Microconnect FIB412015 15m LC ST Orange fiber optic cable 69.90 Ielikt grozā Uz grozu
(+371) 66 066 555
trade@aio.lv
(+371) 66 066 555 (+371) 25 158 360
Darba laiks
darba dienās no plkst. 9:00 līdz 19:00.
Kontakti

Microconnect FIB412015 15m LC ST Orange fiber optic cable

    Preces īpatnības

  • Kabeļa garums

    15 m

  • Savienotājs 1

    LC

  • Savienotājs 2

    ST

  • Kabeļa krāsa

    Orange

Apraksts Līdzīgi produkti Faq

MULTIMODE DUPLEX OM1 LSZH

  • Kodola/apšuvuma diametrs

    50/125

  • Īpašības
  • Kabeļa garums

    15 m

  • Savienotājs 1

    LC

  • Savienotājs 2

    ST

  • Tehniskās detaļas
  • Kabeļa krāsa

    Orange

  • Ārējās vides apstākļi
  • Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)

    -40 - 85

  • Darbības temperatūras amplitūda (T-T)

    -40 - 85

Microconnect FIB881005 5m SC SC Yellow fiber optic cable Microconnect FIB881005 5m SC SC Yellow fiber optic cable
Kabeļa garums: 5 m; Savienotājs 1: SC; Savienotājs 2: SC; Kabeļa krāsa: Yellow;
FIB881005 5 gab. 22.42 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect Cat6 U/UTP 20m 20m Cat6 U/UTP (UTP) Yellow networking cable Microconnect Cat6 U/UTP 20m 20m Cat6 U/UTP (UTP) Yellow networking cable
Kabeļa garums: 20 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: Yellow;
UTP620Y 3 gab. 18.46 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect UTP6A05S 5m Cat6a U/UTP (UTP) Black networking cable Microconnect UTP6A05S 5m Cat6a U/UTP (UTP) Black networking cable
Kabeļa garums: 5 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: Black;
UTP6A05S 100 gab. 21.10 Detalizēta informācija par produktu
IBM 5M Fiber Optic Cable LC-LC IBM 5M Fiber Optic Cable LC-LC
Kabeļa garums: 5 m; Savienotājs 1: LC; Savienotājs 2: LC;
39M5697 1 gab. 60.67 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect 50111 20m BNC BNC Black coaxial cable Microconnect 50111 20m BNC BNC Black coaxial cable
Kabeļa garums: 20 m; Savienotājs 1: BNC; Savienotājs 2: BNC; Produkta krāsa: Black;
50111 3 gab. 17.15 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect RJ12 6C6P 10m 10m Transparent,Black telephony cable Microconnect RJ12 6C6P 10m 10m Transparent,Black telephony cable
Kabeļa garums: 10 m; Savienotājs 1: RJ12; Savienotājs 2: RJ12; Produkta krāsa: Transparent, Black;
MPK110B 5 gab. 15.83 Detalizēta informācija par produktu
PeakOptical 15m SC-SC 15m SC SC OFC Yellow fiber optic cable PeakOptical 15m SC-SC 15m SC SC OFC Yellow fiber optic cable
Kabeļa garums: 15 m; Savienotājs 1: SC; Savienotājs 2: SC; Kabeļa tips: OFC; Kabeļa krāsa: Yellow;
PTFSD-15-01F 64 gab. 27.70 Detalizēta informācija par produktu
PeakOptical LC/LC, Duplex, 15m, MM, 50um/OM2 15m LC LC fiber optic cable PeakOptical LC/LC, Duplex, 15m, MM, 50um/OM2 15m LC LC fiber optic cable
Kabeļa garums: 15 m; Savienotājs 1: LC; Savienotājs 2: LC;
PTFMDG-15-16F 58 gab. 30.33 Detalizēta informācija par produktu
PeakOptical SC/SC, Duplex, 5m, MM, 62um/OM1 5m SC SC fiber optic cable PeakOptical SC/SC, Duplex, 5m, MM, 62um/OM1 5m SC SC fiber optic cable
Kabeļa garums: 5 m; Savienotājs 1: SC; Savienotājs 2: SC;
PTFMD-5-01F 66 gab. 21.10 Detalizēta informācija par produktu
PeakOptical PTFMO4-7-04F 7m LC SC OM4 Orange fiber optic cable PeakOptical PTFMO4-7-04F 7m LC SC OM4 Orange fiber optic cable
Kabeļa garums: 7 m; Savienotājs 1: LC; Savienotājs 2: SC; Kabeļa krāsa: Orange;
PTFMO4-7-04F 25 gab. 30.33 Detalizēta informācija par produktu

Garantija

warranty

Jums ir 14 dienas, lai pieņemtu lēmumu un visa dzīve lai baudītu pirkumu!

Saņemsiet piegādi

delivery

Ja pasūtījuma summa ir virs 250 EUR piegāde visā Latvijā ar Omniva или DPD Pickup Paku Bode, Latvijas Pasts, Circle K, PastaStacija ir BEZMAKSAS!

Kā pasūtīt ?

delivery

Saņemt internetveikalā. Šis saņemšanas veids ir pilnīgi bezmaksas

No ekspress kurjera Rīgā - 4.99 €

No ekspress kurjera pa visu Latviju, Lietuvu, Igauniju - 6.99 €

Ar Omniva - 1.99 €

By Latvijas Pasts - 1.99 €

By Circle K - 1.99 €

Ar DPD Pickup Paku Bode - 1.99 €

Ar PastaStacija - 2.49 €

Kā apmaksāt ?

payment

Skaidrā naudā

VISA, MasterCard

Ar pārskaitījumu (priekšapmaksa);

Jūs varat noformēt pirkumu līzingā, ja groza summa ir lielāka par 70 Eur.

Kā atgriezt pirkumu?

warranty

1 Lūdzu, informējiet mūs par savu lēmumu atteikties no pirkuma. Precīzi to formulējot, un nosūtot elektronisko vēstuli
2 Pārliecinieties, ka pirkums ir pilnā komplektā un iepakots, un iepakojums nav bojāts.
3 Pievienojiet pirkumam pirkuma čeku un citus pavaddokumentus (garantijas talons u.tml.)
4 Aizpildiet atgriešanas veidlapu pievienojiet vēlamās preces pirkuma grozā
5 Nogādājiet pirkumus mums uz biroju vai nosūtiet pa pastu uz adresi Ķengaraga iela 2b, Rīga, Latvija, LV-1063
6 Kad prece tiks pārbaudīta, mēs ar Jums sazināsimies par pieņemto lēmumu, un tuvākajā laikā, atgriezīsim, uz pirkumu iztērētos, naudas līdzekļus.

analogs no MicroConnect