header-product StarTech.com HP AJ716B Compatible SFP+ Transceiver Module - 8GFC network transce... € 82.29
icon{{ totalProductsCount }}
{{cartItem.product.categoryName}}
{{cartItem.product.title}}
{{getCartItemOfferAppliedPrice(cartItem, cartItemOffer) | formatAmount}}
Summa:
{{sum | formatAmount}}

Pievienojiet savam pasūtījumam preces {{lackingFreeDeliveryAmount | formatAmount}} apmērā un piegāde būs bezmaksas!

Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)

Summa:
{{sum | formatAmount}}

Pievienojiet savam pasūtījumam preces {{lackingFreeDeliveryAmount | formatAmount}} apmērā un piegāde būs bezmaksas!

Jūsu grozs ir tukšs

leasing
Līzings juridiskām personām
{{cartItem.product.categoryName}}
{{cartItem.product.title}}
{{getCartItemOfferAppliedPrice(cartItem, cartItemOffer) | formatAmount}}
Summa:
{{sum | formatAmount}}

Pievienojiet savam pasūtījumam preces {{lackingFreeDeliveryAmount | formatAmount}} apmērā un piegāde būs bezmaksas!

Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)

Summa:
{{sum | formatAmount}}

Pievienojiet savam pasūtījumam preces {{lackingFreeDeliveryAmount | formatAmount}} apmērā un piegāde būs bezmaksas!

Jūsu grozs ir tukšs

StarTech.com HP AJ716B Compatible SFP+ Transceiver Module - 8GFC network transceiver module

82.29 €
Tikai juridiskām personām
Līzings no 3.59
Pirmā iemaksa:
Līzinga termiņš:
mēneši
Ikmēneša maksājums: 3.59 €
Pieejams pasūtīšanai: 9 gab.
Ražotājs: StarTech.com
Ražotāja kods: AJ716BST
EAN kods: 0065030868518

Noliktavā

Warehouse Stock Piegādes datums Pārdošanas cena
EU12 9 07.07.2020 82.29 € Labākā cena
Warehouse EU12
Stock 9
Piegādes datums 07.07.2020
Pārdošanas cena 82.29 € Labākā cena

Informācija par produktu

Preces īpatnības

Interfeisa tips:

SFP+

Maximum data transfer rate:

8000 Mbit/s

Svars:

18 g

Produkta krāsa:

Silver

Visi parametri

Tīklošana

Interfeisa tips:

SFP+

Maximum data transfer rate:

8000 Mbit/s

Abpusējās drukāšanas sistēma:

Full

Darbības rādītāji

Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF):

1967709 h

Viļņa garums:

850 nm

Maksimālais pārskaitījums attālums:

300 m

Tiek atbalstīta multirežīmu optiskā šķiedra (MMF):

Enerģijas pārvaldība

Enerģija patēriņš: Enerģijas patēriņš ieslēgtā veidā vatos.

1.2 W

Svars&dimensijas

Svars:

18 g

Iepakojuma svars:

46 g

Augstums:

12.6 mm

Platums:

13.9 mm

Dziļums:

58.4 mm

Iepakojuma dziļums:

93 mm

Iepakojuma augstums:

33 mm

Iepakojuma platums:

118 mm

Iepakojuma saturs

Iekļauto produktu skaits:

1 pcs

Vadības īpašības

Karstā pārnese (hot-swap):

Digitāls diagnostikas monitorings (DDM):

Sertifikāti

Sertifikācija:

CE, FCC, UR

RoHS atbilstība:

Design

Produkta krāsa:

Silver

Izcelsmes valsts:

China

Apvalka materiāls:

Aluminium

Papildus informācija

Kabeļa tips:

Fiber optic

Ārējās vides apstākļi

Darbības relatīvā mitruma amplitūda:

5 - 95

Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T):

-40 - 85

Darbības temperatūras amplitūda (T-T):

0 - 70

Savienojamība

Optiskās šķiedras konektors:

LC

Apraksts

8 Gbps | Multi Mode Fiber | LC | 300 m (984 ft) | Lifetime Warranty

The AJ716BST is an HP AJ716B compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and tested to work with HP brand switches and routers. It delivers dependable 10GbE connectivity over fiber cable, for 8GFC compliant networks, with a maximum distance of up to 300 m (984 ft.).

Technical Specifications:

Wavelength: 850 nm

Maximum Data Transfer Rate: 8 Gbps

Type: Multimode Fiber

Connection Type: LC Connector

Maximum Transfer Distance: 300 m (984 ft.)

MTBF: 1,967,709 hours

Power Consumption: Less than 1.2 Watts

Digital Diagnostics Monitoring (DDM): Yes

This SFP+ fiber module is hot-swappable, making upgrades and replacements seamless by minimizing network disruptions.

StarTech.com SFPs

All StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules are backed by a lifetime warranty and free lifetime multilingual technical support. StarTech.com offers a wide variety of SFP modules and direct-attach SFP cables, providing the convenience and reliability you need to ensure dependable network performance.

The StarTech.com Advantage

- 100% compatibility with HP AJ716B guaranteed
- StarTech.com SFP modules are backed by a lifetime warranty
- Meets or exceeds OEM specifications and Multi-Source Agreement (MSA) industry standards

Apraksts

8 Gbps | Multi Mode Fiber | LC | 300 m (984 ft) | Lifetime Warranty

The AJ716BST is an HP AJ716B compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and tested to work with HP brand switches and routers. It delivers dependable 10GbE connectivity over fiber cable, for 8GFC compliant networks, with a maximum distance of up to 300 m (984 ft.).

Technical Specifications:

Wavelength: 850 nm

Maximum Data Transfer Rate: 8 Gbps

Type: Multimode Fiber

Connection Type: LC Connector

Maximum Transfer Distance: 300 m (984 ft.)

MTBF: 1,967,709 hours

Power Consumption: Less than 1.2 Watts

Digital Diagnostics Monitoring (DDM): Yes

This SFP+ fiber module is hot-swappable, making upgrades and replacements seamless by minimizing network disruptions.

StarTech.com SFPs

All StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules are backed by a lifetime warranty and free lifetime multilingual technical support. StarTech.com offers a wide variety of SFP modules and direct-attach SFP cables, providing the convenience and reliability you need to ensure dependable network performance.

The StarTech.com Advantage

- 100% compatibility with HP AJ716B guaranteed
- StarTech.com SFP modules are backed by a lifetime warranty
- Meets or exceeds OEM specifications and Multi-Source Agreement (MSA) industry standards

warranty
14 dienu laikā var atgriezt preci Pirkums neapmierina? Tā nav problēma. Preci varat atgriezt 14 dienu laikā!
shipping
Ātra piegāde Mēs piegādāsim pirkumu pēc iespējas ātrāk līdz jūsu durvīm vai piegādes vietai!
payment
Drošs maksājums Skaidrā naudā vai ar VISA / MasterCard. Ar bankas pārskaitījumu vai līzingu.
warrnaty
Produkta verifikācija Pirms izsniegšanas mēs pārbaudām katra pasūtījuma kvalitāti!

Kas varētu būt vēl vienkāršāk un ērtāk nekā pirkuma veikšana datoru un sadzīves tehnikas tiešsaistes veikalā ar vienu peles klikšķi?
Izmantojot interneta veikalu AiO, kura nosaukums nozīmē “Viss Vienā (All in One)”, iegādāties Jums iepatikušos aprījokumu ir vieglāk par vieglu - AiO veikalā ir bagātīgs produktu klāsts (vairāk nekā 400'000 preces no visas pasaules) ar vislabāko cenas / kvalitātes attiecību, ērta meklēšanas un iepirkšanās vietne un apkalpošana visaugstākajā līmenī.
Mazumtirdzniecības klientiem mēs piedāvājam konkurētspējīgas aprīkojuma un preču mazumtirdzniecības cenas ar godīgām atlaidēm.
Organizācijām mēs piedāvājam individuālu pieeju problēmu risināšanai, konsultācijas un apkalpošanu uz vietas to telpās.
Turklāt mūsu tiešsaistes veikals piedāvā lielisku servisu lāzera printeru kārtridžu uzpildei un biroja aprīkojuma remontam.
Pasūtījumu piegādi pārvadājumu uzņēmumi veic līdz durvīm vai ar eksprespasta starpniecību piegādes vietās visās apdzīvotās vietās visā Latvijā.
Mūsu konsultanti vienmēr ar prieku palīdz jebkurā jautājumā, kas jūs interesē - jums vienkārši jāizmanto atgriezeniskās saites forma, un atbilde nebūs ilgi jāgaida.
AiO.lv - ērts interneta veikals!

Neatradāt to, ko meklējāt? Droši jautājiet mums!
Ziņojums ir nosūtīts
{{error}}

Sniedzot savu kontaktinformāciju, Jūs piekrītat, ka tā tiks izmantota nolūkā sniegt informāciju par SIA VS PRO produktiem vai palīdzībai pirkuma noformēšanā. Jums ir tiesības jebkurā laikā atsaukt šo piekrišanu neietekmējot tādas apstrādes likumīgumu, kuras pamatā ir pirms atsaukuma sniegta piekrišana.