StarTech.com Fiber Optic Cable - 10 Gb Aqua - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/LC - 1 m 26.62 Ielikt grozā Uz grozu
(+371) 66 066 555
trade@aio.lv
(+371) 66 066 555 (+371) 25 158 360
Darba laiks
darba dienās no plkst. 9:00 līdz 19:00.
Kontakti

StarTech.com Fiber Optic Cable - 10 Gb Aqua - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/LC - 1 m

    Preces īpatnības

  • Kabeļa garums

    1 m

  • Dzimtes tips

    Male connector/Male connector

  • Savienotājs 1

    LC

  • Savienotājs 2

    LC

  • Kabeļa krāsa

    Turquoise

Apraksts Līdzīgi produkti Faq

The A50FBLCLC1 1m 850nm Laser-Optimized Multimode Fiber (LOMMF) Aqua Cord features 50/125 micron fiber for high-speed, high bandwidth data transmissions over 10 Gigabit Ethernet and Fiber Channel networks - the perfect solution for fiber cable runs between multiple backbone switches, hubs and routers as well as higher end networking equipment.

This LC-LC patch cable is housed in a LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) flame retardant jacket, to ensure minimal smoke, toxicity and corrosion when exposed to high sources of heat, in the event of a fire – an ideal solution for use in industrial settings, central offices and schools, as well as residential settings where building codes are a consideration.

Each Duplex 50/125 (OM3) Multimode Fiber Patch Cable is individually tested and certified to be within acceptable optical insertion loss limits for guaranteed compatibility and 100% reliability, and is backed by our lifetime warranty.

The StarTech.com Advantage
- Suitable for installations under restrictive building codes, with LSZH rating
- Guaranteed reliability

  • Pilns duplekss

  • Datu pārsūtīšanas ātrums

    10 Gbit/s

  • Viļņa garums

    850 nm

  • Šķiedras režīma struktūra

    Multi-mode

  • Vidus diametrs

    50 µm

  • Apšuvuma diametrs

    125 µm

  • Optiskās šķiedras veids

    OM3

  • Īpašības
  • Kabeļa garums

    1 m

  • Dzimtes tips

    Male connector/Male connector

  • Savienotājs 1

    LC

  • Savienotājs 2

    LC

  • RoHS atbilstība

  • Jakas materiāls

    Low smoke zero halogen (LSZH)

  • Tehniskās detaļas
  • Kabeļa krāsa

    Turquoise

  • Kabeļa diametrs

    3 mm

  • Bez halogēna

  • Informācija par iepakojumu
  • Iepakojuma dziļums

    203 mm

  • Iepakojuma augstums

    220 mm

  • Iepakojuma platums

    12 mm

M-Cab 3813 networking cable 1.5 m Cat6a S/FTP (S-STP) Blue M-Cab 3813 networking cable 1.5 m Cat6a S/FTP (S-STP) Blue
Kabeļa garums: 1.5 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: Blue;
3813 19 gab. 15.97 Detalizēta informācija par produktu
M-Cab 3819 networking cable 1 m Cat6a S/FTP (S-STP) Yellow M-Cab 3819 networking cable 1 m Cat6a S/FTP (S-STP) Yellow
Kabeļa garums: 1 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: Yellow;
3819 22 gab. 15.97 Detalizēta informācija par produktu
M-Cab 3812 networking cable 1 m Cat6a S/FTP (S-STP) Blue M-Cab 3812 networking cable 1 m Cat6a S/FTP (S-STP) Blue
Kabeļa garums: 1 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: Blue;
3812 4 gab. 15.97 Detalizēta informācija par produktu
Triotronik PKW-SLIM-KAT6 1.5 OR networking cable 1.5 m Cat6 U/UTP (UTP) Orange Triotronik PKW-SLIM-KAT6 1.5 OR networking cable 1.5 m Cat6 U/UTP (UTP) Orange
Kabeļa garums: 1.5 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa likšanas tehnoloģija: 10/100/1000Base-T(X); Kabeļa krāsa: Orange;
PKW-SLIM-KAT6 1.5 OR 13 gab. 13.19 Detalizēta informācija par produktu
StarTech.com MSA Compliant QSFP+ Direct-Attach Twinax Cable - 0.5 m (1.6 ft) networking cable StarTech.com MSA Compliant QSFP+ Direct-Attach Twinax Cable - 0.5 m (1.6 ft) networking cable
Kabeļa garums: 0.5 m; Savienotājs 1: QSFP+; Savienotājs 2: QSFP+; Kabeļa krāsa: Black;
QSFP40GPC05M 15 gab. 121.12 Detalizēta informācija par produktu
Triotronik Cat 6, 0.5m networking cable Cat6 U/FTP (STP) Blue Triotronik Cat 6, 0.5m networking cable Cat6 U/FTP (STP) Blue
Kabeļa garums: 0.5 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: Blue;
PKW-SLIM-KAT6 0.5 BL 3 gab. 11.87 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect V-UTP501WVP 1m White networking cable Microconnect V-UTP501WVP 1m White networking cable
Kabeļa garums: 1 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa tips: Cat5e; Kabeļa krāsa: White;
V-UTP501WVP 29 gab. 14.51 Detalizēta informācija par produktu
Digitus DK-1644-A-PUR-005 networking cable 0.5 m Cat6a S/FTP (S-STP) Green Digitus DK-1644-A-PUR-005 networking cable 0.5 m Cat6a S/FTP (S-STP) Green
Kabeļa garums: 0.5 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: Green;
DK-1644-A-PUR-005 2 gab. 14.64 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect STP6015Y networking cable 1.5 m Cat6 F/UTP (FTP) Yellow Microconnect STP6015Y networking cable 1.5 m Cat6 F/UTP (FTP) Yellow
Kabeļa garums: 1.5 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: Yellow;
STP6015Y 5 gab. 11.87 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect V-UTP6005-FLAT 0.5m Cat6 U/UTP (UTP) Grey networking cable Microconnect V-UTP6005-FLAT 0.5m Cat6 U/UTP (UTP) Grey networking cable
Kabeļa garums: 0.5 m; Savienotājs 1: RJ-45; Savienotājs 2: RJ-45; Kabeļa krāsa: Grey;
V-UTP6005-FLAT 185 gab. 10.55 Detalizēta informācija par produktu

Garantija

warranty

Jums ir 14 dienas, lai pieņemtu lēmumu un visa dzīve lai baudītu pirkumu!

Saņemsiet piegādi

delivery

Ja pasūtījuma summa ir virs 250 EUR piegāde visā Latvijā ar Omniva, DPD Pickup Paku Bode, Latvijas Pasts, Circle K, PastaStacija ir BEZMAKSAS!

Kā pasūtīt ?

delivery

Saņemt internetveikalā. Šis saņemšanas veids ir pilnīgi bezmaksas

No ekspress kurjera Rīgā - 4.99 €

No ekspress kurjera pa visu Latviju, Lietuvu, Igauniju - 6.99 €

Ar Omniva - 1.99 €

By Latvijas Pasts - 1.99 €

By Circle K - 1.99 €

Ar DPD Pickup Paku Bode - 1.99 €

Ar PastaStacija - 2.49 €

Kā apmaksāt ?

payment

Skaidrā naudā

VISA, MasterCard

Ar pārskaitījumu (priekšapmaksa);

Jūs varat noformēt pirkumu līzingā, ja groza summa ir lielāka par 70 Eur.

Kā atgriezt pirkumu?

warranty

1 Lūdzu, informējiet mūs par savu lēmumu atteikties no pirkuma. Precīzi to formulējot, un nosūtot elektronisko vēstuli
2 Pārliecinieties, ka pirkums ir pilnā komplektā un iepakots, un iepakojums nav bojāts.
3 Pievienojiet pirkumam pirkuma čeku un citus pavaddokumentus (garantijas talons u.tml.)
4 Aizpildiet atgriešanas veidlapu pievienojiet vēlamās preces pirkuma grozā
5 Nogādājiet pirkumus mums uz biroju vai nosūtiet pa pastu uz adresi Ķengaraga iela 2b, Rīga, Latvija, LV-1063
6 Kad prece tiks pārbaudīta, mēs ar Jums sazināsimies par pieņemto lēmumu, un tuvākajā laikā, atgriezīsim, uz pirkumu iztērētos, naudas līdzekļus.

analogs no StarTech.com