StarTech.com Cat 5e Cables 15.97 Ielikt grozā Uz grozu
(+371) 66 066 555
trade@aio.lv
(+371) 66 066 555 (+371) 25 158 360
Darba laiks
darba dienās no plkst. 9:00 līdz 19:00.
Kontakti

StarTech.com Cat 5e Cables

    Preces īpatnības

  • Kabeļa garums

    0.3 m

  • Savienotājs 1

    RJ-45

  • Savienotājs 2

    RJ-45

  • Kabeļa krāsa

    Blue

Apraksts Līdzīgi produkti Faq

Our wide selection of Cat 5e patch cables makes it easy to find the lengths and colors that you need to complete your network connections.

Our Ethernet cables are:
- Durable. All of our patch cables are constructed to the highest industry standards, to ensure high-quality installs.
- Dependable. You can rely on our Cat 5e cables to deliver the stability and speed that you need for reliable network performance.
- Backed by a lifetime warranty. All of our network cables are guaranteed to last as long as you need them.

  • Īpašības
  • Kabeļa garums

    0.3 m

  • Savienotājs 1

    RJ-45

  • Savienotājs 2

    RJ-45

  • RoHS atbilstība

  • Jakas materiāls

    Polyvinyl chloride (PVC)

  • Kabeļa standarts

    Cat5e

  • Frekvence

    350 MHz

  • AWG vada izmērs

    24

  • Kabeļu vairogs

    U/UTP (UTP)

  • Kabeļu novērtējums

    CMG (CM)

  • Kabeļa apvalks bez izciļņa

  • Savienotāja veids

    Male connector/Male connector

  • Tehniskās detaļas
  • Kabeļa krāsa

    Blue

  • Informācija par iepakojumu
  • Iepakojuma dziļums

    201 mm

  • Iepakojuma augstums

    218 mm

  • Iepakojuma platums

    5.9 mm

  • Skaits iepakojumā

    1 pcs

Microconnect FIB1220005 0.5m ST SC Blue fiber optic cable Microconnect FIB1220005 0.5m ST SC Blue fiber optic cable
Kabeļa garums: 0.5 m | Savienotājs 1: ST | Savienotājs 2: SC | Kabeļa krāsa: Blue |
FIB1220005 5 gab. 18.46 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect SFTP6A0025BBOOTED networking cable 0.25 m Cat6a S/FTP (S-STP) Blue Microconnect SFTP6A0025BBOOTED networking cable 0.25 m Cat6a S/FTP (S-STP) Blue
Kabeļa garums: 0.25 m | Savienotājs 1: RJ-45 | Savienotājs 2: RJ-45 | Kabeļa krāsa: Blue |
SFTP6A0025BBOOTED 5 gab. 11.87 Detalizēta informācija par produktu
Digitus 0.50m Cat5e SF/UTP networking cable SF/UTP (S-FTP) Black Digitus 0.50m Cat5e SF/UTP networking cable SF/UTP (S-FTP) Black
Kabeļa garums: 0.5 m | Savienotājs 1: RJ-45 | Savienotājs 2: RJ-45 | Kabeļa krāsa: Black |
DK-1532-005/BL 10 gab. 14.64 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect STP60025Y networking cable 0.25 m Cat6 F/UTP (FTP) Yellow Microconnect STP60025Y networking cable 0.25 m Cat6 F/UTP (FTP) Yellow
Kabeļa garums: 0.25 m | Savienotājs 1: RJ-45 | Savienotājs 2: RJ-45 | Kabeļa krāsa: Yellow |
STP60025Y 7 gab. 10.55 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect STP60015S networking cable 0.15 m Cat6 F/UTP (FTP) Black Microconnect STP60015S networking cable 0.15 m Cat6 F/UTP (FTP) Black
Kabeļa garums: 0.15 m | Savienotājs 1: RJ-45 | Savienotājs 2: RJ-45 | Kabeļa krāsa: Black |
STP60015S 2 gab. 10.55 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect STP60015PI networking cable 0.15 m Cat6 F/UTP (FTP) Pink Microconnect STP60015PI networking cable 0.15 m Cat6 F/UTP (FTP) Pink
Kabeļa garums: 0.15 m | Savienotājs 1: RJ-45 | Savienotājs 2: RJ-45 | Kabeļa krāsa: Pink |
STP60015PI 6 gab. 10.55 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect CAT6 U/UTP 0.5m PVC networking cable U/UTP (UTP) Grey Microconnect CAT6 U/UTP 0.5m PVC networking cable U/UTP (UTP) Grey
Kabeļa garums: 0.5 m | Savienotājs 1: RJ-45 | Savienotājs 2: RJ-45 | Kabeļa krāsa: Grey |
V-UTP6005 2 gab. 10.55 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect UTP6004PI networking cable 0.4 m Cat6 U/UTP (UTP) Pink Microconnect UTP6004PI networking cable 0.4 m Cat6 U/UTP (UTP) Pink
Kabeļa garums: 0.4 m | Savienotājs 1: RJ-45 | Savienotājs 2: RJ-45 | Kabeļa krāsa: Pink |
UTP6004PI 79 gab. 11.87 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect FIB1200005 fiber optic cable 0.5 m OM1 SC/UPC ST/UPC Orange Microconnect FIB1200005 fiber optic cable 0.5 m OM1 SC/UPC ST/UPC Orange
Kabeļa garums: 0.5 m | Dzimtes tips: Male connector/Male connector | Savienotājs 1: SC/UPC | Savienotājs 2: ST/UPC | Kabeļa krāsa: Orange |
FIB1200005 4 gab. 17.15 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect STP5005B networking cable 0.5 m Blue Microconnect STP5005B networking cable 0.5 m Blue
Kabeļa garums: 0.5 m | Savienotājs 1: RJ-45 | Savienotājs 2: RJ-45 | Kabeļa tips: Cat5e | Kabeļa krāsa: Blue |
STP5005B 16 gab. 10.55 Detalizēta informācija par produktu

Garantija

warranty

Jums ir 14 dienas, lai pieņemtu lēmumu un visa dzīve lai baudītu pirkumu!

Saņemsiet piegādi

delivery

Ja pasūtījuma summa ir virs 250 EUR piegāde visā Latvijā ar Omniva, DPD Pickup Paku Bode, Latvijas Pasts, Circle K, PastaStacija ir BEZMAKSAS!

Kā pasūtīt ?

delivery

Saņemt internetveikalā. Šis saņemšanas veids ir pilnīgi bezmaksas

No ekspress kurjera Rīgā - 4.99 €

No ekspress kurjera pa visu Latviju, Lietuvu, Igauniju - 6.99 €

Ar Omniva - 1.99 €

By Latvijas Pasts - 0.99 €

By Circle K - 0.49 €

Ar DPD Pickup Paku Bode - 1.99 €

Ar PastaStacija - 4.99 €

Kā apmaksāt ?

payment

Skaidrā naudā

VISA, MasterCard

Ar pārskaitījumu (priekšapmaksa);

Jūs varat noformēt pirkumu līzingā, ja groza summa ir lielāka par 70 Eur.

Kā atgriezt pirkumu?

warranty

1 Lūdzu, informējiet mūs par savu lēmumu atteikties no pirkuma. Precīzi to formulējot, un nosūtot elektronisko vēstuli
2 Pārliecinieties, ka pirkums ir pilnā komplektā un iepakots, un iepakojums nav bojāts.
3 Pievienojiet pirkumam pirkuma čeku un citus pavaddokumentus (garantijas talons u.tml.)
4 Aizpildiet atgriešanas veidlapu pievienojiet vēlamās preces pirkuma grozā
5 Nogādājiet pirkumus mums uz biroju vai nosūtiet pa pastu uz adresi Ķengaraga iela 2b, Rīga, Latvija, LV-1063
6 Kad prece tiks pārbaudīta, mēs ar Jums sazināsimies par pieņemto lēmumu, un tuvākajā laikā, atgriezīsim, uz pirkumu iztērētos, naudas līdzekļus.

citas preces no StarTech.com