievienojiet pirkumam pirkuma čeku un citus pavaddokumentus (garantijas talons u.tml.)
4 Aizpildiet atgriešanas veidlapu pievienojiet vēlamās preces pirkuma grozā
5 Nogādājiet pirkumus mums uz biroju vai nosūtiet pa pastu uz adresi Ķengaraga iela 2b, Rīga, Latvija, LV-1063
6 Kad prece tiks pārbaudīta, mēs ar Jums sazināsimies par pieņemto lēmumu, un tuvākajā laikā, atgriezīsim, uz pirkumu iztērētos, naudas līdzekļus.

analogs no DIGITUS