Digitus U-UTP CAT5e 5m 5m Cat5e U/UTP (UTP) White networking cable 15.54 Ielikt grozā Uz grozu
trade@aio.lv
(+371) 66 066 555 (+371) 25 158 360
Darba laiks
darba dienās no plkst. 9:00 līdz 19:00.
Kontakti

Digitus U-UTP CAT5e 5m 5m Cat5e U/UTP (UTP) White networking cable

    Preces īpatnības

  • Kabeļa garums

    5 m

  • Dzimtes tips

    Male/Male

  • Produkta krāsa

    White

PĒRKOT PIE MUMS JŪS

Saņemsiet piegādi

delivery

Jūs saņemsiet pasūtijumu par 1.99, jebkurā izsniegšanas vietā visā Latvijā, un ietaupat laiku, kas būtu japavada transportā!

Garantija

warranty

Jums ir 14 dienas, lai pieņemtu lēmumu un visa dzīve lai baudītu pirkumu!

Apraksts Līdzīgi produkti Faq

Low profile super flat network cable - ideal for hiding under carpets or behind baseboards

CAT 5e unshielded flat patch cable

- Unshielded CAT 5e patch cable
- Spot length on boot
- Boot with strain relief
- UL listed
- Material: Cu

  • Īpašības
  • Kabeļa garums

    5 m

  • Produkta krāsa

    White

  • Dzimtes tips

    Male/Male

  • Savienotājs 1

    RJ-45

  • Savienotājs 2

    RJ-45

  • Jakas materiāls

    Polyvinyl chloride (PVC)

  • Kabeļa standarts

    Cat5e

  • AWG vada izmērs

    3/0

  • Kabeļu vairogs

    U/UTP (UTP)

Digitus Premium CAT 5e U-UTP 7m Cat5e U/UTP (UTP) Grey networking cable Digitus Premium CAT 5e U-UTP 7m Cat5e U/UTP (UTP) Grey networking cable
Kabeļa garums: 7 m; Dzimtes tips: Male/Male; Produkta krāsa: Grey;
DK-1511-070 1 gab. 15.54 Detalizēta informācija par produktu
ASSMANN Electronic DK-1644-015 1.5m Cat6 S/FTP (S-STP) Grey networking cable ASSMANN Electronic DK-1644-015 1.5m Cat6 S/FTP (S-STP) Grey networking cable
Kabeļa garums: 1.5 m; Dzimtes tips: Male/Male; Produkta krāsa: Grey;
DK-1644-015 3 gab. 14.24 Detalizēta informācija par produktu
Digitus 3m Cat6a S/FTP 3m Cat6a S/FTP (S-STP) Red networking cable Digitus 3m Cat6a S/FTP 3m Cat6a S/FTP (S-STP) Red networking cable
Kabeļa garums: 3 m; Dzimtes tips: Male/Male; Produkta krāsa: Red;
DK-1644-A-030/R 1 gab. 22.01 Detalizēta informācija par produktu
StarTech.com Aqua OM4 Duplex Multimode Fiber Optic Cable - 100 Gb - 50/125 - LSZH - LC/LC - 5 m StarTech.com Aqua OM4 Duplex Multimode Fiber Optic Cable - 100 Gb - 50/125 - LSZH - LC/LC - 5 m
Kabeļa garums: 5 m; Dzimtes tips: Male/Male; Produkta krāsa: Blue, Aqua colour;
450FBLCLC5 20 gab. 40.14 Detalizēta informācija par produktu
Digitus LC/SC, 2 m 2m LC SC Yellow fiber optic cable Digitus LC/SC, 2 m 2m LC SC Yellow fiber optic cable
Kabeļa garums: 2 m; Dzimtes tips: Male/Male; Produkta krāsa: Yellow;
DK-2932-02 14 gab. 18.13 Detalizēta informācija par produktu
StarTech.com N6PATC3MPL 3m Cat6 U/UTP (UTP) Purple networking cable StarTech.com N6PATC3MPL 3m Cat6 U/UTP (UTP) Purple networking cable
Kabeļa garums: 3 m; Dzimtes tips: Male/Male; Produkta krāsa: Purple;
N6PATC3MPL 40 gab. 15.54 Detalizēta informācija par produktu
StarTech.com 45PAT5MYL 5m Cat5e U/UTP (UTP) Yellow networking cable StarTech.com 45PAT5MYL 5m Cat5e U/UTP (UTP) Yellow networking cable
Kabeļa garums: 5 m; Dzimtes tips: Male/Male; Produkta krāsa: Yellow;
45PAT5MYL 24 gab. 15.54 Detalizēta informācija par produktu
StarTech.com Cat6 Patch Cable with Snagless RJ45 Connectors - 7 m, Red StarTech.com Cat6 Patch Cable with Snagless RJ45 Connectors - 7 m, Red
Kabeļa garums: 7 m; Dzimtes tips: Male/Male; Produkta krāsa: Red;
N6PATC7MRD 17 gab. 20.72 Detalizēta informācija par produktu
StarTech.com Cat 5e Cables StarTech.com Cat 5e Cables
Kabeļa garums: 2 m; Dzimtes tips: Male/Male; Produkta krāsa: Blue;
45PAT2MBL 180 gab. 14.24 Detalizēta informācija par produktu
StarTech.com 2m Red Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable - 2 m Patch Cord StarTech.com 2m Red Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable - 2 m Patch Cord
Kabeļa garums: 2 m; Dzimtes tips: Male; Produkta krāsa: Red;
N6PATC2MRD 111 gab. 15.54 Detalizēta informācija par produktu

Kā apmaksāt ?

payment

Skaidrā naudā samaksāt kurjeram (ja piegāde ir Rīgā);

Skaidrā naudā mūsu ofisā;

Ar pārskaitījumu (priekšapmaksa);

Bankas karte on-line

Ar webmoney;

Jūs varat noformēt pirkumu līzingā, ja groza summa ir lielāka par 70 Eur.

Kā pasūtīt ?

delivery

Saņemt internetveikalā. Šis saņemšanas veids ir pilnīgi bezmaksas - bezmaksas

Ar PastaStacija starpniecību visā Latvijā - 2.99 €

Ar DPD Pickup Paku Bode starpniecību visā Latvijā - 1.99 €

Ar Omniva starpniecību visā Latvijā un Baltijas valstīs - 1.99 €

No ekspress kurjera Rīgā - 4.99 €

No ekspress kurjera pa visu Latviju, Lietuvu, Igauniju - 6.99 €

Ja pasūtījuma summa ir virs 150 EUR piegāde visā Latvijā ar PastaStacija, Omniva vai DPD Pickup Paku Bode ir BEZMAKSAS!

Kā atgriezt pirkumu?

warranty

1 Lūdzu, informējiet mūs par savu lēmumu atteikties no pirkuma. Precīzi to formulējot, un nosūtot elektronisko vēstuli
2 Pārliecinieties, ka pirkums ir pilnā komplektā un iepakots, un iepakojums nav bojāts.
3 Pievienojiet pirkumam pirkuma čeku un citus pavaddokumentus (garantijas talons u.tml.)
4 Aizpildiet atgriešanas veidlapu pievienojiet vēlamās preces pirkuma grozā
5 Nogādājiet pirkumus mums uz biroju vai nosūtiet pa pastu uz adresi Ķengaraga iela 2b, Rīga, Latvija, LV-1063
6 Kad prece tiks pārbaudīta, mēs ar Jums sazināsimies par pieņemto lēmumu, un tuvākajā laikā, atgriezīsim, uz pirkumu iztērētos, naudas līdzekļus.

analogs no Assmann/Digitus