Gembird PP6U-1M 1m Cat6 U/UTP (UTP) Grey networking cable 1.32 Ielikt grozā Uz grozu
(+371) 66 066 555
trade@aio.lv
(+371) 66 066 555 (+371) 25 158 360
Darba laiks
darba dienās no plkst. 9:00 līdz 19:00.
Kontakti

Gembird PP6U-1M 1m Cat6 U/UTP (UTP) Grey networking cable

    Preces īpatnības

  • Kabeļa garums

    1 m

  • Savienotājs 1

    RJ-45

  • Savienotājs 2

    RJ-45

  • Kabeļa krāsa

    Grey

Apraksts Līdzīgi produkti Faq
  • Īpašības
  • Kabeļa garums

    1 m

  • Savienotājs 1

    RJ-45

  • Savienotājs 2

    RJ-45

  • Konektora kontaktu apvalks

    Gold

  • Kabeļa standarts

    Cat6

  • AWG vada izmērs

    24

  • Kabeļu vairogs

    U/UTP (UTP)

  • Tehniskās detaļas
  • Kabeļa krāsa

    Grey

  • Informācija par iepakojumu
  • Iepakojuma dziļums

    170 mm

  • Iepakojuma augstums

    15 mm

  • Iepakojuma platums

    120 mm

  • Skaits iepakojumā

    1

M-Cab 0.5m Cat7 S-FTP/PIMF 0.5m Cat7 SF/UTP (S-FTP) networking cable M-Cab 0.5m Cat7 S-FTP/PIMF 0.5m Cat7 SF/UTP (S-FTP) networking cable
Kabeļa garums: 0.5 m;
3701 42 gab. 14.64 Detalizēta informācija par produktu
M-Cab 0.5m CAT7 S-FTP 0.5m Cat7 S/FTP (S-STP) White networking cable M-Cab 0.5m CAT7 S-FTP 0.5m Cat7 S/FTP (S-STP) White networking cable
Kabeļa garums: 0.5 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: White;
3735 45 gab. 14.64 Detalizēta informācija par produktu
V7 CAT6 STP Shielded Network Cable 1 (RJ45m/m) red 1m V7 CAT6 STP Shielded Network Cable 1 (RJ45m/m) red 1m
Kabeļa garums: 1 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa likšanas tehnoloģija: 10/100/1000Base-T(X); Kabeļa tips: Cat6; Kabeļa krāsa: Red;
V7E2C6S-01M-RDS 281 gab. 14.64 Detalizēta informācija par produktu
V7 CAT6 STP Shielded Network Cable 1 (RJ45m/m) greenm V7 CAT6 STP Shielded Network Cable 1 (RJ45m/m) greenm
Kabeļa garums: 1 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa likšanas tehnoloģija: 10/100/1000Base-T(X); Kabeļa tips: Cat6; Kabeļa krāsa: Green;
V7E2C6S-01M-GRS 194 gab. 14.64 Detalizēta informācija par produktu
V7 CAT5e UTP Network Cable 1 (RJ45 m/m) red m V7 CAT5e UTP Network Cable 1 (RJ45 m/m) red m
Kabeļa garums: 1 m; Savienotājs 2: RJ45; Kabeļa likšanas tehnoloģija: 10/100Base-T(X); Kabeļa tips: Cat5e; Kabeļa krāsa: Red;
V7E3C5U-01M-RDS 2 gab. 14.64 Detalizēta informācija par produktu
StarTech.com Fiber Optic Cable - 10 Gb Aqua - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/LC - 1 m StarTech.com Fiber Optic Cable - 10 Gb Aqua - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/LC - 1 m
Kabeļa garums: 1 m; Savienotājs 1: LC; Savienotājs 2: LC; Kabeļa krāsa: Turquoise;
A50FBLCLC1 16 gab. 26.62 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect FIB1220005 0.5m ST SC Blue fiber optic cable Microconnect FIB1220005 0.5m ST SC Blue fiber optic cable
Kabeļa garums: 0.5 m; Savienotājs 1: ST; Savienotājs 2: SC; Kabeļa krāsa: Blue;
FIB1220005 6 gab. 17.15 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect FIB1200005 0.5m SC/UPC ST/UPC OM1 Orange fiber optic cable Microconnect FIB1200005 0.5m SC/UPC ST/UPC OM1 Orange fiber optic cable
Kabeļa garums: 0.5 m; Savienotājs 1: SC/UPC; Savienotājs 2: ST/UPC; Kabeļa krāsa: Orange;
FIB1200005 4 gab. 17.15 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect SC/PC-SC/PC 1m 1m SC SC Orange fiber optic cable Microconnect SC/PC-SC/PC 1m 1m SC SC Orange fiber optic cable
Kabeļa garums: 1 m; Savienotājs 1: SC; Savienotājs 2: SC; Kabeļa krāsa: Orange;
FIB220001 57 gab. 17.15 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect FIB2200005 0.5m SC SC Orange fiber optic cable Microconnect FIB2200005 0.5m SC SC Orange fiber optic cable
Kabeļa garums: 0.5 m; Savienotājs 1: SC; Savienotājs 2: SC; Kabeļa krāsa: Orange;
FIB2200005 8 gab. 15.83 Detalizēta informācija par produktu

Garantija

warranty

Jums ir 14 dienas, lai pieņemtu lēmumu un visa dzīve lai baudītu pirkumu!

Saņemsiet piegādi

delivery

Ja pasūtījuma summa ir virs 250 EUR piegāde visā Latvijā ar Omniva, DPD Pickup Paku Bode, Latvijas Pasts, Circle K, PastaStacija ir BEZMAKSAS!

Kā pasūtīt ?

delivery

Saņemt internetveikalā. Šis saņemšanas veids ir pilnīgi bezmaksas

No ekspress kurjera Rīgā - 4.99 €

No ekspress kurjera pa visu Latviju, Lietuvu, Igauniju - 6.99 €

Ar Omniva - 1.99 €

By Latvijas Pasts - 1.99 €

By Circle K - 1.99 €

Ar DPD Pickup Paku Bode - 1.99 €

Ar PastaStacija - 2.49 €

Kā apmaksāt ?

payment

Skaidrā naudā

VISA, MasterCard

Ar pārskaitījumu (priekšapmaksa);

Jūs varat noformēt pirkumu līzingā, ja groza summa ir lielāka par 70 Eur.

Kā atgriezt pirkumu?

warranty

1 Lūdzu, informējiet mūs par savu lēmumu atteikties no pirkuma. Precīzi to formulējot, un nosūtot elektronisko vēstuli
2 Pārliecinieties, ka pirkums ir pilnā komplektā un iepakots, un iepakojums nav bojāts.
3 Pievienojiet pirkumam pirkuma čeku un citus pavaddokumentus (garantijas talons u.tml.)
4 Aizpildiet atgriešanas veidlapu pievienojiet vēlamās preces pirkuma grozā
5 Nogādājiet pirkumus mums uz biroju vai nosūtiet pa pastu uz adresi Ķengaraga iela 2b, Rīga, Latvija, LV-1063
6 Kad prece tiks pārbaudīta, mēs ar Jums sazināsimies par pieņemto lēmumu, un tuvākajā laikā, atgriezīsim, uz pirkumu iztērētos, naudas līdzekļus.

analogs no GEMBIRD