StarTech.com 7m Single Mode Duplex Fiber Patch Cable LC-SC 38.01
(+371) 66 066 555
trade@aio.lv
(+371) 66 066 555 (+371) 25 158 360
Darba laiks
darba dienās no plkst. 9:00 līdz 19:00.
Kontakti

StarTech.com 7m Single Mode Duplex Fiber Patch Cable LC-SC

Apraksts Līdzīgi produkti Faq

Provide a high-performance link between fiber network devices

The SMFIBLCSC7 7m LC to SC Single-Mode Duplex Fiber Cable features 9/125 micron fiber for high-speed, high bandwidth data transmissions over Gigabit Ethernet and Fiber Channel networks, with support for duplex single-mode applications.

This LC-SC patch cable is housed in a LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) flame retardant jacket, to ensure minimal smoke, toxicity and corrosion when exposed to high sources of heat, in the event of a fire – an ideal solution for use in industrial settings, central offices and schools, as well as residential settings where building codes are a consideration.

Each Duplex 9/125 (OS1) Single-Mode Fiber Patch Cable is individually tested and certified to be within acceptable optical insertion loss limits for guaranteed compatibility and 100% reliability, and is backed by our lifetime warranty.

The StarTech.com Advantage

- Suitable for installations under restrictive building codes, with LSZH rating
- Guaranteed reliability

  • Pilns duplekss

  • Šķiedras režīma struktūra

    Single-mode

  • Vidus diametrs

    9 µm

  • Apšuvuma diametrs

    125 µm

  • Īpašības
  • Kabeļa garums

    7 m

  • Dzimtes tips

    Male connector/Male connector

  • Savienotājs 1

    LC

  • Savienotājs 2

    SC

  • RoHS atbilstība

  • Tehniskās detaļas
  • Kabeļa krāsa

    Yellow

  • Svars&dimensijas
  • Svars

    99 g

  • Informācija par iepakojumu
  • Iepakojuma svars

    110 g

  • Iepakojuma dziļums

    220 mm

  • Iepakojuma augstums

    20 mm

  • Iepakojuma platums

    200 mm

EFB Elektronik K8706.10 networking cable 10 m Cat5e S/UTP (STP) Green EFB Elektronik K8706.10 networking cable 10 m Cat5e S/UTP (STP) Green
Kabeļa garums: 10 m | Savienotājs 1: RJ-45 | Savienotājs 2: RJ-45 | Kabeļa krāsa: Green |
K8706.10 40 gab. 25.35 Detalizēta informācija par produktu
Digitus Cat6 S/FTP networking cable 5 m S/FTP (S-STP) Blue Digitus Cat6 S/FTP networking cable 5 m S/FTP (S-STP) Blue
Kabeļa garums: 5 m | Savienotājs 1: RJ-45 | Savienotājs 2: RJ-45 | Kabeļa krāsa: Blue |
DK-1644-050/B 45 gab. 17.30 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect SFTP6A03SBOOTED networking cable 3 m Cat6a S/FTP (S-STP) Black Microconnect SFTP6A03SBOOTED networking cable 3 m Cat6a S/FTP (S-STP) Black
Kabeļa garums: 3 m | Savienotājs 1: RJ-45 | Savienotājs 2: RJ-45 | Kabeļa krāsa: Black |
SFTP6A03SBOOTED 12 gab. 15.83 Detalizēta informācija par produktu
EFB Elektronik RJ45 U/UTP Cat.5e networking cable 5 m Cat5e U/UTP (UTP) White EFB Elektronik RJ45 U/UTP Cat.5e networking cable 5 m Cat5e U/UTP (UTP) White
Kabeļa garums: 5 m | Savienotājs 1: RJ-45 | Savienotājs 2: RJ-45 | Kabeļa krāsa: White |
K8092.5 86 gab. 11.46 Detalizēta informācija par produktu
Intellinet 10m Cat6 S/FTP networking cable S/FTP (S-STP) Blue Intellinet 10m Cat6 S/FTP networking cable S/FTP (S-STP) Blue
Kabeļa garums: 10 m | Savienotājs 1: RJ-45 | Savienotājs 2: RJ-45 | Kabeļa likšanas tehnoloģija: 10/100/1000Base-T(X) | Kabeļa krāsa: Blue |
735773 16 gab. 15.67 Detalizēta informācija par produktu
EFB Elektronik RJ45 S/FTP Cat5e networking cable 7.5 m SF/UTP (S-FTP) Green EFB Elektronik RJ45 S/FTP Cat5e networking cable 7.5 m SF/UTP (S-FTP) Green
Kabeļa garums: 7.5 m | Savienotājs 1: RJ-45 | Savienotājs 2: RJ-45 | Kabeļa krāsa: Green |
K5460.7,5 100 gab. 12.40 Detalizēta informācija par produktu
M-Cab 7200338 networking cable 3 m Cat6a S/FTP (S-STP) Black M-Cab 7200338 networking cable 3 m Cat6a S/FTP (S-STP) Black
Kabeļa garums: 3 m | Savienotājs 1: RJ-45 | Savienotājs 2: RJ-45 | Kabeļa krāsa: Black |
7200338 5 gab. 21.30 Detalizēta informācija par produktu
V7 CAT5e Ethernet Shielded STP 10M Yellow networking cable V7 CAT5e Ethernet Shielded STP 10M Yellow networking cable
Kabeļa garums: 10 m | Savienotājs 1: RJ-45 | Savienotājs 2: RJ-45 | Kabeļa likšanas tehnoloģija: 10/100/1000Base-T(X) | Kabeļa krāsa: Yellow |
V7CAT5STP-10M-YLW-1E 180 gab. 18.63 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect FIB221010DC fiber optic cable 10 m SC Yellow Microconnect FIB221010DC fiber optic cable 10 m SC Yellow
Kabeļa garums: 10 m | Dzimtes tips: Male connector/Male connector | Savienotājs 1: SC | Savienotājs 2: SC | Kabeļa krāsa: Yellow |
FIB221010DC 5 gab. 38.25 Detalizēta informācija par produktu
V7 CAT5e Ethernet Shielded STP 10M Green networking cable V7 CAT5e Ethernet Shielded STP 10M Green networking cable
Kabeļa garums: 10 m | Savienotājs 1: RJ-45 | Savienotājs 2: RJ-45 | Kabeļa likšanas tehnoloģija: 10/100/1000Base-T(X) | Kabeļa krāsa: Green |
V7CAT5STP-10M-GRN-1E 234 gab. 18.63 Detalizēta informācija par produktu

Garantija

warranty

Jums ir 14 dienas, lai pieņemtu lēmumu un visa dzīve lai baudītu pirkumu!

Saņemsiet piegādi

delivery

Ja pasūtījuma summa ir virs 250 EUR piegāde visā Latvijā ar Omniva, DPD Pickup Paku Bode, Latvijas Pasts, Circle K, PastaStacija ir BEZMAKSAS!

Kā pasūtīt ?

delivery

Saņemt internetveikalā. Šis saņemšanas veids ir pilnīgi bezmaksas

No ekspress kurjera Rīgā - 4.99 €

No ekspress kurjera pa visu Latviju, Lietuvu, Igauniju - 6.99 €

Ar Omniva - 1.99 €

By Latvijas Pasts - 1.99 €

By Circle K - 1.99 €

Ar DPD Pickup Paku Bode - 1.99 €

Ar PastaStacija - 4.99 €

Kā apmaksāt ?

payment

Skaidrā naudā

VISA, MasterCard

Ar pārskaitījumu (priekšapmaksa);

Jūs varat noformēt pirkumu līzingā, ja groza summa ir lielāka par 70 Eur.

Kā atgriezt pirkumu?

warranty

1 Lūdzu, informējiet mūs par savu lēmumu atteikties no pirkuma. Precīzi to formulējot, un nosūtot elektronisko vēstuli
2 Pārliecinieties, ka pirkums ir pilnā komplektā un iepakots, un iepakojums nav bojāts.
3 Pievienojiet pirkumam pirkuma čeku un citus pavaddokumentus (garantijas talons u.tml.)
4 Aizpildiet atgriešanas veidlapu pievienojiet vēlamās preces pirkuma grozā
5 Nogādājiet pirkumus mums uz biroju vai nosūtiet pa pastu uz adresi Ķengaraga iela 2b, Rīga, Latvija, LV-1063
6 Kad prece tiks pārbaudīta, mēs ar Jums sazināsimies par pieņemto lēmumu, un tuvākajā laikā, atgriezīsim, uz pirkumu iztērētos, naudas līdzekļus.

citas preces no StarTech.com