StarTech.com Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/LC - 3 m 25.29 Ielikt grozā Uz grozu
(+371) 66 066 555
trade@aio.lv
(+371) 66 066 555 (+371) 25 158 360
Darba laiks
darba dienās no plkst. 9:00 līdz 19:00.
Kontakti

StarTech.com Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/LC - 3 m

    Preces īpatnības

  • Kabeļa garums

    3 m

  • Dzimtes tips

    Male connector/Male connector

  • Savienotājs 1

    LC

  • Savienotājs 2

    LC

  • Kabeļa krāsa

    Orange

  • Svars

    45 g

Apraksts Līdzīgi produkti Faq

The 50FIBLCLC3 3m LSZH LC to LC Fiber Cable features 50/125 micron fiber for high-speed, high bandwidth data transmissions over Gigabit Ethernet and Fiber Channel networks, with support for duplex multimode applications.

This LC-LC patch cable is housed in a LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) flame retardant jacket, to ensure minimal smoke, toxicity and corrosion when exposed to high sources of heat, in the event of a fire. Making it ideal for use in industrial settings, central offices and schools, as well as residential settings where building codes are a consideration.

Each Duplex 50/125 (OM2) Multimode Fiber Patch Cable is individually tested and certified to be within acceptable optical insertion loss limits for guaranteed compatibility and 100% reliability and is backed by our lifetime warranty.

The StarTech.com Advantage
- LSZH-rated cable, suitable for installations under restrictive building codes
- High-speed, high bandwidth transmissions over Gigabit Ethernet/fiber channel networks
- Resistant to pulls, strains, and impacts during your cable installations and maintenance

  • Pilns duplekss

  • Šķiedras režīma struktūra

    Multi-mode

  • Vidus diametrs

    50 µm

  • Apšuvuma diametrs

    125 µm

  • Optiskās šķiedras veids

    OM2

  • Īpašības
  • Kabeļa garums

    3 m

  • Dzimtes tips

    Male connector/Male connector

  • Savienotājs 1

    LC

  • Savienotājs 2

    LC

  • RoHS atbilstība

  • Jakas materiāls

    Low smoke zero halogen (LSZH)

  • Tehniskās detaļas
  • Kabeļa krāsa

    Orange

  • Bez halogēna

  • Svars&dimensijas
  • Svars

    45 g

  • Informācija par iepakojumu
  • Iepakojuma dziļums

    200 mm

  • Iepakojuma augstums

    224 mm

  • Iepakojuma platums

    8 mm

Deltaco STP-71S networking cable 1 m Cat7 S/FTP (S-STP) Black Deltaco STP-71S networking cable 1 m Cat7 S/FTP (S-STP) Black
Kabeļa garums: 1 m | Savienotājs 1: RJ-45 | Savienotājs 2: RJ-45 | Kabeļa krāsa: Black | Svars: 50 g |
STP-71S 693 gab. 30.00 Detalizēta informācija par produktu
Cables Direct 1m Cat5e 1m Cat5e U/UTP (UTP) Grey networking cable Cables Direct 1m Cat5e 1m Cat5e U/UTP (UTP) Grey networking cable
Kabeļa garums: 1 m | Savienotājs 1: RJ-45 | Savienotājs 2: RJ-45 | Kabeļa krāsa: Grey | Svars: 36 g |
URT-601 46 gab. 26.84 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect SSTP CAT6 1.5M networking cable Grey Microconnect SSTP CAT6 1.5M networking cable Grey
Kabeļa garums: 1.5 m | Kabeļa tips: Cat6 | Kabeļa krāsa: Grey |
SSTP6015 520 gab. 11.87 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect FIB223003 fiber optic cable 3 m OM3 SC/PC Aqua Microconnect FIB223003 fiber optic cable 3 m OM3 SC/PC Aqua
Kabeļa garums: 3 m | Savienotājs 1: SC/PC | Savienotājs 2: SC/PC | Kabeļa krāsa: Aqua |
FIB223003 5 gab. 21.10 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect STP6015Y networking cable 1.5 m Cat6 F/UTP (FTP) Yellow Microconnect STP6015Y networking cable 1.5 m Cat6 F/UTP (FTP) Yellow
Kabeļa garums: 1.5 m | Savienotājs 1: RJ-45 | Savienotājs 2: RJ-45 | Kabeļa krāsa: Yellow |
STP6015Y 5 gab. 11.87 Detalizēta informācija par produktu
IBM 5M LC-LC fiber optic cable IBM 5M LC-LC fiber optic cable
Kabeļa garums: 5 m | Dzimtes tips: Male connector/Male connector | Savienotājs 1: LC | Savienotājs 2: LC |
39M5697 1 gab. 72.54 Detalizēta informācija par produktu
ASSMANN Electronic DK-1617-020/B networking cable 2 m Cat6 U/UTP (UTP) Blue ASSMANN Electronic DK-1617-020/B networking cable 2 m Cat6 U/UTP (UTP) Blue
Kabeļa garums: 2 m | Savienotājs 1: RJ-45 | Savienotājs 2: RJ-45 | Kabeļa krāsa: Blue |
DK-1617-020/B 7 gab. 15.97 Detalizēta informācija par produktu
Digitus OS2, 09/125µ, 2 m fiber optic cable E-2000 Yellow,Green Digitus OS2, 09/125µ, 2 m fiber optic cable E-2000 Yellow,Green
Kabeļa garums: 2 m | Dzimtes tips: Male connector | Savienotājs 1: E-2000 |
AL-9FPE2000-02I 2 gab. 33.28 Detalizēta informācija par produktu
PeakOptical 1m LC-LC fiber optic cable OFC Orange PeakOptical 1m LC-LC fiber optic cable OFC Orange
Kabeļa garums: 1 m | Dzimtes tips: Male connector/Male connector | Savienotājs 1: LC | Savienotājs 2: LC | Kabeļa tips: OFC | Kabeļa krāsa: Orange |
PTFMO3-16F 33 gab. 19.78 Detalizēta informācija par produktu
PeakOptical LC/LC, 3m, Duplex, MM, 50um/OM2 fiber optic cable PeakOptical LC/LC, 3m, Duplex, MM, 50um/OM2 fiber optic cable
Kabeļa garums: 3 m | Dzimtes tips: Male connector/Male connector | Savienotājs 1: LC | Savienotājs 2: LC |
PTFMDG-3-16F 38 gab. 21.10 Detalizēta informācija par produktu

Garantija

warranty

Jums ir 14 dienas, lai pieņemtu lēmumu un visa dzīve lai baudītu pirkumu!

Saņemsiet piegādi

delivery

Ja pasūtījuma summa ir virs 250 EUR piegāde visā Latvijā ar Omniva, DPD Pickup Paku Bode, Latvijas Pasts, Circle K, PastaStacija ir BEZMAKSAS!

Kā pasūtīt ?

delivery

Saņemt internetveikalā. Šis saņemšanas veids ir pilnīgi bezmaksas

No ekspress kurjera Rīgā - 4.99 €

No ekspress kurjera pa visu Latviju, Lietuvu, Igauniju - 6.99 €

Ar Omniva - 1.99 €

By Latvijas Pasts - 0.99 €

By Circle K - 0.49 €

Ar DPD Pickup Paku Bode - 1.99 €

Ar PastaStacija - 4.99 €

Kā apmaksāt ?

payment

Skaidrā naudā

VISA, MasterCard

Ar pārskaitījumu (priekšapmaksa);

Jūs varat noformēt pirkumu līzingā, ja groza summa ir lielāka par 70 Eur.

Kā atgriezt pirkumu?

warranty

1 Lūdzu, informējiet mūs par savu lēmumu atteikties no pirkuma. Precīzi to formulējot, un nosūtot elektronisko vēstuli
2 Pārliecinieties, ka pirkums ir pilnā komplektā un iepakots, un iepakojums nav bojāts.
3 Pievienojiet pirkumam pirkuma čeku un citus pavaddokumentus (garantijas talons u.tml.)
4 Aizpildiet atgriešanas veidlapu pievienojiet vēlamās preces pirkuma grozā
5 Nogādājiet pirkumus mums uz biroju vai nosūtiet pa pastu uz adresi Ķengaraga iela 2b, Rīga, Latvija, LV-1063
6 Kad prece tiks pārbaudīta, mēs ar Jums sazināsimies par pieņemto lēmumu, un tuvākajā laikā, atgriezīsim, uz pirkumu iztērētos, naudas līdzekļus.

citas preces no StarTech.com