V7 CAT5e Ethernet Shielded STP 10M Black networking cable 18.63 Ielikt grozā Uz grozu
(+371) 24 244 255
trade@aio.lv
(+371) 24 244 255
Darba laiks
darba dienās no plkst. 9:00 līdz 19:00.
Kontakti

V7 CAT5e Ethernet Shielded STP 10M Black networking cable

    Preces īpatnības

  • Kabeļa garums

    10 m

  • Savienotājs 1

    RJ-45

  • Savienotājs 2

    RJ-45

  • Kabeļa likšanas tehnoloģija

    10/100/1000Base-T(X)

  • Kabeļa krāsa

    Black

Apraksts Līdzīgi produkti Faq

V7 Cat5e snagless molded network patch cables are designed to connect your computer with 10/100Base-T networks via cable modems, DSL routers, hubs, patch panels and other network equipment. The V7 Cat5e patch cables are used to access high-speed networks and/or the Internet, as well as carry many other signals such as telephony and video. The cables feature snagless molded connector boots to provide strain relief and ensure a durable and solid connection. V7 Cat5e cables are available in a wide range of colors and lengths.

- CAT5e STP Patch Network Cable with 2xRJ45 plugs.
- To connect a PC with a Network controller (e.g. DSL or LAN/Ethernet/ISDN Card) and hub, switch, router or RJ45 wall plates.
- Suitable for all 10/100/1000 Mbps networks.
- Performance Tested to 350Mhz

  • Īpašības
  • Kabeļa garums

    10 m

  • Savienotājs 1

    RJ-45

  • Savienotājs 2

    RJ-45

  • Kabeļa likšanas tehnoloģija

    10/100/1000Base-T(X)

  • Sertifikācija

    TIA/EIA-568-B.2-1, ISO/IEC 11801

  • Plug and Play

  • Datu pārsūtīšanas ātrums

    1000 Mbit/s

  • RoHS atbilstība

  • Jakas materiāls

    Polyvinyl chloride (PVC)

  • Kabeļa standarts

    Cat5e

  • Frekvence

    350 MHz

  • AWG vada izmērs

    24

  • Kabeļu vairogs

    S/FTP (S-STP)

  • Kabeļa apvalks bez izciļņa

  • Atlieto kabeļu aizsargietvars

  • Savienotāja veids

    Male connector/Male connector

  • Tehniskās detaļas
  • Kabeļa krāsa

    Black

  • Izcelsmes valsts

    China

  • Informācija par iepakojumu
  • Skaits iepakojumā

    1 pcs

Microconnect FIB223003 fiber optic cable 3 m OM3 SC/PC Aqua Microconnect FIB223003 fiber optic cable 3 m OM3 SC/PC Aqua
Kabeļa garums: 3 m | Savienotājs 1: SC/PC | Savienotājs 2: SC/PC | Kabeļa krāsa: Aqua |
FIB223003 5 gab. 21.10 Detalizēta informācija par produktu
StarTech.com Cat5e Ethernet Patch Cable with Snagless RJ45 Connectors - 7 m, Red networking cable StarTech.com Cat5e Ethernet Patch Cable with Snagless RJ45 Connectors - 7 m, Red networking cable
Kabeļa garums: 7 m | Savienotājs 1: RJ-45 | Savienotājs 2: RJ-45 | Kabeļa likšanas tehnoloģija: 10/100Base-T(X) | Kabeļa krāsa: Red |
45PAT7MRD 68 gab. 17.30 Detalizēta informācija par produktu
StarTech.com Cat5e Ethernet Patch Cable with Snagless RJ45 Connectors - 10 m, Red networking cable StarTech.com Cat5e Ethernet Patch Cable with Snagless RJ45 Connectors - 10 m, Red networking cable
Kabeļa garums: 10 m | Savienotājs 1: RJ-45 | Savienotājs 2: RJ-45 | Kabeļa likšanas tehnoloģija: 10/100Base-T(X) | Kabeļa krāsa: Red |
45PAT10MRD 21 gab. 18.63 Detalizēta informācija par produktu
PeakOptical LC/LC, 3m, Duplex, MM, 50um/OM2 fiber optic cable PeakOptical LC/LC, 3m, Duplex, MM, 50um/OM2 fiber optic cable
Kabeļa garums: 3 m | Dzimtes tips: Male connector/Male connector | Savienotājs 1: LC | Savienotājs 2: LC |
PTFMDG-3-16F 38 gab. 21.10 Detalizēta informācija par produktu
PeakOptical LC/LC, Duplex, 15m, MM, 50um/OM2 fiber optic cable PeakOptical LC/LC, Duplex, 15m, MM, 50um/OM2 fiber optic cable
Kabeļa garums: 15 m | Dzimtes tips: Male connector/Male connector | Savienotājs 1: LC | Savienotājs 2: LC |
PTFMDG-15-16F 58 gab. 30.33 Detalizēta informācija par produktu
PeakOptical SC/SC, Duplex, 5m, MM, 62um/OM1 fiber optic cable PeakOptical SC/SC, Duplex, 5m, MM, 62um/OM1 fiber optic cable
Kabeļa garums: 5 m | Dzimtes tips: Male connector/Male connector | Savienotājs 1: SC | Savienotājs 2: SC |
PTFMD-5-01F 66 gab. 21.10 Detalizēta informācija par produktu
PeakOptical 15m SC-SC fiber optic cable OFC Yellow PeakOptical 15m SC-SC fiber optic cable OFC Yellow
Kabeļa garums: 15 m | Dzimtes tips: Male connector/Male connector | Savienotājs 1: SC | Savienotājs 2: SC | Kabeļa tips: OFC | Kabeļa krāsa: Yellow |
PTFSD-15-01F 64 gab. 27.70 Detalizēta informācija par produktu
PeakOptical PTFMO4-7-04F 7m LC SC OM4 Orange fiber optic cable PeakOptical PTFMO4-7-04F 7m LC SC OM4 Orange fiber optic cable
Kabeļa garums: 7 m | Dzimtes tips: Male connector/Male connector | Savienotājs 1: LC | Savienotājs 2: SC | Kabeļa krāsa: Orange |
PTFMO4-7-04F 25 gab. 30.33 Detalizēta informācija par produktu
PeakOptical 5m SC-SC fiber optic cable OFC Orange PeakOptical 5m SC-SC fiber optic cable OFC Orange
Kabeļa garums: 5 m | Dzimtes tips: Male connector/Male connector | Savienotājs 1: SC | Savienotājs 2: SC | Kabeļa tips: OFC | Kabeļa krāsa: Orange |
PTFMSG-5-01F 65 gab. 15.83 Detalizēta informācija par produktu
PeakOptical 3m SC-SC fiber optic cable OFC Orange PeakOptical 3m SC-SC fiber optic cable OFC Orange
Kabeļa garums: 3 m | Dzimtes tips: Male connector/Male connector | Savienotājs 1: SC | Savienotājs 2: SC | Kabeļa tips: OFC | Kabeļa krāsa: Orange |
PTFMS-3-01F 75 gab. 14.51 Detalizēta informācija par produktu

Garantija

warranty

Jums ir 14 dienas, lai pieņemtu lēmumu un visa dzīve lai baudītu pirkumu!

Saņemsiet piegādi

delivery

Ja pasūtījuma summa ir virs 250 EUR piegāde visā Latvijā ar Omniva, DPD Pickup Paku Bode, Latvijas Pasts, Circle K, PastaStacija ir BEZMAKSAS!

Kā pasūtīt ?

delivery

Saņemt internetveikalā. Šis saņemšanas veids ir pilnīgi bezmaksas

No ekspress kurjera Rīgā - 4.99 €

No ekspress kurjera pa visu Latviju, Lietuvu, Igauniju - 6.99 €

Ar Omniva - 1.99 €

By Latvijas Pasts - 1.99 €

By Circle K - 1.99 €

Ar DPD Pickup Paku Bode - 1.99 €

Ar PastaStacija - 4.99 €

Kā apmaksāt ?

payment

Skaidrā naudā

VISA, MasterCard

Ar pārskaitījumu (priekšapmaksa);

Jūs varat noformēt pirkumu līzingā, ja groza summa ir lielāka par 70 Eur.

Kā atgriezt pirkumu?

warranty

1 Lūdzu, informējiet mūs par savu lēmumu atteikties no pirkuma. Precīzi to formulējot, un nosūtot elektronisko vēstuli
2 Pārliecinieties, ka pirkums ir pilnā komplektā un iepakots, un iepakojums nav bojāts.
3 Pievienojiet pirkumam pirkuma čeku un citus pavaddokumentus (garantijas talons u.tml.)
4 Aizpildiet atgriešanas veidlapu pievienojiet vēlamās preces pirkuma grozā
5 Nogādājiet pirkumus mums uz biroju vai nosūtiet pa pastu uz adresi Ķengaraga iela 2b, Rīga, Latvija, LV-1063
6 Kad prece tiks pārbaudīta, mēs ar Jums sazināsimies par pieņemto lēmumu, un tuvākajā laikā, atgriezīsim, uz pirkumu iztērētos, naudas līdzekļus.

citas preces no V7