Microconnect 2m Cat6a S/FTP 2m Cat6a S/FTP (S-STP) Black networking cable 11.65 Ielikt grozā Uz grozu
trade@aio.lv
(+371) 66 066 555 (+371) 25 158 360
Darba laiks
darba dienās no plkst. 9:00 līdz 19:00.
Kontakti

Microconnect 2m Cat6a S/FTP 2m Cat6a S/FTP (S-STP) Black networking cable

    Preces īpatnības

  • Kabeļa garums

    2 m

  • Savienotājs 1

    RJ-45

  • Savienotājs 2

    RJ-45

  • Kabeļa krāsa

    Black

Apraksts Līdzīgi produkti Faq

MicroConnect SFTP, CAT6a, 2m, Black, Snagless, LSZH

  • Īpašības
  • Kabeļa garums

    2 m

  • Savienotājs 1

    RJ-45

  • Savienotājs 2

    RJ-45

  • Jakas materiāls

    Low smoke zero halogen (LSZH)

  • Kabeļa standarts

    Cat6a

  • Kabeļu vairogs

    S/FTP (S-STP)

  • Tehniskās detaļas
  • Kabeļa krāsa

    Black

  • Informācija par iepakojumu
  • Skaits iepakojumā

    1

eSTUFF 2.0m Cat5e UTP 2m Cat5e U/UTP (UTP) White networking cable eSTUFF 2.0m Cat5e UTP 2m Cat5e U/UTP (UTP) White networking cable
Kabeļa garums: 2 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa likšanas tehnoloģija: 10/100/1000Base-T(X); Kabeļa tips: Straight-through cable; Kabeļa krāsa: White;
ES84530-2M-WHITE 400 gab. 30.49 Detalizēta informācija par produktu
M-Cab 7200328 2m Cat6 F/UTP (FTP) Black networking cable M-Cab 7200328 2m Cat6 F/UTP (FTP) Black networking cable
Kabeļa garums: 2 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: Black;
7200328 5 gab. 7.26 Detalizēta informācija par produktu
Digitus DK-1644-020/MG 2m Cat6 S/FTP (S-STP) Magenta networking cable Digitus DK-1644-020/MG 2m Cat6 S/FTP (S-STP) Magenta networking cable
Kabeļa garums: 2 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45;
DK-1644-020/MG 2 gab. 14.24 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect FIB412001-2 1m LC/UPC ST/UPC Orange fiber optic cable Microconnect FIB412001-2 1m LC/UPC ST/UPC Orange fiber optic cable
Kabeļa garums: 1 m; Savienotājs 1: LC/UPC; Savienotājs 2: ST/UPC; Kabeļa krāsa: Orange;
FIB412001-2 5 gab. 19.06 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect 2m MTRJ/PC-ST/PC OM3 LSZH 2m MT-RJ ST Blue fiber optic cable Microconnect 2m MTRJ/PC-ST/PC OM3 LSZH 2m MT-RJ ST Blue fiber optic cable
Kabeļa garums: 2 m; Savienotājs 1: MT-RJ; Savienotājs 2: ST; Kabeļa krāsa: Blue;
FIB312002 3 gab. 16.52 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect FIB881001 1m SC SC Yellow fiber optic cable Microconnect FIB881001 1m SC SC Yellow fiber optic cable
Kabeļa garums: 1 m; Savienotājs 1: SC; Savienotājs 2: SC; Kabeļa krāsa: Yellow;
FIB881001 14 gab. 34.30 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect Cat5e UTP 1.5m 1.5m Red networking cable Microconnect Cat5e UTP 1.5m 1.5m Red networking cable
Kabeļa garums: 1.5 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa likšanas tehnoloģija: 10/100/1000Base-T(X); Kabeļa tips: Cat5e; Kabeļa krāsa: Red;
B-UTP5015R 31 gab. 13.98 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect B-UTP5015P 1.5m Cat5e U/UTP (UTP) Purple networking cable Microconnect B-UTP5015P 1.5m Cat5e U/UTP (UTP) Purple networking cable
Kabeļa garums: 1.5 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: Purple;
B-UTP5015P 26 gab. 13.98 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect 3m FC/UPC-LC/UPC 3m FC/UPC LC/UPC Yellow fiber optic cable Microconnect 3m FC/UPC-LC/UPC 3m FC/UPC LC/UPC Yellow fiber optic cable
Kabeļa garums: 3 m; Savienotājs 1: FC/UPC; Savienotājs 2: LC/UPC; Kabeļa krāsa: Yellow;
FIB741003 5 gab. 35.57 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect FIB462001 1m LC/APC Yellow fiber optic cable Microconnect FIB462001 1m LC/APC Yellow fiber optic cable
Kabeļa garums: 1 m; Savienotājs 1: LC/APC; Kabeļa krāsa: Yellow;
FIB462001 5 gab. 29.22 Detalizēta informācija par produktu

Garantija

warranty

Jums ir 14 dienas, lai pieņemtu lēmumu un visa dzīve lai baudītu pirkumu!

Saņemsiet piegādi

delivery

Ja pasūtījuma summa ir virs 250 EUR piegāde visā Latvijā ar PastaStacija, Omniva vai DPD Pickup Paku Bode ir BEZMAKSAS!

Kā pasūtīt ?

delivery

Saņemt internetveikalā. Šis saņemšanas veids ir pilnīgi bezmaksas

Ar PastaStacija - 1.99 €

Ar DPD Pickup Paku Bode - 1.99 €

Ar Omniva - 1.99 €

No ekspress kurjera Rīgā - 4.99 €

No ekspress kurjera pa visu Latviju, Lietuvu, Igauniju - 6.99 €

Kā apmaksāt ?

payment

Skaidrā naudā

VISA, MasterCard

Ar pārskaitījumu (priekšapmaksa);

Jūs varat noformēt pirkumu līzingā, ja groza summa ir lielāka par 70 Eur.

Kā atgriezt pirkumu?

warranty

1 Lūdzu, informējiet mūs par savu lēmumu atteikties no pirkuma. Precīzi to formulējot, un nosūtot elektronisko vēstuli
2 Pārliecinieties, ka pirkums ir pilnā komplektā un iepakots, un iepakojums nav bojāts.
3 Pievienojiet pirkumam pirkuma čeku un citus pavaddokumentus (garantijas talons u.tml.)
4 Aizpildiet atgriešanas veidlapu pievienojiet vēlamās preces pirkuma grozā
5 Nogādājiet pirkumus mums uz biroju vai nosūtiet pa pastu uz adresi Ķengaraga iela 2b, Rīga, Latvija, LV-1063
6 Kad prece tiks pārbaudīta, mēs ar Jums sazināsimies par pieņemto lēmumu, un tuvākajā laikā, atgriezīsim, uz pirkumu iztērētos, naudas līdzekļus.

analogs no MicroConnect