TP-LINK 10/100Mbps WDM Media Converter network media converter 12.96 Ielikt grozā Uz grozu
(+371) 66 066 555
trade@aio.lv
(+371) 66 066 555 (+371) 25 158 360
Darba laiks
darba dienās no plkst. 9:00 līdz 19:00.
Kontakti

TP-LINK 10/100Mbps WDM Media Converter network media converter

    Preces īpatnības

  • Maksimālais pārskaitījums attālums

    20000 m

Apraksts Līdzīgi produkti Faq

- Complies with 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX standards
- Adopts WDM technology, transmitting and receiving data on one single fiber

The MC111CS is a media converter designed to convert 100BASE-FX fiber to 100Base-TX copper media or vice versa. Adopting WDM technology, MC111CS takes only one fiber cable to transmit and receive data, which will save half cabling cost for you. Designed under IEEE 802.3u 10/100Base-TX and 100Base-FX standards, the MC111CS is designed for use with single-mode fiber cable utilizing the SC-Type connector. The MC111CS supports shortwave (SX) laser specification at a full wire speed forwarding rate. It works at 1550nm on transferring data and at 1310nm on receiving data. So the other end device to cooperate with the MC111CS should work at 1310nm on transferring data and at 1550nm on receiving data. Another TP-LINK’s media converter MC112CS is just one of the examples to cooperate with MC111CS.
Other features of this module include the ability to be used as a stand alone device (no chassis required) or with TP-LINK’s 19’’ system chassis, Auto MDI/MDI-X for TX port, Auto negotiation of duplex mode on TX port, and front panel status LEDs. The MC111CS will transmit at extended fiber optic distances utilizing single-mode fiber up to 20 kilometers.

  • Savienojamība
  • Savienojamības tehnoloģija

    Wired

  • Darbības rādītāji
  • Maksimālais pārskaitījums attālums

    20000 m

  • Papildus informācija
  • Dimensijas (WxDxH)

    94.5 x 73 x 27

  • I/O pieslēgvietas

    1x 100M SC\n1x 100M RJ45

  • Pilns duplekss

  • Atbilstības inustriālie standarti

    IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x

  • Sertifikāti
  • Sertifikācija

    FCC, CE

  • Ārējās vides apstākļi
  • Darbības relatīvā mitruma amplitūda

    10 - 90

  • Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)

    -40 - 70

  • Darbības temperatūras amplitūda (T-T)

    0 - 40

  • Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda

    5 - 90

Perle CM-110-S2LC20 Internal 100Mbit/s 1310nm Single-mode network media converter Perle CM-110-S2LC20 Internal 100Mbit/s 1310nm Single-mode network media converter
Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 100 Mbit/s; Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits: 1; Maksimālais pārskaitījums attālums: 20000 m; Optiskās šķiedras konektors: LC;
05052440 8 gab. 520.17 Detalizēta informācija par produktu
KTI Networks KGC-352 1000Mbit/s 1310nm Single-mode Grey network media converter KTI Networks KGC-352 1000Mbit/s 1310nm Single-mode Grey network media converter
Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 1000 Mbit/s; Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits: 1; Šķiedras kanāla pieslēgvieta: 1; Maksimālais pārskaitījums attālums: 10000 m; Ethernet interfeisa tips: Gigabit Ethernet; Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums: 1000; Optiskās šķiedras konektors: SFP;
KGC-352-LX 2 gab. 236.40 Detalizēta informācija par produktu
Trendnet TFC-110S20D5 100Mbit/s 1310nm network media converter Trendnet TFC-110S20D5 100Mbit/s 1310nm network media converter
Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 100 Mbit/s; Maksimālais pārskaitījums attālums: 20000 m;
TFC-110S20D5 12 gab. 103.22 Detalizēta informācija par produktu
StarTech.com Gigabit Ethernet Copper-to-Fiber Media Converter - SM LC - 10 km StarTech.com Gigabit Ethernet Copper-to-Fiber Media Converter - SM LC - 10 km
Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 2000 Mbit/s; Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits: 1; Šķiedras kanāla pieslēgvieta: 1; Maksimālais pārskaitījums attālums: 10000 m; Ethernet interfeisa tips: Gigabit Ethernet; Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums: 10, 100, 1000; Optiskās šķiedras konektors: LC;
ET91000SM10 12 gab. 280.35 Detalizēta informācija par produktu
Allied Telesis AT-MC103XL 100Mbit/s 1310nm network media converter Allied Telesis AT-MC103XL 100Mbit/s 1310nm network media converter
Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 100 Mbit/s; Maksimālais pārskaitījums attālums: 15000 m;
AT-MC103XL-60 19 gab. 118.70 Detalizēta informācija par produktu
Allied Telesis AT-FS232/1 100Mbit/s network media converter Allied Telesis AT-FS232/1 100Mbit/s network media converter
Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 100 Mbit/s; Maksimālais pārskaitījums attālums: 15000 m;
AT-FS232/1-60 16 gab. 359.37 Detalizēta informācija par produktu
Trendnet TFC-110S15 200Mbit/s 1310nm Single-mode network media converter Trendnet TFC-110S15 200Mbit/s 1310nm Single-mode network media converter
Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 200 Mbit/s; Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits: 1; Maksimālais pārskaitījums attālums: 15000 m; Ethernet interfeisa tips: Fast Ethernet; Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums: 10, 100; Optiskās šķiedras konektors: SC;
TFC-110S15 10 gab. 78.77 Detalizēta informācija par produktu
Digitus RJ45 / SC 100Mbit/s 1550nm Single-mode Black network media converter Digitus RJ45 / SC 100Mbit/s 1550nm Single-mode Black network media converter
Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 100 Mbit/s; Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits: 1; Šķiedras kanāla pieslēgvieta: 1; Maksimālais pārskaitījums attālums: 20000 m; Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums: 10, 100; Optiskās šķiedras konektors: SC;
DN-82023 2 gab. 30.53 Detalizēta informācija par produktu
Planet FT-802S15 100Mbit/s 1310nm Single-mode Black network media converter Planet FT-802S15 100Mbit/s 1310nm Single-mode Black network media converter
Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 100 Mbit/s; Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits: 1; Šķiedras kanāla pieslēgvieta: 1; Maksimālais pārskaitījums attālums: 15000 m; Ethernet interfeisa tips: Fast Ethernet; Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums: 10, 100; Optiskās šķiedras konektors: SC;
FT-802S15 4 gab. 53.60 Detalizēta informācija par produktu
Planet FST-802S15 100Mbit/s Black network media converter Planet FST-802S15 100Mbit/s Black network media converter
Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 100 Mbit/s; Maksimālais pārskaitījums attālums: 15000 m; Optiskās šķiedras konektors: SC;
FST-802S15 8 gab. 69.93 Detalizēta informācija par produktu

Garantija

warranty

Jums ir 14 dienas, lai pieņemtu lēmumu un visa dzīve lai baudītu pirkumu!

Saņemsiet piegādi

delivery

Ja pasūtījuma summa ir virs 250 EUR piegāde visā Latvijā ar Omniva, DPD Pickup Paku Bode, Latvijas Pasts, Circle K, PastaStacija ir BEZMAKSAS!

Kā pasūtīt ?

delivery

Saņemt internetveikalā. Šis saņemšanas veids ir pilnīgi bezmaksas

No ekspress kurjera Rīgā - 4.99 €

No ekspress kurjera pa visu Latviju, Lietuvu, Igauniju - 6.99 €

Ar Omniva - 1.99 €

By Latvijas Pasts - 1.99 €

By Circle K - 1.99 €

Ar DPD Pickup Paku Bode - 1.99 €

Ar PastaStacija - 2.49 €

Kā apmaksāt ?

payment

Skaidrā naudā

VISA, MasterCard

Ar pārskaitījumu (priekšapmaksa);

Jūs varat noformēt pirkumu līzingā, ja groza summa ir lielāka par 70 Eur.

Kā atgriezt pirkumu?

warranty

1 Lūdzu, informējiet mūs par savu lēmumu atteikties no pirkuma. Precīzi to formulējot, un nosūtot elektronisko vēstuli
2 Pārliecinieties, ka pirkums ir pilnā komplektā un iepakots, un iepakojums nav bojāts.
3 Pievienojiet pirkumam pirkuma čeku un citus pavaddokumentus (garantijas talons u.tml.)
4 Aizpildiet atgriešanas veidlapu pievienojiet vēlamās preces pirkuma grozā
5 Nogādājiet pirkumus mums uz biroju vai nosūtiet pa pastu uz adresi Ķengaraga iela 2b, Rīga, Latvija, LV-1063
6 Kad prece tiks pārbaudīta, mēs ar Jums sazināsimies par pieņemto lēmumu, un tuvākajā laikā, atgriezīsim, uz pirkumu iztērētos, naudas līdzekļus.