LogiLink 2m Cat.6 S/FTP 2m Cat6 S/FTP (S-STP) Yellow networking cable 2.80
trade@aio.lv
(+371) 66 066 555 (+371) 25 158 360
Darba laiks
darba dienās no plkst. 9:00 līdz 19:00.
Kontakti

LogiLink 2m Cat.6 S/FTP 2m Cat6 S/FTP (S-STP) Yellow networking cable

Apraksts Līdzīgi produkti Faq

Patch Cable Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine yellow 2,00m LogiLink®
- Weight: 60g;
- RJ45 Patch Cable 6, S/FTP AWG 27/7;
- Shielded Twisted Pair Cable, PIMF;
- Bare copper wire;
- LSZH (low smoke zero halogen) Jacket;
- ISO/IEC 11801, EN50288 and TIA/EIA 568-B.2-1.

  • Svars&dimensijas
  • Svars

    60 g

  • Īpašības
  • Sertifikācija

    ISO/IEC 11801, EN50288, TIA/EIA-568-B.2-1

  • Kabeļa garums

    2 m

  • Produkta krāsa

    Yellow

  • Dzimtes tips

    Male/Male

  • Savienotājs 1

    RJ-45

  • Savienotājs 2

    RJ-45

  • Konektora kontaktu apvalks

    Copper

  • Jakas materiāls

    Low smoke zero halogen (LSZH)

  • Kabeļa standarts

    Cat6

  • AWG vada izmērs

    27/7

  • Kabeļu vairogs

    S/FTP (S-STP)

Digitus DK-1643-A-030 3m Grey networking cable Digitus DK-1643-A-030 3m Grey networking cable
Kabeļa garums: 3 m; Dzimtes tips: Male/Male; Kabeļa tips: Cat6a; Produkta krāsa: Grey;
DK-1643-A-030 36 gab. 20.72 Detalizēta informācija par produktu
ASSMANN Electronic DK-1644-015 1.5m Cat6 S/FTP (S-STP) Grey networking cable ASSMANN Electronic DK-1644-015 1.5m Cat6 S/FTP (S-STP) Grey networking cable
Kabeļa garums: 1.5 m; Dzimtes tips: Male/Male; Produkta krāsa: Grey;
DK-1644-015 3 gab. 14.24 Detalizēta informācija par produktu
Digitus 3m Cat6a S/FTP 3m Cat6a S/FTP (S-STP) Red networking cable Digitus 3m Cat6a S/FTP 3m Cat6a S/FTP (S-STP) Red networking cable
Kabeļa garums: 3 m; Dzimtes tips: Male/Male; Produkta krāsa: Red;
DK-1644-A-030/R 1 gab. 22.01 Detalizēta informācija par produktu
StarTech.com Aqua OM4 Duplex Multimode Fiber Optic Cable - 100 Gb - 50/125 - LSZH - LC/LC - 1 m StarTech.com Aqua OM4 Duplex Multimode Fiber Optic Cable - 100 Gb - 50/125 - LSZH - LC/LC - 1 m
Kabeļa garums: 1 m; Dzimtes tips: Male/Male; Produkta krāsa: Turquoise;
450FBLCLC1 15 gab. 31.07 Detalizēta informācija par produktu
Digitus DK-2911-01 1m ST/BFOC ST/BFOC Yellow fiber optic cable Digitus DK-2911-01 1m ST/BFOC ST/BFOC Yellow fiber optic cable
Kabeļa garums: 1 m; Dzimtes tips: Male/Male; Produkta krāsa: Yellow;
DK-2911-01 1 gab. 24.60 Detalizēta informācija par produktu
Digitus LC/SC, 2 m 2m LC SC Yellow fiber optic cable Digitus LC/SC, 2 m 2m LC SC Yellow fiber optic cable
Kabeļa garums: 2 m; Dzimtes tips: Male/Male; Produkta krāsa: Yellow;
DK-2932-02 14 gab. 18.13 Detalizēta informācija par produktu
StarTech.com 2m Blue Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable - 2 m Patch Cord StarTech.com 2m Blue Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable - 2 m Patch Cord
Kabeļa garums: 2 m; Dzimtes tips: Male/Male; Produkta krāsa: Blue;
N6PATC2MBL 100 gab. 15.54 Detalizēta informācija par produktu
StarTech.com N6PATC3MPL 3m Cat6 U/UTP (UTP) Purple networking cable StarTech.com N6PATC3MPL 3m Cat6 U/UTP (UTP) Purple networking cable
Kabeļa garums: 3 m; Dzimtes tips: Male/Male; Produkta krāsa: Purple;
N6PATC3MPL 40 gab. 15.54 Detalizēta informācija par produktu
StarTech.com Cat 5e Cables StarTech.com Cat 5e Cables
Kabeļa garums: 2 m; Dzimtes tips: Male/Male; Produkta krāsa: Orange;
45PAT2MOR 37 gab. 14.24 Detalizēta informācija par produktu
StarTech.com Cat 5e Cables StarTech.com Cat 5e Cables
Kabeļa garums: 2 m; Dzimtes tips: Male/Male; Produkta krāsa: Blue;
45PAT2MBL 180 gab. 14.24 Detalizēta informācija par produktu

Kā apmaksāt ?

payment

Skaidrā naudā samaksāt kurjeram (ja piegāde ir Rīgā);

Skaidrā naudā mūsu ofisā;

Ar pārskaitījumu (priekšapmaksa);

Bankas karte on-line

Ar webmoney;

Jūs varat noformēt pirkumu līzingā, ja groza summa ir lielāka par 70 Eur.

Kā pasūtīt ?

delivery

Saņemt internetveikalā. Šis saņemšanas veids ir pilnīgi bezmaksas - bezmaksas

Ar PastaStacija starpniecību visā Latvijā - 2.99 €

Ar DPD Pickup Paku Bode starpniecību visā Latvijā - 1.99 €

Ar Omniva starpniecību visā Latvijā un Baltijas valstīs - 1.99 €

No ekspress kurjera Rīgā - 4.99 €

No ekspress kurjera pa visu Latviju, Lietuvu, Igauniju - 6.99 €

Ja pasūtījuma summa ir virs 150 EUR piegāde visā Latvijā ar PastaStacija, Omniva vai DPD Pickup Paku Bode ir BEZMAKSAS!

Kā atgriezt pirkumu?

warranty

1 Lūdzu, informējiet mūs par savu lēmumu atteikties no pirkuma. Precīzi to formulējot, un nosūtot elektronisko vēstuli
2 Pārliecinieties, ka pirkums ir pilnā komplektā un iepakots, un iepakojums nav bojāts.
3 Pievienojiet pirkumam pirkuma čeku un citus pavaddokumentus (garantijas talons u.tml.)
4 Aizpildiet atgriešanas veidlapu pievienojiet vēlamās preces pirkuma grozā
5 Nogādājiet pirkumus mums uz biroju vai nosūtiet pa pastu uz adresi Ķengaraga iela 2b, Rīga, Latvija, LV-1063
6 Kad prece tiks pārbaudīta, mēs ar Jums sazināsimies par pieņemto lēmumu, un tuvākajā laikā, atgriezīsim, uz pirkumu iztērētos, naudas līdzekļus.

analogs no LOGILINK