Microconnect FIB220007 7m SC SC Orange fiber optic cable 21.10 Ielikt grozā Uz grozu
(+371) 66 066 555
trade@aio.lv
(+371) 66 066 555 (+371) 25 158 360
Darba laiks
darba dienās no plkst. 9:00 līdz 19:00.
Kontakti

Microconnect FIB220007 7m SC SC Orange fiber optic cable

    Preces īpatnības

  • Kabeļa garums

    7 m

  • Savienotājs 1

    SC

  • Savienotājs 2

    SC

  • Kabeļa krāsa

    Orange

Apraksts Līdzīgi produkti Faq

MULTIMODE DUPLEX OM1 LSZH

  • Kodola/apšuvuma diametrs

    62/125

  • Īpašības
  • Kabeļa garums

    7 m

  • Savienotājs 1

    SC

  • Savienotājs 2

    SC

  • Tehniskās detaļas
  • Kabeļa krāsa

    Orange

  • Ārējās vides apstākļi
  • Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)

    -40 - 85

  • Darbības temperatūras amplitūda (T-T)

    -40 - 85

M-Cab 7200338 networking cable 3 m Cat6a S/FTP (S-STP) Black M-Cab 7200338 networking cable 3 m Cat6a S/FTP (S-STP) Black
Kabeļa garums: 3 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: Black;
7200338 7 gab. 19.97 Detalizēta informācija par produktu
Digitus DK-1644-100-Y-5 networking cable 10 m Cat6 S/FTP (S-STP) Yellow Digitus DK-1644-100-Y-5 networking cable 10 m Cat6 S/FTP (S-STP) Yellow
Kabeļa garums: 10 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: Yellow;
DK-1644-100-Y-5 1 gab. 45.25 Detalizēta informācija par produktu
Digitus Premium CAT 5e SF-UTP networking cable 5 m Cat5e SF/UTP (S-FTP) Blue Digitus Premium CAT 5e SF-UTP networking cable 5 m Cat5e SF/UTP (S-FTP) Blue
Kabeļa garums: 5 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa likšanas tehnoloģija: 10/100/1000Base-T(X); Kabeļa krāsa: Blue;
DK-1531-050/B 5 gab. 15.97 Detalizēta informācija par produktu
M-Cab 3823 networking cable 5 m Cat6a S/FTP (S-STP) Yellow M-Cab 3823 networking cable 5 m Cat6a S/FTP (S-STP) Yellow
Kabeļa garums: 5 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: Yellow;
3823 9 gab. 21.30 Detalizēta informācija par produktu
Digitus DK-1644-100-R-5 networking cable 10 m Cat6 S/FTP (S-STP) Red Digitus DK-1644-100-R-5 networking cable 10 m Cat6 S/FTP (S-STP) Red
Kabeļa garums: 10 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: Red;
DK-1644-100-R-5 4 gab. 45.25 Detalizēta informācija par produktu
StarTech.com Cisco SFP-10G-AOC5M Compatible SFP+ Active Optical Cable - 5 m (16.4 ft) fiber optic cable StarTech.com Cisco SFP-10G-AOC5M Compatible SFP+ Active Optical Cable - 5 m (16.4 ft) fiber optic cable
Kabeļa garums: 5 m; Savienotājs 1: SFP+; Savienotājs 2: SFP+; Kabeļa krāsa: Turquoise;
SFP10GAOC5M 9 gab. 169.04 Detalizēta informācija par produktu
StarTech.com Cisco QSFP-4X10G-AOC7M Compatible - QSFP+ Active Optical Breakout Cable - 7 m (23 ft) fiber optic cable StarTech.com Cisco QSFP-4X10G-AOC7M Compatible - QSFP+ Active Optical Breakout Cable - 7 m (23 ft) fiber optic cable
Kabeļa garums: 7 m; Savienotājs 1: QSFP+; Savienotājs 2: 4x SFP+; Kabeļa krāsa: Black;
QSFP4X10GAO7 2 gab. 710.75 Detalizēta informācija par produktu
Triotronik PKW-SLIM-KAT6 7.5 OR networking cable 7.5 m Cat6 U/UTP (UTP) Orange Triotronik PKW-SLIM-KAT6 7.5 OR networking cable 7.5 m Cat6 U/UTP (UTP) Orange
Kabeļa garums: 7.5 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa likšanas tehnoloģija: 10/100/1000Base-T(X); Kabeļa krāsa: Orange;
PKW-SLIM-KAT6 7.5 OR 12 gab. 23.74 Detalizēta informācija par produktu
Triotronik PKW-SLIM-KAT6 3.0 WS 3m Cat6 U/UTP (UTP) White networking cable Triotronik PKW-SLIM-KAT6 3.0 WS 3m Cat6 U/UTP (UTP) White networking cable
Kabeļa garums: 3 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa likšanas tehnoloģija: 10/100/1000Base-T(X); Kabeļa krāsa: White;
PKW-SLIM-KAT6 3.0 WS 98 gab. 15.83 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect FIB221010DC fiber optic cable 10 m SC Yellow Microconnect FIB221010DC fiber optic cable 10 m SC Yellow
Kabeļa garums: 10 m; Dzimtes tips: Male connector/Male connector; Savienotājs 1: SC; Savienotājs 2: SC; Kabeļa krāsa: Yellow;
FIB221010DC 5 gab. 38.25 Detalizēta informācija par produktu

Garantija

warranty

Jums ir 14 dienas, lai pieņemtu lēmumu un visa dzīve lai baudītu pirkumu!

Saņemsiet piegādi

delivery

Ja pasūtījuma summa ir virs 250 EUR piegāde visā Latvijā ar Omniva, DPD Pickup Paku Bode, Latvijas Pasts, Circle K, PastaStacija ir BEZMAKSAS!

Kā pasūtīt ?

delivery

Saņemt internetveikalā. Šis saņemšanas veids ir pilnīgi bezmaksas

No ekspress kurjera Rīgā - 4.99 €

No ekspress kurjera pa visu Latviju, Lietuvu, Igauniju - 6.99 €

Ar Omniva - 1.99 €

By Latvijas Pasts - 1.99 €

By Circle K - 1.99 €

Ar DPD Pickup Paku Bode - 1.99 €

Ar PastaStacija - 2.49 €

Kā apmaksāt ?

payment

Skaidrā naudā

VISA, MasterCard

Ar pārskaitījumu (priekšapmaksa);

Jūs varat noformēt pirkumu līzingā, ja groza summa ir lielāka par 70 Eur.

Kā atgriezt pirkumu?

warranty

1 Lūdzu, informējiet mūs par savu lēmumu atteikties no pirkuma. Precīzi to formulējot, un nosūtot elektronisko vēstuli
2 Pārliecinieties, ka pirkums ir pilnā komplektā un iepakots, un iepakojums nav bojāts.
3 Pievienojiet pirkumam pirkuma čeku un citus pavaddokumentus (garantijas talons u.tml.)
4 Aizpildiet atgriešanas veidlapu pievienojiet vēlamās preces pirkuma grozā
5 Nogādājiet pirkumus mums uz biroju vai nosūtiet pa pastu uz adresi Ķengaraga iela 2b, Rīga, Latvija, LV-1063
6 Kad prece tiks pārbaudīta, mēs ar Jums sazināsimies par pieņemto lēmumu, un tuvākajā laikā, atgriezīsim, uz pirkumu iztērētos, naudas līdzekļus.

analogs no MicroConnect