ProLabs GLC-LH-SMD-C Fiber optic 1310nm 1250Mbit/s SFP network transceiver module 82.10 Ielikt grozā Uz grozu
(+371) 66 066 555
trade@aio.lv
(+371) 66 066 555 (+371) 25 158 360
Darba laiks
darba dienās no plkst. 9:00 līdz 19:00.
Kontakti

ProLabs GLC-LH-SMD-C Fiber optic 1310nm 1250Mbit/s SFP network transceiver module

    Preces īpatnības

  • Interfeisa tips

    SFP

  • Datu pārsūtīšanas ātrums (max)

    1250 Mbit/s

Apraksts Līdzīgi produkti Faq

While most optical transceivers are defined by standard bodies or Multi-source Agreements (MSAs), many optical switch and transport OEMs add information in the DOM that require match or the transceiver is not interoperable. ProLabs transceivers are the high-quality, dependable, cost-effective alternative. ProLabs offers all the standard transceiver packages including the code to be interoperable giving you a single source for your transceiver needs.

ProLabs offers an extensive range of optical and copper transceivers to fit your requirements. All transceivers are standards-based and comply with the MSA (Multi-Source Agreement). Transceivers range from 100BASE-FX to 100Gb and cover optical and copper transceivers such as GBIC, SFP, Xenpak, X2, XFP, SFP+, QSFP+, CFP and QSFP28.

ProLabs transceivers are manufactured utilising the highest quality components available. Our commitment to quality means we produce a consistent, standardised product, purpose-built for compatibility with today’s top Original Equipment Manufacturer (OEM) specification.

  • Tīklošana
  • Interfeisa tips

    SFP

  • Datu pārsūtīšanas ātrums (max)

    1250 Mbit/s

  • Abpusējās drukāšanas sistēma

    Full

  • SFP veids raiduztvērēja veids

    LX

  • Darbības rādītāji
  • Viļņa garums

    1310 nm

  • Maksimālais pārskaitījums attālums

    10000 m

  • Tx jauda (maks)

    -3 decibeli uz milivatu

  • Tx jauda (min)

    -9.5 decibeli uz milivatu

  • Viļņu garuma sadales multipleksēšana (WDM)

  • Tiek atbalstīta viena režīma optiskā šķiedra (SMF)

  • Enerģijas pārvaldība
  • Maksimālā jauda

    3.3 V

  • Svars&dimensijas
  • Svars

    32 g

  • Augstums

    115 mm

  • Platums

    45 mm

  • Dziļums

    20 mm

  • Iepakojuma saturs
  • Iekļauto produktu skaits

    1 pcs

  • Īpašības
  • RX jutība

    -22 dB

  • Tehniskās detaļas
  • Ethernet/LAN savienojums

  • Papildus informācija
  • Pilns duplekss

  • Kabeļa tips

    Fiber optic

  • Sertifikāti
  • RoHS atbilstība

  • Ārējās vides apstākļi
  • Darbības temperatūras amplitūda (T-T)

    0 - 70

  • Savienojamība
  • Optiskās šķiedras konektors

    LC

  • Design
  • Produkta krāsa

    Stainless steel

Hewlett Packard Enterprise 453151-B21 network transceiver module 1000 Mbit/s SFP 850 nm Hewlett Packard Enterprise 453151-B21 network transceiver module 1000 Mbit/s SFP 850 nm
Interfeisa tips: SFP; Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 1000 Mbit/s;
453151-B21-C 13 gab. 50.23 Detalizēta informācija par produktu
ZyXEL SFP-1000T 1000Mbit/s SFP network transceiver module ZyXEL SFP-1000T 1000Mbit/s SFP network transceiver module
Interfeisa tips: SFP; Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 1000 Mbit/s;
SFP-1000T-C 22 gab. 76.95 Detalizēta informācija par produktu
LevelOne 1.25G SMF SFP Transceiver, 120km, 1550nm LevelOne 1.25G SMF SFP Transceiver, 120km, 1550nm
Interfeisa tips: SFP; Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 1250 Mbit/s;
SFP-3711 1 gab. 410.77 Detalizēta informācija par produktu
IBM SFP LX 1Gb network transceiver module 1000 Mbit/s Fiber optic IBM SFP LX 1Gb network transceiver module 1000 Mbit/s Fiber optic
Interfeisa tips: SFP; Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 1000 Mbit/s;
90Y9424-C 5 gab. 60.39 Detalizēta informācija par produktu
ProLabs DEM-310GT-C Fiber optic 1310nm 1000Mbit/s SFP network transceiver module ProLabs DEM-310GT-C Fiber optic 1310nm 1000Mbit/s SFP network transceiver module
Interfeisa tips: SFP; Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 1000 Mbit/s;
DEM-310GT-C 71 gab. 43.14 Detalizēta informācija par produktu
PeakOptical PSFP-24-3831M-12FH network transceiver module 1250 Mbit/s SFP Fiber optic 850 nm PeakOptical PSFP-24-3831M-12FH network transceiver module 1250 Mbit/s SFP Fiber optic 850 nm
Interfeisa tips: SFP; Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 1250 Mbit/s;
PSFP-24-3831M-12FH 4 gab. 46.16 Detalizēta informācija par produktu
PeakOptical PSFP-24-3831M-12FD Fiber optic 850nm 1250Mbit/s SFP network transceiver module PeakOptical PSFP-24-3831M-12FD Fiber optic 850nm 1250Mbit/s SFP network transceiver module
Interfeisa tips: SFP; Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 1250 Mbit/s;
PSFP-24-3831M-12FD 9 gab. 46.16 Detalizēta informācija par produktu
PeakOptical PSFP-24-1521S-12FH network transceiver module 1250 Mbit/s SFP Fiber optic 1550 nm PeakOptical PSFP-24-1521S-12FH network transceiver module 1250 Mbit/s SFP Fiber optic 1550 nm
Interfeisa tips: SFP; Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 1250 Mbit/s;
PSFP-24-1521S-12FH 7 gab. 113.43 Detalizēta informācija par produktu
PeakOptical PSFP-24-1321S-22FH3 1250Mbit/s SFP 1310nm network transceiver module PeakOptical PSFP-24-1321S-22FH3 1250Mbit/s SFP 1310nm network transceiver module
Interfeisa tips: SFP; Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 1250 Mbit/s;
PSFP-24-1321S-22FH3 7 gab. 113.43 Detalizēta informācija par produktu
PeakOptical PSFP-24-3311S-22FU Fiber optic 1310nm 1250Mbit/s SFP network transceiver module PeakOptical PSFP-24-3311S-22FU Fiber optic 1310nm 1250Mbit/s SFP network transceiver module
Interfeisa tips: SFP; Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 1250 Mbit/s;
PSFP-24-3311S-22FU 37 gab. 59.35 Detalizēta informācija par produktu

Garantija

warranty

Jums ir 14 dienas, lai pieņemtu lēmumu un visa dzīve lai baudītu pirkumu!

Saņemsiet piegādi

delivery

Ja pasūtījuma summa ir virs 250 EUR piegāde visā Latvijā ar Omniva, DPD Pickup Paku Bode, Latvijas Pasts, Circle K, PastaStacija ir BEZMAKSAS!

Kā pasūtīt ?

delivery

Saņemt internetveikalā. Šis saņemšanas veids ir pilnīgi bezmaksas

No ekspress kurjera Rīgā - 4.99 €

No ekspress kurjera pa visu Latviju, Lietuvu, Igauniju - 6.99 €

Ar Omniva - 1.99 €

By Latvijas Pasts - 1.99 €

By Circle K - 1.99 €

Ar DPD Pickup Paku Bode - 1.99 €

Ar PastaStacija - 2.49 €

Kā apmaksāt ?

payment

Skaidrā naudā

VISA, MasterCard

Ar pārskaitījumu (priekšapmaksa);

Noformējot pirkumu līzingā;

Kā atgriezt pirkumu?

warranty

1 Lūdzu, informējiet mūs par savu lēmumu atteikties no pirkuma. Precīzi to formulējot, un nosūtot elektronisko vēstuli
2 Pārliecinieties, ka pirkums ir pilnā komplektā un iepakots, un iepakojums nav bojāts.
3 Pievienojiet pirkumam pirkuma čeku un citus pavaddokumentus (garantijas talons u.tml.)
4 Aizpildiet atgriešanas veidlapu pievienojiet vēlamās preces pirkuma grozā
5 Nogādājiet pirkumus mums uz biroju vai nosūtiet pa pastu uz adresi Ķengaraga iela 2b, Rīga, Latvija, LV-1063
6 Kad prece tiks pārbaudīta, mēs ar Jums sazināsimies par pieņemto lēmumu, un tuvākajā laikā, atgriezīsim, uz pirkumu iztērētos, naudas līdzekļus.

analogs no V7