StarTech.com Cat 5e Cables 14.24 Ielikt grozā Uz grozu
trade@aio.lv
(+371) 66 066 555 (+371) 25 158 360
Darba laiks
darba dienās no plkst. 9:00 līdz 19:00.
Kontakti

StarTech.com Cat 5e Cables

    Preces īpatnības

  • Kabeļa garums

    2 m

  • Savienotājs 1

    RJ-45

  • Savienotājs 2

    RJ-45

  • Kabeļa krāsa

    Blue

Apraksts Līdzīgi produkti Faq

It’s all about selection. Choose the colors you want, the lengths you want, the styles you want
Select from a wide variety of colors, lengths, and styles to complete your network solutions. That way, you can organize your cable runs and identify network connections faster, easily find the cables that best suit your network connection requirements, and pick the styles, either snagless – perfect for concealed cable runs – or molded – perfect for strengthening the connector to prevent damage.

100% copper for outstanding value
Get the highest value for your cable investment with our Cat 6 cables, each one manufactured using high-quality copper conductors.

24-gauge wire for high-performance network connections
Ensure high-performance capability for your demanding Ethernet applications, such as Power-over-Ethernet, using cables that include 24 AWG copper.

50-micron gold connectors provide peak conductivity
Rely on our RJ45 connectors to deliver optimum conductivity while eliminating signal loss due to oxidation or corrosion.

Lifetime Warranty
We back all our cables with a lifetime warranty.

  • Īpašības
  • Kabeļa garums

    2 m

  • Savienotājs 1

    RJ-45

  • Savienotājs 2

    RJ-45

  • RoHS atbilstība

  • Konektora kontaktu apvalks

    Gold

  • Jakas materiāls

    Polyvinyl chloride (PVC)

  • Kabeļa standarts

    Cat5e

  • Frekvence

    350 MHz

  • AWG vada izmērs

    24

  • Kabeļu vairogs

    U/UTP (UTP)

  • Kabeļu novērtējums

    CMG (CM)

  • Snagless cable boot

  • Tehniskās detaļas
  • Kabeļa krāsa

    Blue

  • Svars&dimensijas
  • Svars

    80 g

  • Informācija par iepakojumu
  • Iepakojuma svars

    100 g

  • Iepakojuma dziļums

    220 mm

  • Iepakojuma augstums

    10 mm

  • Iepakojuma platums

    200 mm

  • Skaits iepakojumā

    1

Digitus CAT 5e U-UTP 1.5 m 1.5m Cat5e U/UTP (UTP) Grey networking cable Digitus CAT 5e U-UTP 1.5 m 1.5m Cat5e U/UTP (UTP) Grey networking cable
Kabeļa garums: 1.5 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: Grey;
DK-1512-015 169 gab. 1.29 Detalizēta informācija par produktu
Equip Cat.5e U/UTP PatchCable, 1.0m, Red Equip Cat.5e U/UTP PatchCable, 1.0m, Red
Kabeļa garums: 1 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: Red;
825420 22 gab. 1.42 Detalizēta informācija par produktu
Equip Cat.6 U/UTP PatchCable, 1.0m, Green Equip Cat.6 U/UTP PatchCable, 1.0m, Green
Kabeļa garums: 1 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: Green;
625440 28 gab. 1.60 Detalizēta informācija par produktu
Intel XXVDACBL2M 2m SFP28 SFP28 Black, Blue fiber optic cable Intel XXVDACBL2M 2m SFP28 SFP28 Black, Blue fiber optic cable
Kabeļa garums: 2 m; Savienotājs 1: SFP28; Savienotājs 2: SFP28;
XXVDACBL2M 18 gab. 97.42 Detalizēta informācija par produktu
Gembird PP6U-1M 1m Cat6 U/UTP (UTP) Grey networking cable Gembird PP6U-1M 1m Cat6 U/UTP (UTP) Grey networking cable
Kabeļa garums: 1 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: Grey;
PP6U-1M 20 gab. 1.29 Detalizēta informācija par produktu
Hama 00020146 1.5m Grey networking cable Hama 00020146 1.5m Grey networking cable
Kabeļa garums: 1.5 m; Kabeļa tips: CAT5e; Kabeļa krāsa: Grey;
00020146 199 gab. 2.69 Detalizēta informācija par produktu
Intellinet 2m, LC/SC 2m LC SC Orange fiber optic cable Intellinet 2m, LC/SC 2m LC SC Orange fiber optic cable
Kabeļa garums: 2 m; Savienotājs 1: LC; Savienotājs 2: SC; Kabeļa krāsa: Orange;
470377 40 gab. 11.04 Detalizēta informācija par produktu
Belkin Patch cable - RJ-45(M) - RJ-45(M), 2m, STP ( CAT 6 ) - red 2m Red networking cable Belkin Patch cable - RJ-45(M) - RJ-45(M), 2m, STP ( CAT 6 ) - red 2m Red networking cable
Kabeļa garums: 2 m; Kabeļa krāsa: Red;
A3L980B02MRD-HS 10 gab. 19.06 Detalizēta informācija par produktu
Belkin Cable patch CAT5 RJ45 snagless 1m yellow 1m Yellow networking cable Belkin Cable patch CAT5 RJ45 snagless 1m yellow 1m Yellow networking cable
Kabeļa garums: 1 m; Kabeļa krāsa: Yellow;
A3L791B01M-YLWS 6 gab. 13.98 Detalizēta informācija par produktu
Belkin Patch cable - RJ-45(M) - RJ-45(M) - 3m ( CAT 5e ) - red 3m Red networking cable Belkin Patch cable - RJ-45(M) - RJ-45(M) - 3m ( CAT 5e ) - red 3m Red networking cable
Kabeļa garums: 3 m; Kabeļa krāsa: Red;
A3L791B03M-RED 44 gab. 15.25 Detalizēta informācija par produktu

Garantija

warranty

Jums ir 14 dienas, lai pieņemtu lēmumu un visa dzīve lai baudītu pirkumu!

Saņemsiet piegādi

delivery

Ja pasūtījuma summa ir virs 250 EUR piegāde visā Latvijā ar PastaStacija, Omniva vai DPD Pickup Paku Bode ir BEZMAKSAS!

Kā pasūtīt ?

delivery

Saņemt internetveikalā. Šis saņemšanas veids ir pilnīgi bezmaksas

Ar PastaStacija - 2.99 €

Ar DPD Pickup Paku Bode - 1.99 €

Ar Omniva - 1.99 €

No ekspress kurjera Rīgā - 4.99 €

No ekspress kurjera pa visu Latviju, Lietuvu, Igauniju - 6.99 €

Kā apmaksāt ?

payment

Skaidrā naudā

VISA, MasterCard

Ar pārskaitījumu (priekšapmaksa);

Jūs varat noformēt pirkumu līzingā, ja groza summa ir lielāka par 70 Eur.

Kā atgriezt pirkumu?

warranty

1 Lūdzu, informējiet mūs par savu lēmumu atteikties no pirkuma. Precīzi to formulējot, un nosūtot elektronisko vēstuli
2 Pārliecinieties, ka pirkums ir pilnā komplektā un iepakots, un iepakojums nav bojāts.
3 Pievienojiet pirkumam pirkuma čeku un citus pavaddokumentus (garantijas talons u.tml.)
4 Aizpildiet atgriešanas veidlapu pievienojiet vēlamās preces pirkuma grozā
5 Nogādājiet pirkumus mums uz biroju vai nosūtiet pa pastu uz adresi Ķengaraga iela 2b, Rīga, Latvija, LV-1063
6 Kad prece tiks pārbaudīta, mēs ar Jums sazināsimies par pieņemto lēmumu, un tuvākajā laikā, atgriezīsim, uz pirkumu iztērētos, naudas līdzekļus.

analogs no StarTech.com