Microconnect FIB1200005 fiber optic cable 0.5 m OM1 SC/UPC ST/UPC Orange 17.15 Ielikt grozā Uz grozu
(+371) 66 066 555
trade@aio.lv
(+371) 66 066 555 (+371) 25 158 360
Darba laiks
darba dienās no plkst. 9:00 līdz 19:00.
Kontakti

Microconnect FIB1200005 fiber optic cable 0.5 m OM1 SC/UPC ST/UPC Orange

    Preces īpatnības

  • Kabeļa garums

    0.5 m

  • Dzimtes tips

    Male connector/Male connector

  • Savienotājs 1

    SC/UPC

  • Savienotājs 2

    ST/UPC

  • Kabeļa krāsa

    Orange

Apraksts Līdzīgi produkti Faq
  • Pilns duplekss

  • Ievietošanas zudums

    0.3 dB

  • Šķiedras režīma struktūra

    Multi-mode

  • Vidus diametrs

    62.5 µm

  • Apšuvuma diametrs

    125 µm

  • Optiskās šķiedras veids

    OM1

  • Īpašības
  • Kabeļa garums

    0.5 m

  • Dzimtes tips

    Male connector/Male connector

  • Savienotājs 1

    SC/UPC

  • Savienotājs 2

    ST/UPC

  • Jakas materiāls

    Low smoke zero halogen (LSZH)

  • Tehniskās detaļas
  • Kabeļa krāsa

    Orange

  • Kabeļa diametrs

    2 mm

  • Ārējās vides apstākļi
  • Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)

    -40 - 85

  • Darbības temperatūras amplitūda (T-T)

    -40 - 85

Microconnect UTP6A005S networking cable 0.5 m Cat6a U/UTP (UTP) Black Microconnect UTP6A005S networking cable 0.5 m Cat6a U/UTP (UTP) Black
Kabeļa garums: 0.5 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: Black;
UTP6A005S 2 gab. 11.87 Detalizēta informācija par produktu
EFB Elektronik K8100SW.0,25 networking cable 0.25 m Cat6 U/UTP (UTP) Black EFB Elektronik K8100SW.0,25 networking cable 0.25 m Cat6 U/UTP (UTP) Black
Kabeļa garums: 0.25 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: Black;
K8100SW.0,25 100 gab. 10.38 Detalizēta informācija par produktu
EFB Elektronik K8107WS.0,25 networking cable 0.25 m Cat6a U/UTP (UTP) White EFB Elektronik K8107WS.0,25 networking cable 0.25 m Cat6a U/UTP (UTP) White
Kabeļa garums: 0.25 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa likšanas tehnoloģija: 10GBase-T; Kabeļa krāsa: White;
K8107WS.0,25 100 gab. 10.60 Detalizēta informācija par produktu
Digitus 0.25m Cat6 U/UTP networking cable U/UTP (UTP) Green Digitus 0.25m Cat6 U/UTP networking cable U/UTP (UTP) Green
Kabeļa garums: 0.25 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: Green;
DK-1617-0025/G 2 gab. 14.64 Detalizēta informācija par produktu
EFB Elektronik K8100GN.0,5 networking cable 0.5 m Cat6 U/UTP (UTP) Green EFB Elektronik K8100GN.0,5 networking cable 0.5 m Cat6 U/UTP (UTP) Green
Kabeļa garums: 0.5 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: Green;
K8100GN.0,5 100 gab. 10.38 Detalizēta informācija par produktu
EFB Elektronik K5518C.0,5 networking cable 0.5 m Cat6 S/FTP (S-STP) White EFB Elektronik K5518C.0,5 networking cable 0.5 m Cat6 S/FTP (S-STP) White
Kabeļa garums: 0.5 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: White;
K5518C.0,5 169 gab. 10.41 Detalizēta informācija par produktu
EFB Elektronik K8100WS.0,25 networking cable 0.25 m Cat6 U/UTP (UTP) White EFB Elektronik K8100WS.0,25 networking cable 0.25 m Cat6 U/UTP (UTP) White
Kabeļa garums: 0.25 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: White;
K8100WS.0,25 100 gab. 10.38 Detalizēta informācija par produktu
EFB Elektronik K8100OR.0,5 networking cable 0.5 m Cat6 U/UTP (UTP) Orange EFB Elektronik K8100OR.0,5 networking cable 0.5 m Cat6 U/UTP (UTP) Orange
Kabeļa garums: 0.5 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: Orange;
K8100OR.0,5 100 gab. 10.38 Detalizēta informācija par produktu
EFB Elektronik K8100MA.0,5 networking cable 0.5 m Cat6 U/FTP (STP) Magenta EFB Elektronik K8100MA.0,5 networking cable 0.5 m Cat6 U/FTP (STP) Magenta
Kabeļa garums: 0.5 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: Magenta;
K8100MA.0,5 100 gab. 10.38 Detalizēta informācija par produktu
EFB Elektronik K8100GR.0,5 networking cable 0.5 m Cat6 U/UTP (UTP) Grey EFB Elektronik K8100GR.0,5 networking cable 0.5 m Cat6 U/UTP (UTP) Grey
Kabeļa garums: 0.5 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: Grey;
K8100GR.0,5 110 gab. 10.38 Detalizēta informācija par produktu

Garantija

warranty

Jums ir 14 dienas, lai pieņemtu lēmumu un visa dzīve lai baudītu pirkumu!

Saņemsiet piegādi

delivery

Ja pasūtījuma summa ir virs 250 EUR piegāde visā Latvijā ar Omniva, DPD Pickup Paku Bode, Latvijas Pasts, Circle K, PastaStacija ir BEZMAKSAS!

Kā pasūtīt ?

delivery

Saņemt internetveikalā. Šis saņemšanas veids ir pilnīgi bezmaksas

No ekspress kurjera Rīgā - 4.99 €

No ekspress kurjera pa visu Latviju, Lietuvu, Igauniju - 6.99 €

Ar Omniva - 1.99 €

By Latvijas Pasts - 1.99 €

By Circle K - 1.99 €

Ar DPD Pickup Paku Bode - 1.99 €

Ar PastaStacija - 4.99 €

Kā apmaksāt ?

payment

Skaidrā naudā

VISA, MasterCard

Ar pārskaitījumu (priekšapmaksa);

Jūs varat noformēt pirkumu līzingā, ja groza summa ir lielāka par 70 Eur.

Kā atgriezt pirkumu?

warranty

1 Lūdzu, informējiet mūs par savu lēmumu atteikties no pirkuma. Precīzi to formulējot, un nosūtot elektronisko vēstuli
2 Pārliecinieties, ka pirkums ir pilnā komplektā un iepakots, un iepakojums nav bojāts.
3 Pievienojiet pirkumam pirkuma čeku un citus pavaddokumentus (garantijas talons u.tml.)
4 Aizpildiet atgriešanas veidlapu pievienojiet vēlamās preces pirkuma grozā
5 Nogādājiet pirkumus mums uz biroju vai nosūtiet pa pastu uz adresi Ķengaraga iela 2b, Rīga, Latvija, LV-1063
6 Kad prece tiks pārbaudīta, mēs ar Jums sazināsimies par pieņemto lēmumu, un tuvākajā laikā, atgriezīsim, uz pirkumu iztērētos, naudas līdzekļus.

citas preces no MicroConnect