IBM 10Gb SFP+ SR network transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ Fiber optic 69.58 Ielikt grozā Uz grozu
(+371) 66 066 555
trade@aio.lv
(+371) 66 066 555 (+371) 25 158 360
Darba laiks
darba dienās no plkst. 9:00 līdz 19:00.
Kontakti

IBM 10Gb SFP+ SR network transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ Fiber optic

    Preces īpatnības

  • Interfeisa tips

    SFP+

  • Datu pārsūtīšanas ātrums (max)

    10000 Mbit/s

Apraksts Līdzīgi produkti Faq

Information technology professionals rely on IBM quality to ensure maximum productivity. As the power of applications, processors, memory adapters and storage devices increases, high-end computer users are seeking ways to optimize their system performance. IBM provides leading solutions, adding new levels of performance, availability, flexibility, and management.

  • Tīklošana
  • Interfeisa tips

    SFP+

  • Datu pārsūtīšanas ātrums (max)

    10000 Mbit/s

  • Auto MDI/MDI-X

  • SFP veids raiduztvērēja veids

    SR

  • Svars&dimensijas
  • Augstums

    8.5 mm

  • Platums

    13.4 mm

  • Dziļums

    56.5 mm

  • Darbības rādītāji
  • Atbalstītie šķiedras kabeļa diametri

    50/125, 62.5/125

  • Tiek atbalstīta multirežīmu optiskā šķiedra (MMF)

  • Papildus informācija
  • Kabeļa tips

    Fiber optic

  • Ārējās vides apstākļi
  • Darbības relatīvā mitruma amplitūda

    10 - 80

  • Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)

    -40 - 85

  • Darbības temperatūras amplitūda (T-T)

    0 - 70

  • Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda

    10 - 85

  • Sertifikāti
  • Sertifikācija

    MSA

Avaya 10GBase-SR SFP+ network transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ Fiber optic 850 nm Avaya 10GBase-SR SFP+ network transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ Fiber optic 850 nm
Interfeisa tips: SFP+; Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 10000 Mbit/s;
AA1403015-E6-C 21 gab. 73.19 Detalizēta informācija par produktu
Skylane Optics SPP1301010AD281 network transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ Fiber optic 1310 nm Skylane Optics SPP1301010AD281 network transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ Fiber optic 1310 nm
Interfeisa tips: SFP+; Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 10000 Mbit/s;
SPP1301010AD281 2 gab. 162.57 Detalizēta informācija par produktu
Skylane Optics SPP13010100DO13 network transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ Fiber optic 1310 nm Skylane Optics SPP13010100DO13 network transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ Fiber optic 1310 nm
Interfeisa tips: SFP+; Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 10000 Mbit/s;
SPP13010100DO13 2 gab. 112.10 Detalizēta informācija par produktu
Skylane Optics SPP85P30100DAEA network transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ Fiber optic 850 nm Skylane Optics SPP85P30100DAEA network transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ Fiber optic 850 nm
Interfeisa tips: SFP+; Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 10000 Mbit/s;
SPP85P30100DAEA 2 gab. 63.31 Detalizēta informācija par produktu
Skylane Optics SPP13010100D258 network transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ Fiber optic 1310 nm Skylane Optics SPP13010100D258 network transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ Fiber optic 1310 nm
Interfeisa tips: SFP+; Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 10000 Mbit/s;
SPP13010100D258 2 gab. 112.10 Detalizēta informācija par produktu
Skylane Optics SPP85P30100DO12 network transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ Fiber optic 850 nm Skylane Optics SPP85P30100DO12 network transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ Fiber optic 850 nm
Interfeisa tips: SFP+; Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 10000 Mbit/s;
SPP85P30100DO12 2 gab. 63.31 Detalizēta informācija par produktu
PeakOptical PX2-3831MF network transceiver module 10000 Mbit/s X2 Fiber optic 850 nm PeakOptical PX2-3831MF network transceiver module 10000 Mbit/s X2 Fiber optic 850 nm
Interfeisa tips: X2; Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 10000 Mbit/s;
PX2-3831MF 24 gab. 287.52 Detalizēta informācija par produktu
MicroOptics MO-XFP2151CS network transceiver module 10000 Mbit/s XFP Fiber optic 1310 nm MicroOptics MO-XFP2151CS network transceiver module 10000 Mbit/s XFP Fiber optic 1310 nm
Interfeisa tips: XFP; Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 10000 Mbit/s;
MO-XFP2151CS 2 gab. 443.15 Detalizēta informācija par produktu
MicroOptics 10GBASE-SR SFP+ network transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ Fiber optic 850 nm MicroOptics 10GBASE-SR SFP+ network transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ Fiber optic 850 nm
Interfeisa tips: SFP+; Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 10000 Mbit/s;
MO-J-S851X3-3CDLM 5 gab. 104.19 Detalizēta informācija par produktu
PeakOptical PSFP10-3311MF network transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ Fiber optic 1310 nm PeakOptical PSFP10-3311MF network transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ Fiber optic 1310 nm
Interfeisa tips: SFP+; Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 10000 Mbit/s;
PSFP10-3311MF 19 gab. 208.39 Detalizēta informācija par produktu

Garantija

warranty

Jums ir 14 dienas, lai pieņemtu lēmumu un visa dzīve lai baudītu pirkumu!

Saņemsiet piegādi

delivery

Ja pasūtījuma summa ir virs 250 EUR piegāde visā Latvijā ar Omniva, DPD Pickup Paku Bode, Latvijas Pasts, Circle K, PastaStacija ir BEZMAKSAS!

Kā pasūtīt ?

delivery

Saņemt internetveikalā. Šis saņemšanas veids ir pilnīgi bezmaksas

No ekspress kurjera Rīgā - 4.99 €

No ekspress kurjera pa visu Latviju, Lietuvu, Igauniju - 6.99 €

Ar Omniva - 1.99 €

By Latvijas Pasts - 1.99 €

By Circle K - 1.99 €

Ar DPD Pickup Paku Bode - 1.99 €

Ar PastaStacija - 2.49 €

Kā apmaksāt ?

payment

Skaidrā naudā

VISA, MasterCard

Ar pārskaitījumu (priekšapmaksa);

Jūs varat noformēt pirkumu līzingā, ja groza summa ir lielāka par 70 Eur.

Kā atgriezt pirkumu?

warranty

1 Lūdzu, informējiet mūs par savu lēmumu atteikties no pirkuma. Precīzi to formulējot, un nosūtot elektronisko vēstuli
2 Pārliecinieties, ka pirkums ir pilnā komplektā un iepakots, un iepakojums nav bojāts.
3 Pievienojiet pirkumam pirkuma čeku un citus pavaddokumentus (garantijas talons u.tml.)
4 Aizpildiet atgriešanas veidlapu pievienojiet vēlamās preces pirkuma grozā
5 Nogādājiet pirkumus mums uz biroju vai nosūtiet pa pastu uz adresi Ķengaraga iela 2b, Rīga, Latvija, LV-1063
6 Kad prece tiks pārbaudīta, mēs ar Jums sazināsimies par pieņemto lēmumu, un tuvākajā laikā, atgriezīsim, uz pirkumu iztērētos, naudas līdzekļus.

analogs no QLOGIC