StarTech.com Cat 5e Cables 15.97 Ielikt grozā Uz grozu
(+371) 66 066 555
trade@aio.lv
(+371) 66 066 555 (+371) 25 158 360
Darba laiks
darba dienās no plkst. 9:00 līdz 19:00.
Kontakti

StarTech.com Cat 5e Cables

    Preces īpatnības

  • Kabeļa garums

    0.3 m

  • Savienotājs 1

    RJ-45

  • Savienotājs 2

    RJ-45

  • Kabeļa krāsa

    Blue

Apraksts Līdzīgi produkti Faq

Our wide selection of Cat 5e patch cables makes it easy to find the lengths and colors that you need to complete your network connections.

Our Ethernet cables are:
- Durable. All of our patch cables are constructed to the highest industry standards, to ensure high-quality installs.
- Dependable. You can rely on our Cat 5e cables to deliver the stability and speed that you need for reliable network performance.
- Backed by a lifetime warranty. All of our network cables are guaranteed to last as long as you need them.

  • Īpašības
  • Kabeļa garums

    0.3 m

  • Savienotājs 1

    RJ-45

  • Savienotājs 2

    RJ-45

  • RoHS atbilstība

  • Jakas materiāls

    Polyvinyl chloride (PVC)

  • Kabeļa standarts

    Cat5e

  • Frekvence

    350 MHz

  • AWG vada izmērs

    24

  • Kabeļu vairogs

    U/UTP (UTP)

  • Kabeļu novērtējums

    CMG (CM)

  • Kabeļa apvalks bez izciļņa

  • Savienotāja veids

    Male connector/Male connector

  • Tehniskās detaļas
  • Kabeļa krāsa

    Blue

  • Informācija par iepakojumu
  • Iepakojuma dziļums

    201 mm

  • Iepakojuma augstums

    218 mm

  • Iepakojuma platums

    5.9 mm

  • Skaits iepakojumā

    1 pcs

StarTech.com MSA Compliant QSFP+ Direct-Attach Twinax Cable - 0.5 m (1.6 ft) networking cable StarTech.com MSA Compliant QSFP+ Direct-Attach Twinax Cable - 0.5 m (1.6 ft) networking cable
Kabeļa garums: 0.5 m; Savienotājs 1: QSFP+; Savienotājs 2: QSFP+; Kabeļa krāsa: Black;
QSFP40GPC05M 5 gab. 121.12 Detalizēta informācija par produktu
M-Cab 3831 networking cable 0.25 m Cat6a S/FTP (S-STP) Red M-Cab 3831 networking cable 0.25 m Cat6a S/FTP (S-STP) Red
Kabeļa garums: 0.25 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: Red;
3831 18 gab. 14.64 Detalizēta informācija par produktu
Digitus DK-1644-A-PUR-005 networking cable 0.5 m Cat6a S/FTP (S-STP) Green Digitus DK-1644-A-PUR-005 networking cable 0.5 m Cat6a S/FTP (S-STP) Green
Kabeļa garums: 0.5 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: Green;
DK-1644-A-PUR-005 12 gab. 15.97 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect FIB8410005 fiber optic cable 0.5 m OS2 SC LC Yellow Microconnect FIB8410005 fiber optic cable 0.5 m OS2 SC LC Yellow
Kabeļa garums: 0.5 m; Savienotājs 1: SC; Savienotājs 2: LC; Kabeļa krāsa: Yellow;
FIB8410005 10 gab. 22.42 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect SFTP6A0025BBOOTED networking cable 0.25 m Cat6a S/FTP (S-STP) Blue Microconnect SFTP6A0025BBOOTED networking cable 0.25 m Cat6a S/FTP (S-STP) Blue
Kabeļa garums: 0.25 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: Blue;
SFTP6A0025BBOOTED 5 gab. 11.87 Detalizēta informācija par produktu
Equip Cat.5e U/UTP PatchCable, 0.25m, Beige Equip Cat.5e U/UTP PatchCable, 0.25m, Beige
Kabeļa garums: 0.25 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: Beige;
825413 533 gab. 1.24 Detalizēta informācija par produktu
Intellinet 738934 networking cable 0.25 m Cat5e SF/UTP (S-FTP) Grey Intellinet 738934 networking cable 0.25 m Cat5e SF/UTP (S-FTP) Grey
Kabeļa garums: 0.25 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: Grey;
738934 192 gab. 11.26 Detalizēta informācija par produktu
Intellinet 350594 networking cable 0.5 m Cat6a S/FTP (S-STP) Green Intellinet 350594 networking cable 0.5 m Cat6a S/FTP (S-STP) Green
Kabeļa garums: 0.5 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa likšanas tehnoloģija: 10GBase-T; Kabeļa krāsa: Green;
350594 198 gab. 11.79 Detalizēta informācija par produktu
Intellinet 738958 networking cable 0.25 m Cat5e SF/UTP (S-FTP) Red Intellinet 738958 networking cable 0.25 m Cat5e SF/UTP (S-FTP) Red
Kabeļa garums: 0.25 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: Red;
738958 181 gab. 11.26 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect FIB5510005 fiber optic cable 0.5 m OM5 LC/UPC Green Microconnect FIB5510005 fiber optic cable 0.5 m OM5 LC/UPC Green
Kabeļa garums: 0.5 m; Savienotājs 1: LC/UPC; Savienotājs 2: LC/UPC; Kabeļa krāsa: Green;
FIB5510005 6 gab. 32.97 Detalizēta informācija par produktu

Garantija

warranty

Jums ir 14 dienas, lai pieņemtu lēmumu un visa dzīve lai baudītu pirkumu!

Saņemsiet piegādi

delivery

Ja pasūtījuma summa ir virs 250 EUR piegāde visā Latvijā ar Omniva, DPD Pickup Paku Bode, Latvijas Pasts, Circle K, PastaStacija ir BEZMAKSAS!

Kā pasūtīt ?

delivery

Saņemt internetveikalā. Šis saņemšanas veids ir pilnīgi bezmaksas

No ekspress kurjera Rīgā - 4.99 €

No ekspress kurjera pa visu Latviju, Lietuvu, Igauniju - 6.99 €

Ar Omniva - 1.99 €

By Latvijas Pasts - 1.99 €

By Circle K - 1.99 €

Ar DPD Pickup Paku Bode - 1.99 €

Ar PastaStacija - 4.99 €

Kā apmaksāt ?

payment

Skaidrā naudā

VISA, MasterCard

Ar pārskaitījumu (priekšapmaksa);

Jūs varat noformēt pirkumu līzingā, ja groza summa ir lielāka par 70 Eur.

Kā atgriezt pirkumu?

warranty

1 Lūdzu, informējiet mūs par savu lēmumu atteikties no pirkuma. Precīzi to formulējot, un nosūtot elektronisko vēstuli
2 Pārliecinieties, ka pirkums ir pilnā komplektā un iepakots, un iepakojums nav bojāts.
3 Pievienojiet pirkumam pirkuma čeku un citus pavaddokumentus (garantijas talons u.tml.)
4 Aizpildiet atgriešanas veidlapu pievienojiet vēlamās preces pirkuma grozā
5 Nogādājiet pirkumus mums uz biroju vai nosūtiet pa pastu uz adresi Ķengaraga iela 2b, Rīga, Latvija, LV-1063
6 Kad prece tiks pārbaudīta, mēs ar Jums sazināsimies par pieņemto lēmumu, un tuvākajā laikā, atgriezīsim, uz pirkumu iztērētos, naudas līdzekļus.

citas preces no StarTech.com