V7 CAT6 UTP Network Cable 1 (RJ45m/m) blue 1m networking cable 13.85
(+371) 24 244 255
trade@aio.lv
(+371) 24 244 255
Darba laiks
darba dienās no plkst. 9:00 līdz 19:00.
Kontakti

V7 CAT6 UTP Network Cable 1 (RJ45m/m) blue 1m networking cable

Apraksts Līdzīgi produkti Faq

Featuring more stringent specifications for reducing crosstalk and system noise, V7 CAT6 snagless molded patch cables maximize your Local Area Network (LAN) speed and are perfect for higher bandwidth applications, such as Voice over IP (VoIP) or video applications. V7 CAT6 patch cables provide clean, clear transmissions with lower return loss, resulting in reliable and practical Gigabit-Ethernet performance. The cables feature snagless molded connector boots to provide strain relief and ensure a durable and solid connection. V7 Cat6 cables are available in a wide range of colors and lengths.

-Use with 10Base-T, 100Base-T, and 1000Base-T networks; Ideal for higher bandwidth VoIP, video, and file transfers
-RJ45 connectors with snagless molded boots
-24 AWG x 4 Pairs bare copper
-Performance Tested to 550Mhz
-Unshielded Twisted Pair (UTP)

  • Īpašības
  • Kabeļa garums

    1 m

  • Savienotājs 1

    RJ-45

  • Savienotājs 2

    RJ-45

  • Kabeļa likšanas tehnoloģija

    10/100/1000Base-T(X)

  • Datu pārsūtīšanas ātrums

    1000 Mbit/s

  • Jakas materiāls

    Polyvinyl chloride (PVC)

  • Kabeļa standarts

    Cat6e

  • Kabeļu vairogs

    U/UTP (UTP)

  • Savienotāja veids

    Male connector/Male connector

  • Papildus informācija
  • Kabeļa tips

    Cat6

  • Savienotājs(i)

    UTP

  • Tehniskās detaļas
  • Kabeļa krāsa

    Blue

  • Informācija par iepakojumu
  • Skaits iepakojumā

    1 pcs

Microconnect FIB1220005 0.5m ST SC Blue fiber optic cable Microconnect FIB1220005 0.5m ST SC Blue fiber optic cable
Kabeļa garums: 0.5 m | Savienotājs 1: ST | Savienotājs 2: SC | Kabeļa krāsa: Blue |
FIB1220005 5 gab. 18.46 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect STP6015Y networking cable 1.5 m Cat6 F/UTP (FTP) Yellow Microconnect STP6015Y networking cable 1.5 m Cat6 F/UTP (FTP) Yellow
Kabeļa garums: 1.5 m | Savienotājs 1: RJ-45 | Savienotājs 2: RJ-45 | Kabeļa krāsa: Yellow |
STP6015Y 5 gab. 11.87 Detalizēta informācija par produktu
PeakOptical 1m LC-LC fiber optic cable OFC Orange PeakOptical 1m LC-LC fiber optic cable OFC Orange
Kabeļa garums: 1 m | Dzimtes tips: Male connector/Male connector | Savienotājs 1: LC | Savienotājs 2: LC | Kabeļa tips: OFC | Kabeļa krāsa: Orange |
PTFMO3-16F 33 gab. 19.78 Detalizēta informācija par produktu
PeakOptical LC/LC, Simplex, 1m, 62um/OM1, MM fiber optic cable PeakOptical LC/LC, Simplex, 1m, 62um/OM1, MM fiber optic cable
Kabeļa garums: 1 m | Dzimtes tips: Male connector/Male connector | Savienotājs 1: LC | Savienotājs 2: LC |
PTFMS-04F 38 gab. 14.51 Detalizēta informācija par produktu
PeakOptical PTFMD-16F fiber optic cable 1 m LC Orange PeakOptical PTFMD-16F fiber optic cable 1 m LC Orange
Kabeļa garums: 1 m | Savienotājs 1: LC | Savienotājs 2: LC | Kabeļa krāsa: Orange |
PTFMD-16F 25 gab. 19.78 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect STP6015P networking cable 1.5 m Cat6 F/UTP (FTP) Purple Microconnect STP6015P networking cable 1.5 m Cat6 F/UTP (FTP) Purple
Kabeļa garums: 1.5 m | Savienotājs 1: RJ-45 | Savienotājs 2: RJ-45 | Kabeļa krāsa: Purple |
STP6015P 15 gab. 11.87 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect STP501WAA 1m Cat5e F/UTP (FTP) White networking cable Microconnect STP501WAA 1m Cat5e F/UTP (FTP) White networking cable
Kabeļa garums: 1 m | Savienotājs 1: RJ-45 | Savienotājs 2: RJ-45 | Kabeļa krāsa: White |
STP501WAA 9 gab. 11.87 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect FIB462001 fiber optic cable 1 m LC/APC FC/APC Yellow Microconnect FIB462001 fiber optic cable 1 m LC/APC FC/APC Yellow
Kabeļa garums: 1 m | Savienotājs 1: LC/APC | Savienotājs 2: FC/APC | Kabeļa krāsa: Yellow |
FIB462001 3 gab. 19.78 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect CAT6 U/UTP 0.5m PVC networking cable U/UTP (UTP) Grey Microconnect CAT6 U/UTP 0.5m PVC networking cable U/UTP (UTP) Grey
Kabeļa garums: 0.5 m | Savienotājs 1: RJ-45 | Savienotājs 2: RJ-45 | Kabeļa krāsa: Grey |
V-UTP6005 2 gab. 10.55 Detalizēta informācija par produktu
Microconnect UTP5015P 1.5m Cat5e U/UTP (UTP) Purple networking cable Microconnect UTP5015P 1.5m Cat5e U/UTP (UTP) Purple networking cable
Kabeļa garums: 1.5 m | Savienotājs 1: RJ-45 | Savienotājs 2: RJ-45 | Kabeļa krāsa: Purple |
UTP5015P 20 gab. 10.55 Detalizēta informācija par produktu

Garantija

warranty

Jums ir 14 dienas, lai pieņemtu lēmumu un visa dzīve lai baudītu pirkumu!

Saņemsiet piegādi

delivery

Ja pasūtījuma summa ir virs 250 EUR piegāde visā Latvijā ar Omniva, DPD Pickup Paku Bode, Latvijas Pasts, Circle K, PastaStacija ir BEZMAKSAS!

Kā pasūtīt ?

delivery

Saņemt internetveikalā. Šis saņemšanas veids ir pilnīgi bezmaksas

No ekspress kurjera Rīgā - 4.99 €

No ekspress kurjera pa visu Latviju, Lietuvu, Igauniju - 6.99 €

Ar Omniva - 1.99 €

By Latvijas Pasts - 1.99 €

By Circle K - 1.99 €

Ar DPD Pickup Paku Bode - 1.99 €

Ar PastaStacija - 4.99 €

Kā apmaksāt ?

payment

Skaidrā naudā

VISA, MasterCard

Ar pārskaitījumu (priekšapmaksa);

Jūs varat noformēt pirkumu līzingā, ja groza summa ir lielāka par 70 Eur.

Kā atgriezt pirkumu?

warranty

1 Lūdzu, informējiet mūs par savu lēmumu atteikties no pirkuma. Precīzi to formulējot, un nosūtot elektronisko vēstuli
2 Pārliecinieties, ka pirkums ir pilnā komplektā un iepakots, un iepakojums nav bojāts.
3 Pievienojiet pirkumam pirkuma čeku un citus pavaddokumentus (garantijas talons u.tml.)
4 Aizpildiet atgriešanas veidlapu pievienojiet vēlamās preces pirkuma grozā
5 Nogādājiet pirkumus mums uz biroju vai nosūtiet pa pastu uz adresi Ķengaraga iela 2b, Rīga, Latvija, LV-1063
6 Kad prece tiks pārbaudīta, mēs ar Jums sazināsimies par pieņemto lēmumu, un tuvākajā laikā, atgriezīsim, uz pirkumu iztērētos, naudas līdzekļus.

citas preces no V7