Fujitsu OM3 MMF 10m LC/LC 10m LC LC fiber optic cable 29.78 Ielikt grozā Uz grozu
(+371) 66 066 555
trade@aio.lv
(+371) 66 066 555 (+371) 25 158 360
Darba laiks
darba dienās no plkst. 9:00 līdz 19:00.
Kontakti

Fujitsu OM3 MMF 10m LC/LC 10m LC LC fiber optic cable

    Preces īpatnības

  • Kabeļa garums

    10 m

  • Savienotājs 1

    LC

  • Savienotājs 2

    LC

Apraksts Līdzīgi produkti Faq

FC-Kabel OM3, MMF, 10m, LC/LC 8Gbit/s

  • Datu pārsūtīšanas ātrums

    8 Gbit/s

  • Īpašības
  • Kabeļa garums

    10 m

  • Savienotājs 1

    LC

  • Savienotājs 2

    LC

Belkin RJ45 CAT-6 Snagless STP Patch Cable 5m black 5m Black networking cable Belkin RJ45 CAT-6 Snagless STP Patch Cable 5m black 5m Black networking cable
Kabeļa garums: 5 m; Kabeļa krāsa: Black;
A3L980B05MBK-HS 8 gab. 20.72 Detalizēta informācija par produktu
LogiLink 3.0m, Cat6 3m Cat6 U/UTP (UTP) Grey networking cable LogiLink 3.0m, Cat6 3m Cat6 U/UTP (UTP) Grey networking cable
Kabeļa garums: 3 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: ; Kabeļa krāsa: Grey;
CQ2062U 10 gab. 12.95 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect Rj-45/Rj-45 Cat6 10m 10m Cat6 S/UTP (STP) Green networking cable Microconnect Rj-45/Rj-45 Cat6 10m 10m Cat6 S/UTP (STP) Green networking cable
Kabeļa garums: 10 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: Green;
STP610G 5 gab. 16.83 Detalizēta informācija par produktu
Intellinet 335836 7.5m Black networking cable Intellinet 335836 7.5m Black networking cable
Kabeļa garums: 7.5 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa tips: CAT5e; Kabeļa krāsa: Black;
335836 1 gab. 12.95 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect SSTP610R 10m Red networking cable Microconnect SSTP610R 10m Red networking cable
Kabeļa garums: 10 m; Kabeļa tips: Cat6; Kabeļa krāsa: Red;
SSTP610R 10 gab. 16.83 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect FIB412015 15m LC ST Orange fiber optic cable Microconnect FIB412015 15m LC ST Orange fiber optic cable
Kabeļa garums: 15 m; Savienotājs 1: LC; Savienotājs 2: ST; Kabeļa krāsa: Orange;
FIB412015 5 gab. 32.37 Detalizēta informācija par produktu
M-Cab 7200352 10m Cat6a S/FTP (S-STP) White networking cable M-Cab 7200352 10m Cat6a S/FTP (S-STP) White networking cable
Kabeļa garums: 10 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: White;
7200352 2 gab. 18.88 Detalizēta informācija par produktu
M-Cab 7200315 15m Cat5e F/UTP (FTP) Black networking cable M-Cab 7200315 15m Cat5e F/UTP (FTP) Black networking cable
Kabeļa garums: 15 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: Black;
7200315 10 gab. 17.42 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect CAT6a UTP 10m LSZH 10m Cat6a U/UTP (UTP) Grey networking cable Microconnect CAT6a UTP 10m LSZH 10m Cat6a U/UTP (UTP) Grey networking cable
Kabeļa garums: 10 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: Grey;
UTP6A10 65 gab. 15.54 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect CAT6a UTP 5m LSZH 5m Cat6a U/UTP (UTP) Grey networking cable Microconnect CAT6a UTP 5m LSZH 5m Cat6a U/UTP (UTP) Grey networking cable
Kabeļa garums: 5 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: Grey;
UTP6A05 662 gab. 14.24 Detalizēta informācija par produktu

Garantija

warranty

Jums ir 14 dienas, lai pieņemtu lēmumu un visa dzīve lai baudītu pirkumu!

Saņemsiet piegādi

delivery

Ja pasūtījuma summa ir virs 250 EUR piegāde visā Latvijā ar PastaStacija, Omniva vai DPD Pickup Paku Bode ir BEZMAKSAS!

Kā pasūtīt ?

delivery

Saņemt internetveikalā. Šis saņemšanas veids ir pilnīgi bezmaksas

Ar PastaStacija - 1.99 €

Ar DPD Pickup Paku Bode - 1.99 €

Ar Omniva - 1.99 €

No ekspress kurjera Rīgā - 4.99 €

No ekspress kurjera pa visu Latviju, Lietuvu, Igauniju - 6.99 €

Kā apmaksāt ?

payment

Skaidrā naudā

VISA, MasterCard

Ar pārskaitījumu (priekšapmaksa);

Jūs varat noformēt pirkumu līzingā, ja groza summa ir lielāka par 70 Eur.

Kā atgriezt pirkumu?

warranty

1 Lūdzu, informējiet mūs par savu lēmumu atteikties no pirkuma. Precīzi to formulējot, un nosūtot elektronisko vēstuli
2 Pārliecinieties, ka pirkums ir pilnā komplektā un iepakots, un iepakojums nav bojāts.
3 Pievienojiet pirkumam pirkuma čeku un citus pavaddokumentus (garantijas talons u.tml.)
4 Aizpildiet atgriešanas veidlapu pievienojiet vēlamās preces pirkuma grozā
5 Nogādājiet pirkumus mums uz biroju vai nosūtiet pa pastu uz adresi Ķengaraga iela 2b, Rīga, Latvija, LV-1063
6 Kad prece tiks pārbaudīta, mēs ar Jums sazināsimies par pieņemto lēmumu, un tuvākajā laikā, atgriezīsim, uz pirkumu iztērētos, naudas līdzekļus.

analogs no FUJITSU