StarTech.com Cat6a Ethernet Cable - Shielded (STP) - 0.5 m, Gray 14.24 Ielikt grozā Uz grozu
(+371) 66 066 555
trade@aio.lv
(+371) 66 066 555 (+371) 25 158 360
Darba laiks
darba dienās no plkst. 9:00 līdz 19:00.
Kontakti

StarTech.com Cat6a Ethernet Cable - Shielded (STP) - 0.5 m, Gray

    Preces īpatnības

  • Kabeļa garums

    0.5 m

  • Savienotājs 1

    RJ-45

  • Savienotājs 2

    RJ-45

  • Kabeļa likšanas tehnoloģija

    10GBase-T

  • Kabeļa krāsa

    Grey

Apraksts Līdzīgi produkti Faq

Deliver high-performance 10 Gigabit network connections, free of noise and EMI/RFI interference

This Cat6a cable meets or exceeds all Category 6a cable specifications to ensure reliable 10Gb network connections. The cable is shielded to protect your network against electromagnetic interference (EMI/RFI) and system noise, providing the perfect solution for fast and safe network connections.

Find the length and color you need

This 0.5-meter gray patch cable is perfect for use in server closets, patch panels and with Ethernet hubs. The cable is intended for short-distance applications such as point-to-point in-rack and across-rack network switch and server connections.

For easier network installations, our Cat6a patch cables are available in a wide variety of lengths and colors. This ensures you have the right size of cable available when you need it and it lets you color code your connections for a more organized setup.

Reliable Cat6a 10 Gigabit connections

Each cable is tested for up to 500MHz frequency and is more than suitable for 10GBase-T Ethernet networks.

Constructed with 100% copper and foil-shielded, twisted-pair wiring, this cable was built for quality performance. The cable is designed to keep the data signals traveling through your network free from interference and is perfect in environments that are prone to large amounts of EMI.

The 50-micron gold connectors deliver optimum conductivity and eliminate signal loss due to oxidation or corrosion.

Snagless RJ45 clips help protect your network connections

For trouble-free cable runs, this durable cable features snagless connectors that protect the RJ45 clips during installation, making them less likely to snag or break.

The cable also features molded boots which offer connector strain relief by stopping the RJ45 connector termination points from bending at sharp angles. This reduces the risk of damage to the cable, which could decrease network connectivity and performance.

The 6ASPAT50CMGR is backed by StarTech.com’s lifetime warranty for guaranteed reliability.

The StarTech.com Advantage

- Protect your data against noise and EMI/RFI interference
- RJ45 connector-clip protectors eliminate cable snags and breaks during installation
- Gray PVC jacket for color coding your connections

  • Īpašības
  • Kabeļa garums

    0.5 m

  • Savienotājs 1

    RJ-45

  • Savienotājs 2

    RJ-45

  • Kabeļa likšanas tehnoloģija

    10GBase-T

  • Plug and Play

  • Datu pārsūtīšanas ātrums

    10000 Mbit/s

  • RoHS atbilstība

  • Konektora kontaktu apvalks

    Gold

  • Jakas materiāls

    Polyvinyl chloride (PVC)

  • Kabeļa standarts

    Cat6a

  • Frekvence

    500 MHz

  • Kabeļu vairogs

    U/FTP (STP)

  • Tehniskās detaļas
  • Kabeļa krāsa

    Grey

  • Informācija par iepakojumu
  • Iepakojuma dziļums

    220 mm

  • Iepakojuma augstums

    10 mm

  • Iepakojuma platums

    200 mm

  • Skaits iepakojumā

    1

Belkin STP CAT6 0.5 m 0.5m Cat6 U/FTP (STP) Yellow networking cable Belkin STP CAT6 0.5 m 0.5m Cat6 U/FTP (STP) Yellow networking cable
Kabeļa garums: 0.5 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa likšanas tehnoloģija: 10/100/1000Base-T(X); Kabeļa krāsa: Yellow;
A3L980B50CMY-HS 20 gab. 12.95 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect STP5005B 0.5m Blue networking cable Microconnect STP5005B 0.5m Blue networking cable
Kabeļa garums: 0.5 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa tips: Cat5e; Kabeļa krāsa: Blue;
STP5005B 16 gab. 13.98 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect STP50025BAA 0.25m Cat5e F/UTP (FTP) Black networking cable Microconnect STP50025BAA 0.25m Cat5e F/UTP (FTP) Black networking cable
Kabeļa garums: 0.25 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: Black;
STP50025BAA 19 gab. 11.65 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect FIB2220005-2 0.5m SC/UPC SC/UPC Orange fiber optic cable Microconnect FIB2220005-2 0.5m SC/UPC SC/UPC Orange fiber optic cable
Kabeļa garums: 0.5 m; Savienotājs 1: SC/UPC; Savienotājs 2: SC/UPC; Kabeļa krāsa: Orange;
FIB2220005-2 2 gab. 15.54 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect FIB1200005 0.5m SC/UPC ST/UPC Orange fiber optic cable Microconnect FIB1200005 0.5m SC/UPC ST/UPC Orange fiber optic cable
Kabeļa garums: 0.5 m; Savienotājs 1: SC/UPC; Savienotājs 2: ST/UPC; Kabeļa krāsa: Orange;
FIB1200005 4 gab. 26.68 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect SFTP6A005Y 0.5m Cat6a Yellow networking cable Microconnect SFTP6A005Y 0.5m Cat6a Yellow networking cable
Kabeļa garums: 0.5 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: Yellow;
SFTP6A005Y 24 gab. 16.52 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect UTP6005WBOOTED 0.5m Cat6 U/UTP (UTP) White networking cable Microconnect UTP6005WBOOTED 0.5m Cat6 U/UTP (UTP) White networking cable
Kabeļa garums: 0.5 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: White;
UTP6005WBOOTED 94 gab. 13.98 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect UTP6005PIBOOTED 0.5m Cat6 U/UTP (UTP) Pink networking cable Microconnect UTP6005PIBOOTED 0.5m Cat6 U/UTP (UTP) Pink networking cable
Kabeļa garums: 0.5 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: Pink;
UTP6005PIBOOTED 317 gab. 10.36 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect UTP6004PI 0.4m Cat6 U/UTP (UTP) Pink networking cable Microconnect UTP6004PI 0.4m Cat6 U/UTP (UTP) Pink networking cable
Kabeļa garums: 0.4 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: Pink;
UTP6004PI 79 gab. 10.36 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect B-SFTP60025W 0.25m Cat6 S/FTP (S-STP) White networking cable Microconnect B-SFTP60025W 0.25m Cat6 S/FTP (S-STP) White networking cable
Kabeļa garums: 0.25 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: White;
B-SFTP60025W 10 gab. 11.65 Detalizēta informācija par produktu

Garantija

warranty

Jums ir 14 dienas, lai pieņemtu lēmumu un visa dzīve lai baudītu pirkumu!

Saņemsiet piegādi

delivery

Ja pasūtījuma summa ir virs 250 EUR piegāde visā Latvijā ar Omniva или DPD Pickup Paku Bode, Latvijas Pasts, Circle K, PastaStacija ir BEZMAKSAS!

Kā pasūtīt ?

delivery

Saņemt internetveikalā. Šis saņemšanas veids ir pilnīgi bezmaksas

No ekspress kurjera Rīgā - 4.99 €

No ekspress kurjera pa visu Latviju, Lietuvu, Igauniju - 6.99 €

Ar Omniva - 1.99 €

By Latvijas Pasts - 1.99 €

By Circle K - 1.99 €

Ar DPD Pickup Paku Bode - 1.99 €

Ar PastaStacija - 2.49 €

Kā apmaksāt ?

payment

Skaidrā naudā

VISA, MasterCard

Ar pārskaitījumu (priekšapmaksa);

Jūs varat noformēt pirkumu līzingā, ja groza summa ir lielāka par 70 Eur.

Kā atgriezt pirkumu?

warranty

1 Lūdzu, informējiet mūs par savu lēmumu atteikties no pirkuma. Precīzi to formulējot, un nosūtot elektronisko vēstuli
2 Pārliecinieties, ka pirkums ir pilnā komplektā un iepakots, un iepakojums nav bojāts.
3 Pievienojiet pirkumam pirkuma čeku un citus pavaddokumentus (garantijas talons u.tml.)
4 Aizpildiet atgriešanas veidlapu pievienojiet vēlamās preces pirkuma grozā
5 Nogādājiet pirkumus mums uz biroju vai nosūtiet pa pastu uz adresi Ķengaraga iela 2b, Rīga, Latvija, LV-1063
6 Kad prece tiks pārbaudīta, mēs ar Jums sazināsimies par pieņemto lēmumu, un tuvākajā laikā, atgriezīsim, uz pirkumu iztērētos, naudas līdzekļus.

analogs no StarTech.com