Hewlett Packard Enterprise 5500 Internal 10000Mbit/s networking card 424.53
trade@aio.lv
(+371) 66 066 555 (+371) 25 158 360
Darba laiks
darba dienās no plkst. 9:00 līdz 19:00.
Kontakti

Hewlett Packard Enterprise 5500 Internal 10000Mbit/s networking card

Apraksts Līdzīgi produkti Faq

HPE 2-Port 10-GbE A5500 Local Conn Module

  • Datu pārsūtīšanas ātrums

    10 Gbit/s

  • Saimnieka interfeiss

    Mini PCI

  • Savienojamība
  • Savienojamības tehnoloģija

    Wired

  • Tīklošana
  • Datu pārsūtīšanas ātrums (max)

    10000 Mbit/s

  • Design
  • Iekšējs

  • Produkta krāsa

    Black

PeakOptical PSFP10-3311MF Fiber optic 1310nm 10000Mbit/s SFP+ network transceiver module PeakOptical PSFP10-3311MF Fiber optic 1310nm 10000Mbit/s SFP+ network transceiver module
Interfeisa tips: SFP+; Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 10000 Mbit/s;
PSFP10-3311MF 25 gab. 147.38 Detalizēta informācija par produktu
PeakOptical PX2-3831MF Fiber optic 850nm 10000Mbit/s X2 network transceiver module PeakOptical PX2-3831MF Fiber optic 850nm 10000Mbit/s X2 network transceiver module
Interfeisa tips: X2; Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 10000 Mbit/s;
PX2-3831MF 4 gab. 202.01 Detalizēta informācija par produktu
MicroOptics MO-XFP2151CS Fiber optic 1310nm 10000Mbit/s XFP network transceiver module MicroOptics MO-XFP2151CS Fiber optic 1310nm 10000Mbit/s XFP network transceiver module
Interfeisa tips: XFP; Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 10000 Mbit/s;
MO-XFP2151CS 2 gab. 581.89 Detalizēta informācija par produktu
Planet MTB-LB60 10000Mbit/s SFP+ Single-mode network transceiver module Planet MTB-LB60 10000Mbit/s SFP+ Single-mode network transceiver module
Interfeisa tips: SFP+; Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 10000 Mbit/s;
MTB-LB60 2 gab. 770.47 Detalizēta informācija par produktu
Fujitsu SFP+, SR 10000Mbit/s SFP+ Multi-mode network transceiver module Fujitsu SFP+, SR 10000Mbit/s SFP+ Multi-mode network transceiver module
Interfeisa tips: SFP+; Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 10000 Mbit/s;
S26361-F3873-L310 4 gab. 581.83 Detalizēta informācija par produktu
Edimax MG-10GAMA Fiber optic 850nm 10000Mbit/s SFP+ network transceiver module Edimax MG-10GAMA Fiber optic 850nm 10000Mbit/s SFP+ network transceiver module
Interfeisa tips: SFP+; Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 10000 Mbit/s;
MG-10GAMA 18 gab. 79.82 Detalizēta informācija par produktu
IBM 8Gb SFP+ 8000Mbit/s SFP+ network transceiver module IBM 8Gb SFP+ 8000Mbit/s SFP+ network transceiver module
Interfeisa tips: SFP+; Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 8000 Mbit/s;
88Y6416 30 gab. 203.85 Detalizēta informācija par produktu
LevelOne 10Gbps SMF SFP-Plus Transceiver, 10km, 1310nm LevelOne 10Gbps SMF SFP-Plus Transceiver, 10km, 1310nm
Interfeisa tips: SFP+; Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 10000 Mbit/s;
551104 8 gab. 393.13 Detalizēta informācija par produktu
Promise Technology SANLink2 Thunderbolt 2 to 16 Gb/s Fibre Channel Adapter Promise Technology SANLink2 Thunderbolt 2 to 16 Gb/s Fibre Channel Adapter
Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 16000 Mbit/s;
F29S16G200M0000 8 gab. 1,092.73 Detalizēta informācija par produktu
MicroOptics MO-SFP+2191H 10000Mbit/s SFP+ 850nm network transceiver module MicroOptics MO-SFP+2191H 10000Mbit/s SFP+ 850nm network transceiver module
Interfeisa tips: SFP+; Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 10000 Mbit/s;
MO-SFP+2191H 139 gab. 115.23 Detalizēta informācija par produktu

Garantija

warranty

Jums ir 14 dienas, lai pieņemtu lēmumu un visa dzīve lai baudītu pirkumu!

Saņemsiet piegādi

delivery

Mēs piegādāsim Jums preci BEZMAKSAS visā Latvijā, un Jūs ietaupat laiku, kas būtu japavada transportā!

Kā pasūtīt ?

delivery

Saņemt internetveikalā. Šis saņemšanas veids ir pilnīgi bezmaksas

Ar PastaStacija - bezmaksas

Ar DPD Pickup Paku Bode - bezmaksas

Ar Omniva - bezmaksas

No ekspress kurjera Rīgā - 4.99 €

No ekspress kurjera pa visu Latviju, Lietuvu, Igauniju - 6.99 €

Kā apmaksāt ?

payment

Skaidrā naudā

VISA, MasterCard

Ar pārskaitījumu (priekšapmaksa);

Noformējot pirkumu līzingā;

Kā atgriezt pirkumu?

warranty

1 Lūdzu, informējiet mūs par savu lēmumu atteikties no pirkuma. Precīzi to formulējot, un nosūtot elektronisko vēstuli
2 Pārliecinieties, ka pirkums ir pilnā komplektā un iepakots, un iepakojums nav bojāts.
3 Pievienojiet pirkumam pirkuma čeku un citus pavaddokumentus (garantijas talons u.tml.)
4 Aizpildiet atgriešanas veidlapu pievienojiet vēlamās preces pirkuma grozā
5 Nogādājiet pirkumus mums uz biroju vai nosūtiet pa pastu uz adresi Ķengaraga iela 2b, Rīga, Latvija, LV-1063
6 Kad prece tiks pārbaudīta, mēs ar Jums sazināsimies par pieņemto lēmumu, un tuvākajā laikā, atgriezīsim, uz pirkumu iztērētos, naudas līdzekļus.

analogs no HP ENTERPRISE