M-Cab 3295 25m Cat6 S/FTP (S-STP) Grey networking cable 31.94 Ielikt grozā Uz grozu
(+371) 66 066 555
trade@aio.lv
(+371) 66 066 555 (+371) 25 158 360
Darba laiks
darba dienās no plkst. 9:00 līdz 19:00.
Kontakti

M-Cab 3295 25m Cat6 S/FTP (S-STP) Grey networking cable

    Preces īpatnības

  • Kabeļa garums

    25 m

  • Savienotājs 1

    RJ-45

  • Savienotājs 2

    RJ-45

  • Kabeļa krāsa

    Grey

Apraksts Līdzīgi produkti Faq
  • Īpašības
  • Kabeļa garums

    25 m

  • Savienotājs 1

    RJ-45

  • Savienotājs 2

    RJ-45

  • Datu pārsūtīšanas ātrums

    1000 Mbit/s

  • Kabeļa standarts

    Cat6

  • Frekvence

    250 MHz

  • AWG vada izmērs

    27/7

  • Kabeļu vairogs

    S/FTP (S-STP)

  • Savienotāja veids

    Male connector/Male connector

  • Tehniskās detaļas
  • Kabeļa krāsa

    Grey

Microconnect 15m Cat5e RJ-45 networking cable U/UTP (UTP) White Microconnect 15m Cat5e RJ-45 networking cable U/UTP (UTP) White
Kabeļa garums: 15 m | Savienotājs 1: RJ-45 | Savienotājs 2: RJ-45 | Kabeļa krāsa: White |
V-UTP515W-FLAT 8 gab. 17.15 Detalizēta informācija par produktu
Intellinet 10m Cat6 S/FTP networking cable S/FTP (S-STP) Blue Intellinet 10m Cat6 S/FTP networking cable S/FTP (S-STP) Blue
Kabeļa garums: 10 m | Savienotājs 1: RJ-45 | Savienotājs 2: RJ-45 | Kabeļa likšanas tehnoloģija: 10/100/1000Base-T(X) | Kabeļa krāsa: Blue |
735773 16 gab. 15.67 Detalizēta informācija par produktu
V7 CAT5e Ethernet Shielded STP 10M Yellow networking cable V7 CAT5e Ethernet Shielded STP 10M Yellow networking cable
Kabeļa garums: 10 m | Savienotājs 1: RJ-45 | Savienotājs 2: RJ-45 | Kabeļa likšanas tehnoloģija: 10/100/1000Base-T(X) | Kabeļa krāsa: Yellow |
V7CAT5STP-10M-YLW-1E 180 gab. 18.63 Detalizēta informācija par produktu
Digitus DK-1644-A-PUR-150 networking cable 15 m Cat6a S/FTP (S-STP) Green Digitus DK-1644-A-PUR-150 networking cable 15 m Cat6a S/FTP (S-STP) Green
Kabeļa garums: 15 m | Savienotājs 1: RJ-45 | Savienotājs 2: RJ-45 | Kabeļa krāsa: Green |
DK-1644-A-PUR-150 10 gab. 38.60 Detalizēta informācija par produktu
V7 CAT5e Ethernet Shielded STP 10M Green networking cable V7 CAT5e Ethernet Shielded STP 10M Green networking cable
Kabeļa garums: 10 m | Savienotājs 1: RJ-45 | Savienotājs 2: RJ-45 | Kabeļa likšanas tehnoloģija: 10/100/1000Base-T(X) | Kabeļa krāsa: Green |
V7CAT5STP-10M-GRN-1E 234 gab. 18.63 Detalizēta informācija par produktu
StarTech.com 15m Orange Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable - 15 m Patch Cord StarTech.com 15m Orange Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable - 15 m Patch Cord
Kabeļa garums: 15 m | Savienotājs 1: RJ-45 | Savienotājs 2: RJ-45 | Kabeļa likšanas tehnoloģija: 10/100/1000Base-T(X) | Kabeļa krāsa: Orange |
N6PATC15MOR 44 gab. 25.29 Detalizēta informācija par produktu
M-Cab 7.5m CAT7 S-FTP networking cable S/FTP (S-STP) Grey M-Cab 7.5m CAT7 S-FTP networking cable S/FTP (S-STP) Grey
Kabeļa garums: 7.5 m | Savienotājs 1: RJ-45 | Savienotājs 2: RJ-45 | Kabeļa krāsa: Grey |
3791 23 gab. 22.63 Detalizēta informācija par produktu
StarTech.com Cat5e Ethernet Patch Cable with Snagless RJ45 Connectors - 10 m, Red networking cable StarTech.com Cat5e Ethernet Patch Cable with Snagless RJ45 Connectors - 10 m, Red networking cable
Kabeļa garums: 10 m | Savienotājs 1: RJ-45 | Savienotājs 2: RJ-45 | Kabeļa likšanas tehnoloģija: 10/100Base-T(X) | Kabeļa krāsa: Red |
45PAT10MRD 21 gab. 18.63 Detalizēta informācija par produktu
PeakOptical LC/LC, Duplex, 15m, MM, 50um/OM2 fiber optic cable PeakOptical LC/LC, Duplex, 15m, MM, 50um/OM2 fiber optic cable
Kabeļa garums: 15 m | Dzimtes tips: Male connector/Male connector | Savienotājs 1: LC | Savienotājs 2: LC |
PTFMDG-15-16F 58 gab. 30.33 Detalizēta informācija par produktu
PeakOptical 15m SC-SC fiber optic cable OFC Yellow PeakOptical 15m SC-SC fiber optic cable OFC Yellow
Kabeļa garums: 15 m | Dzimtes tips: Male connector/Male connector | Savienotājs 1: SC | Savienotājs 2: SC | Kabeļa tips: OFC | Kabeļa krāsa: Yellow |
PTFSD-15-01F 64 gab. 27.70 Detalizēta informācija par produktu

Garantija

warranty

Jums ir 14 dienas, lai pieņemtu lēmumu un visa dzīve lai baudītu pirkumu!

Saņemsiet piegādi

delivery

Ja pasūtījuma summa ir virs 250 EUR piegāde visā Latvijā ar Omniva, DPD Pickup Paku Bode, Latvijas Pasts, Circle K, PastaStacija ir BEZMAKSAS!

Kā pasūtīt ?

delivery

Saņemt internetveikalā. Šis saņemšanas veids ir pilnīgi bezmaksas

No ekspress kurjera Rīgā - 4.99 €

No ekspress kurjera pa visu Latviju, Lietuvu, Igauniju - 6.99 €

Ar Omniva - 1.99 €

By Latvijas Pasts - 1.99 €

By Circle K - 1.99 €

Ar DPD Pickup Paku Bode - 1.99 €

Ar PastaStacija - 4.99 €

Kā apmaksāt ?

payment

Skaidrā naudā

VISA, MasterCard

Ar pārskaitījumu (priekšapmaksa);

Jūs varat noformēt pirkumu līzingā, ja groza summa ir lielāka par 70 Eur.

Kā atgriezt pirkumu?

warranty

1 Lūdzu, informējiet mūs par savu lēmumu atteikties no pirkuma. Precīzi to formulējot, un nosūtot elektronisko vēstuli
2 Pārliecinieties, ka pirkums ir pilnā komplektā un iepakots, un iepakojums nav bojāts.
3 Pievienojiet pirkumam pirkuma čeku un citus pavaddokumentus (garantijas talons u.tml.)
4 Aizpildiet atgriešanas veidlapu pievienojiet vēlamās preces pirkuma grozā
5 Nogādājiet pirkumus mums uz biroju vai nosūtiet pa pastu uz adresi Ķengaraga iela 2b, Rīga, Latvija, LV-1063
6 Kad prece tiks pārbaudīta, mēs ar Jums sazināsimies par pieņemto lēmumu, un tuvākajā laikā, atgriezīsim, uz pirkumu iztērētos, naudas līdzekļus.

citas preces no Mcab