Digitus LC/LC, 5 m fiber optic cable Pink 21.30 Ielikt grozā Uz grozu
(+371) 66 066 555
trade@aio.lv
(+371) 66 066 555 (+371) 25 158 360
Darba laiks
darba dienās no plkst. 9:00 līdz 19:00.
Kontakti

Digitus LC/LC, 5 m fiber optic cable Pink

    Preces īpatnības

  • Kabeļa garums

    5 m

  • Dzimtes tips

    Male connector/Male connector

  • Savienotājs 1

    LC

  • Savienotājs 2

    LC

  • Kabeļa krāsa

    Pink

Apraksts Līdzīgi produkti Faq

- Duplex cable
- LSOH
- Connector with ceramic ferrule
- Cable diameter 3mm
- Single packed with test-report
- Connector 1: LC
- Connector 2: LC
- Cable type: I-VH 2G50/125µ
- Fiber class: OM4
- Mode: Multimode
- Color cable: aqua color
- Boot: single-color
- Fiber diameter: 50/125µ
- Number of connectors side 1: 2
- Number of connectors side 2: 2
- Cable diameter: 3mm
- Cable jacket: LSOH
- Length: 5m
- Packaging: DIGITUS Polybag

  • Pilns duplekss

  • Šķiedras režīma struktūra

    Multi-mode

  • Vidus diametrs

    50 µm

  • Apšuvuma diametrs

    125 µm

  • Īpašības
  • Kabeļa garums

    5 m

  • Dzimtes tips

    Male connector/Male connector

  • Savienotājs 1

    LC

  • Savienotājs 2

    LC

  • Jakas materiāls

    Low smoke zero halogen (LSZH)

  • Tehniskās detaļas
  • Kabeļa krāsa

    Pink

  • Kabeļa diametrs

    3 mm

DigitalBox START.LAN UTP Cat.5e 3m 3m Cat5e U/UTP (UTP) Blue networking cable DigitalBox START.LAN UTP Cat.5e 3m 3m Cat5e U/UTP (UTP) Blue networking cable
Kabeļa garums: 3 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: Blue;
STLU5E3MB 40 gab. 1.48 Detalizēta informācija par produktu
eSTUFF 2.0m Cat5e UTP networking cable 2 m U/UTP (UTP) White eSTUFF 2.0m Cat5e UTP networking cable 2 m U/UTP (UTP) White
Kabeļa garums: 2 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa likšanas tehnoloģija: 10/100/1000Base-T(X); Kabeļa tips: Straight-through cable; Kabeļa krāsa: White;
ES84530-2M-WHITE 200 gab. 19.78 Detalizēta informācija par produktu
IBM 5M LC-LC fiber optic cable IBM 5M LC-LC fiber optic cable
Kabeļa garums: 5 m; Dzimtes tips: Male connector/Male connector; Savienotājs 1: LC; Savienotājs 2: LC;
39M5697 1 gab. 60.67 Detalizēta informācija par produktu
StarTech.com Cat 6 Cables networking cable StarTech.com Cat 6 Cables networking cable
Kabeļa garums: 7 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa likšanas tehnoloģija: 10/100/1000Base-T(X); Kabeļa krāsa: Green;
N6PATC7MGN 6 gab. 21.30 Detalizēta informācija par produktu
Wirewin SLIM Light UTP networking cable 3 m Cat6 U/UTP (UTP) Orange Wirewin SLIM Light UTP networking cable 3 m Cat6 U/UTP (UTP) Orange
Kabeļa garums: 3 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa likšanas tehnoloģija: 10/100/1000Base-T(X); Kabeļa krāsa: Orange;
PKW-LIGHT-K6 3.0 OR 4 gab. 17.15 Detalizēta informācija par produktu
Digitus DK-1644-050-Y-10 networking cable 5 m Cat6 S/FTP (S-STP) Yellow Digitus DK-1644-050-Y-10 networking cable 5 m Cat6 S/FTP (S-STP) Yellow
Kabeļa garums: 5 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: Yellow;
DK-1644-050-Y-10 19 gab. 49.25 Detalizēta informācija par produktu
M-Cab 3844 networking cable 5 m Cat6a S/FTP (S-STP) Green M-Cab 3844 networking cable 5 m Cat6a S/FTP (S-STP) Green
Kabeļa garums: 5 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: Green;
3844 6 gab. 21.30 Detalizēta informācija par produktu
M-Cab 7200420 networking cable 3 m Cat6a S/FTP (S-STP) Black M-Cab 7200420 networking cable 3 m Cat6a S/FTP (S-STP) Black
Kabeļa garums: 3 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: Black;
7200420 10 gab. 25.29 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect STP6015Y networking cable 1.5 m Cat6 F/UTP (FTP) Yellow Microconnect STP6015Y networking cable 1.5 m Cat6 F/UTP (FTP) Yellow
Kabeļa garums: 1.5 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: Yellow;
STP6015Y 5 gab. 11.87 Detalizēta informācija par produktu
Digitus DK-2612-02 fiber optic cable 2 m ST/BFOC SC Orange Digitus DK-2612-02 fiber optic cable 2 m ST/BFOC SC Orange
Kabeļa garums: 2 m; Dzimtes tips: Male connector/Male connector; Savienotājs 1: ST/BFOC; Savienotājs 2: SC; Kabeļa krāsa: Orange;
DK-2612-02 1 gab. 18.63 Detalizēta informācija par produktu

Garantija

warranty

Jums ir 14 dienas, lai pieņemtu lēmumu un visa dzīve lai baudītu pirkumu!

Saņemsiet piegādi

delivery

Ja pasūtījuma summa ir virs 250 EUR piegāde visā Latvijā ar Omniva, DPD Pickup Paku Bode, Latvijas Pasts, Circle K, PastaStacija ir BEZMAKSAS!

Kā pasūtīt ?

delivery

Saņemt internetveikalā. Šis saņemšanas veids ir pilnīgi bezmaksas

No ekspress kurjera Rīgā - 4.99 €

No ekspress kurjera pa visu Latviju, Lietuvu, Igauniju - 6.99 €

Ar Omniva - 1.99 €

By Latvijas Pasts - 1.99 €

By Circle K - 1.99 €

Ar DPD Pickup Paku Bode - 1.99 €

Ar PastaStacija - 4.99 €

Kā apmaksāt ?

payment

Skaidrā naudā

VISA, MasterCard

Ar pārskaitījumu (priekšapmaksa);

Jūs varat noformēt pirkumu līzingā, ja groza summa ir lielāka par 70 Eur.

Kā atgriezt pirkumu?

warranty

1 Lūdzu, informējiet mūs par savu lēmumu atteikties no pirkuma. Precīzi to formulējot, un nosūtot elektronisko vēstuli
2 Pārliecinieties, ka pirkums ir pilnā komplektā un iepakots, un iepakojums nav bojāts.
3 Pievienojiet pirkumam pirkuma čeku un citus pavaddokumentus (garantijas talons u.tml.)
4 Aizpildiet atgriešanas veidlapu pievienojiet vēlamās preces pirkuma grozā
5 Nogādājiet pirkumus mums uz biroju vai nosūtiet pa pastu uz adresi Ķengaraga iela 2b, Rīga, Latvija, LV-1063
6 Kad prece tiks pārbaudīta, mēs ar Jums sazināsimies par pieņemto lēmumu, un tuvākajā laikā, atgriezīsim, uz pirkumu iztērētos, naudas līdzekļus.

analogs no DIGITUS