Digitus Patch Cable, SFTP, CAT5E, 1M, grey 1m Grey networking cable 20.72
(+371) 66 066 555
trade@aio.lv
(+371) 66 066 555 (+371) 25 158 360
Darba laiks
darba dienās no plkst. 9:00 līdz 19:00.
Kontakti

Digitus Patch Cable, SFTP, CAT5E, 1M, grey 1m Grey networking cable

Apraksts Līdzīgi produkti Faq

Features:
-Foil and braid shielded CAT 5e patch cable.
-Spot length on boot.
-Boot with kink protection and strain relief.
-Connection 1:1.
-4x 2 AWG 26/7.
-Twisted pair.
-3P CAT 5e certified.

  • Īpašības
  • Kabeļa garums

    1 m

  • Tehniskās detaļas
  • Kabeļa krāsa

    Grey

Triotronik Cat 6, 0.5m 0.5m Cat6 U/FTP (STP) Blue networking cable Triotronik Cat 6, 0.5m 0.5m Cat6 U/FTP (STP) Blue networking cable
Kabeļa garums: 0.5 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: Blue;
PKW-SLIM-KAT6 0.5 BL 3 gab. 11.65 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect UTP5005P 0.5m Purple networking cable Microconnect UTP5005P 0.5m Purple networking cable
Kabeļa garums: 0.5 m; Kabeļa tips: Cat5; Kabeļa krāsa: Purple;
UTP5005P 45 gab. 11.65 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect FIB5710005 0.5m SC/UPC SC/PC Green fiber optic cable Microconnect FIB5710005 0.5m SC/UPC SC/PC Green fiber optic cable
Kabeļa garums: 0.5 m; Savienotājs 1: SC/UPC; Savienotājs 2: SC/PC; Kabeļa krāsa: Green;
FIB5710005 5 gab. 33.66 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect FIB881001 1m SC SC Yellow fiber optic cable Microconnect FIB881001 1m SC SC Yellow fiber optic cable
Kabeļa garums: 1 m; Savienotājs 1: SC; Savienotājs 2: SC; Kabeļa krāsa: Yellow;
FIB881001 12 gab. 28.48 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect MTRJ-MTRJ, SM, 1m 1m MT-RJ MT-RJ fiber optic cable Microconnect MTRJ-MTRJ, SM, 1m 1m MT-RJ MT-RJ fiber optic cable
Kabeļa garums: 1 m; Savienotājs 1: MT-RJ; Savienotājs 2: MT-RJ;
FIB337001 1 gab. 21.60 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect FIB2220005-2 0.5m SC/UPC SC/UPC Orange fiber optic cable Microconnect FIB2220005-2 0.5m SC/UPC SC/UPC Orange fiber optic cable
Kabeļa garums: 0.5 m; Savienotājs 1: SC/UPC; Savienotājs 2: SC/UPC; Kabeļa krāsa: Orange;
FIB2220005-2 2 gab. 15.54 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect FIB4220015P 1.5m LC/PC SC/PC Violet fiber optic cable Microconnect FIB4220015P 1.5m LC/PC SC/PC Violet fiber optic cable
Kabeļa garums: 1.5 m; Savienotājs 1: LC/PC; Savienotājs 2: SC/PC; Kabeļa krāsa: Violet;
FIB4220015P 6 gab. 18.13 Detalizēta informācija par produktu
PeakOptical LC/LC, Simplex, 1m, 62um/OM1, MM 1m LC LC fiber optic cable PeakOptical LC/LC, Simplex, 1m, 62um/OM1, MM 1m LC LC fiber optic cable
Kabeļa garums: 1 m; Savienotājs 1: LC; Savienotājs 2: LC;
PTFMS-04F 38 gab. 16.52 Detalizēta informācija par produktu
PeakOptical PTFMD-16F 1m LC LC Orange fiber optic cable PeakOptical PTFMD-16F 1m LC LC Orange fiber optic cable
Kabeļa garums: 1 m; Savienotājs 1: LC; Savienotājs 2: LC; Kabeļa krāsa: Orange;
PTFMD-16F 25 gab. 18.13 Detalizēta informācija par produktu
PeakOptical 1m LC-LC 1m LC LC Orange fiber optic cable PeakOptical 1m LC-LC 1m LC LC Orange fiber optic cable
Kabeļa garums: 1 m; Savienotājs 1: LC; Savienotājs 2: LC; Kabeļa tips: OFC; Kabeļa krāsa: Orange;
PTFMO3-16F 83 gab. 18.13 Detalizēta informācija par produktu

Garantija

warranty

Jums ir 14 dienas, lai pieņemtu lēmumu un visa dzīve lai baudītu pirkumu!

Saņemsiet piegādi

delivery

Ja pasūtījuma summa ir virs 250 EUR piegāde visā Latvijā ar Omniva или DPD Pickup Paku Bode, Latvijas Pasts, Circle K, PastaStacija ir BEZMAKSAS!

Kā pasūtīt ?

delivery

Saņemt internetveikalā. Šis saņemšanas veids ir pilnīgi bezmaksas

No ekspress kurjera Rīgā - 4.99 €

No ekspress kurjera pa visu Latviju, Lietuvu, Igauniju - 6.99 €

Ar Omniva - 1.99 €

By Latvijas Pasts - 1.99 €

By Circle K - 1.99 €

Ar DPD Pickup Paku Bode - 1.99 €

Ar PastaStacija - 2.49 €

Kā apmaksāt ?

payment

Skaidrā naudā

VISA, MasterCard

Ar pārskaitījumu (priekšapmaksa);

Jūs varat noformēt pirkumu līzingā, ja groza summa ir lielāka par 70 Eur.

Kā atgriezt pirkumu?

warranty

1 Lūdzu, informējiet mūs par savu lēmumu atteikties no pirkuma. Precīzi to formulējot, un nosūtot elektronisko vēstuli
2 Pārliecinieties, ka pirkums ir pilnā komplektā un iepakots, un iepakojums nav bojāts.
3 Pievienojiet pirkumam pirkuma čeku un citus pavaddokumentus (garantijas talons u.tml.)
4 Aizpildiet atgriešanas veidlapu pievienojiet vēlamās preces pirkuma grozā
5 Nogādājiet pirkumus mums uz biroju vai nosūtiet pa pastu uz adresi Ķengaraga iela 2b, Rīga, Latvija, LV-1063
6 Kad prece tiks pārbaudīta, mēs ar Jums sazināsimies par pieņemto lēmumu, un tuvākajā laikā, atgriezīsim, uz pirkumu iztērētos, naudas līdzekļus.

analogs no Assmann/Digitus