LogiLink 7.5m Cat.6 S/FTP 7.5m Cat6 S/FTP (S-STP) Green networking cable 6.40
trade@aio.lv
(+371) 66 066 555 (+371) 25 158 360
Darba laiks
darba dienās no plkst. 9:00 līdz 19:00.
Kontakti

LogiLink 7.5m Cat.6 S/FTP 7.5m Cat6 S/FTP (S-STP) Green networking cable

Apraksts Līdzīgi produkti Faq

Patch Cable Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine green 7,50m LogiLink®
- Weight: 220g;
- RJ45 Patch Cable 6, S/FTP AWG 27/7;
- Shielded Twisted Pair Cable, PIMF;
- Bare copper wire;
- LSZH (low smoke zero halogen) Jacket;
- ISO/IEC 11801, EN50288 and TIA/EIA 568-B.2-1.

  • Svars&dimensijas
  • Svars

    220 g

  • Īpašības
  • Sertifikācija

    ISO/IEC 11801, EN50288, TIA/EIA-568-B.2-1

  • Kabeļa garums

    7.5 m

  • Produkta krāsa

    Green

  • Dzimtes tips

    Male/Male

  • Savienotājs 1

    RJ-45

  • Savienotājs 2

    RJ-45

  • Konektora kontaktu apvalks

    Copper

  • Jakas materiāls

    Low smoke zero halogen (LSZH)

  • Kabeļa standarts

    Cat6

  • AWG vada izmērs

    27/7

  • Kabeļu vairogs

    S/FTP (S-STP)

Digitus Patch Cable, SFTP, CAT5E, 5M, yellow 5m Yellow networking cable Digitus Patch Cable, SFTP, CAT5E, 5M, yellow 5m Yellow networking cable
Kabeļa garums: 5 m; Produkta krāsa: Yellow;
DK-1531-050/Y 1 gab. 15.54 Detalizēta informācija par produktu
Digitus 3m Cat6 S-FTP 3m Cat6 S/FTP (S-STP) Black networking cable Digitus 3m Cat6 S-FTP 3m Cat6 S/FTP (S-STP) Black networking cable
Kabeļa garums: 3 m; Produkta krāsa: Black;
DK-1644-030/BL 6 gab. 14.24 Detalizēta informācija par produktu
EFB Elektronik 10m Cat6 Patch 10m Cat6 U/UTP (UTP) Black networking cable EFB Elektronik 10m Cat6 Patch 10m Cat6 U/UTP (UTP) Black networking cable
Kabeļa garums: 10 m; Produkta krāsa: Black;
K8100SW.10 83 gab. 5.46 Detalizēta informācija par produktu
Belkin CAT 5 PATCH CABLE 5M 5m Green networking cable Belkin CAT 5 PATCH CABLE 5M 5m Green networking cable
Kabeļa garums: 5 m; Produkta krāsa: Green;
A3L791B05M-GRNS 1 gab. 15.25 Detalizēta informācija par produktu
Belkin CAT5E SNAGLESS UTP 3M 3m Green networking cable Belkin CAT5E SNAGLESS UTP 3M 3m Green networking cable
Kabeļa garums: 3 m; Produkta krāsa: Green;
A3L791B03M-GRNS 17 gab. 14.44 Detalizēta informācija par produktu
StarTech.com Cat5e Ethernet Patch Cable with Snagless RJ45 Connectors - 7 m, Red StarTech.com Cat5e Ethernet Patch Cable with Snagless RJ45 Connectors - 7 m, Red
Kabeļa garums: 7 m; Dzimtes tips: Male/Male; Produkta krāsa: Red;
45PAT7MRD 32 gab. 16.83 Detalizēta informācija par produktu
Digitus 5m Cat6a U/UTP 5m Cat6a U/UTP (UTP) Grey networking cable Digitus 5m Cat6a U/UTP 5m Cat6a U/UTP (UTP) Grey networking cable
Kabeļa garums: 5 m; Dzimtes tips: Male/Male; Produkta krāsa: Grey;
DK-1613-A-050 1 gab. 15.54 Detalizēta informācija par produktu
StarTech.com Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/SC - 3 m StarTech.com Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/SC - 3 m
Kabeļa garums: 3 m; Dzimtes tips: Male/Male; Produkta krāsa: Orange;
50FIBLCSC3 20 gab. 24.60 Detalizēta informācija par produktu
StarTech.com Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/LC - 3 m StarTech.com Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/LC - 3 m
Kabeļa garums: 3 m; Dzimtes tips: Male/Male; Produkta krāsa: Orange;
50FIBLCLC3 40 gab. 24.60 Detalizēta informācija par produktu
Belkin High Performance Category 6 UTP Patch Cable 5m Belkin High Performance Category 6 UTP Patch Cable 5m
Kabeļa garums: 5 m;
A3L980B05M-BLUS 8 gab. 17.24 Detalizēta informācija par produktu

Kā apmaksāt ?

payment

Skaidrā naudā samaksāt kurjeram (ja piegāde ir Rīgā);

Skaidrā naudā mūsu ofisā;

Ar pārskaitījumu (priekšapmaksa);

Bankas karte on-line

Ar webmoney;

Jūs varat noformēt pirkumu līzingā, ja groza summa ir lielāka par 70 Eur.

Kā pasūtīt ?

delivery

Saņemt internetveikalā. Šis saņemšanas veids ir pilnīgi bezmaksas - bezmaksas

Ar PastaStacija starpniecību visā Latvijā - 2.99 €

Ar DPD Pickup Paku Bode starpniecību visā Latvijā - 1.99 €

Ar Omniva starpniecību visā Latvijā un Baltijas valstīs - 1.99 €

No ekspress kurjera Rīgā - 4.99 €

No ekspress kurjera pa visu Latviju, Lietuvu, Igauniju - 6.99 €

Ja pasūtījuma summa ir virs 150 EUR piegāde visā Latvijā ar PastaStacija, Omniva vai DPD Pickup Paku Bode ir BEZMAKSAS!

Kā atgriezt pirkumu?

warranty

1 Lūdzu, informējiet mūs par savu lēmumu atteikties no pirkuma. Precīzi to formulējot, un nosūtot elektronisko vēstuli
2 Pārliecinieties, ka pirkums ir pilnā komplektā un iepakots, un iepakojums nav bojāts.
3 Pievienojiet pirkumam pirkuma čeku un citus pavaddokumentus (garantijas talons u.tml.)
4 Aizpildiet atgriešanas veidlapu pievienojiet vēlamās preces pirkuma grozā
5 Nogādājiet pirkumus mums uz biroju vai nosūtiet pa pastu uz adresi Ķengaraga iela 2b, Rīga, Latvija, LV-1063
6 Kad prece tiks pārbaudīta, mēs ar Jums sazināsimies par pieņemto lēmumu, un tuvākajā laikā, atgriezīsim, uz pirkumu iztērētos, naudas līdzekļus.

analogs no LOGILINK