header-product Renkforce RF-4501876 tīkla raiduztvērēja modulis 1000 Mbit/s SFP 1310 nm 33.49 €
icon {{ totalProductsCount }}

Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)

Summa:
{{sum | formatAmount}}

Pielieciet pasūtījumam klāt preces vēl {{lackingFreeDeliveryAmount | formatAmount}} vērtībā un piegāde uz jebkuru pakomātu Latvijā būs bezmaksas!

Jūsu grozs ir tukšs

Sekojiet līdzi veselībai
Sekojiet līdzi veselībai

ar gudrajiem svariem NOERDEN

{{cartItem.product.categoryName}}
{{cartItem.product.title}}
{{getCartItemOfferAppliedPrice(cartItem, cartItemOffer) | formatAmount}}
Summa:
{{sum | formatAmount}}

Pielieciet pasūtījumam klāt preces vēl {{lackingFreeDeliveryAmount | formatAmount}} vērtībā un piegāde uz jebkuru pakomātu Latvijā būs bezmaksas!

Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)

Summa:
{{sum | formatAmount}}

Pielieciet pasūtījumam klāt preces vēl {{lackingFreeDeliveryAmount | formatAmount}} vērtībā un piegāde uz jebkuru pakomātu Latvijā būs bezmaksas!

Jūsu grozs ir tukšs

Renkforce RF-4501876 tīkla raiduztvērēja modulis 1000 Mbit/s SFP 1310 nm

Renkforce RF-4501876 Photo 1
Renkforce RF-4501876 Photo 2
Renkforce RF-4501876 Photo 3
Renkforce RF-4501876 Photo 4
Renkforce RF-4501876 Photo 1
Renkforce RF-4501876 Photo 2
Renkforce RF-4501876 Photo 3
Renkforce RF-4501876 Photo 4
Sekojiet līdzi cenu izmaiņām Vai sekojat līdzi cenu izmaiņām
Skatieties, kā samazinās cena

Atstājiet savu adresi - tiklīdz produkta cena samazināsies, jūs uzreiz par to uzzināsiet.

Vai sekojat līdzi cenu izmaiņām

Renkforce RF-4501876 tīkla raiduztvērēja modulis 1000 Mbit/s SFP 1310 nm

{{email}}
Vai sekojat līdzi cenu izmaiņām

Renkforce RF-4501876 tīkla raiduztvērēja modulis 1000 Mbit/s SFP 1310 nm

{{email}}
33.49 €
Pieejams pasūtīšanai: 17 gab.
Prece pieejama tikai juridiskām personām ar bezskaidras naudas apmaksu.
Ilgs piegādes laiks
delivery
Klientu centrs
Ķengaraga iela 2b, Rīga, Latvija, LV-1063
02.11.2022
Bezmaksas
delivery
Ar ekspress kurjeru Lielgabarīta pasūtījuma gadījumā piegādes cena var palielināties!
04.11.2022
No 4.99 €
delivery
Piegāde līdz saņemšanas punktiem
DPD Pickup punkts / Paku skapis / Omniva pakomāti / Latvijas Pasts nodaļa / Circle K / Latvijas Pasts pakomāti / Venipak Pickup
04.11.2022
1.99 €
Ražotājs: Renkforce
Ražotāja kods: RF-4501876
EAN kods: 4064161041230
Parādīt visus preces no Renkforce
Līdzīgi preces no Renkforce
Kopā lētāk
{{product.price | formatAmount}}
{{product.title}}
{{productBundle.reference.specialPrice | formatAmount}}
{{productBundle.title}}
{{productBundlePreviousPrice | formatAmount}}
{{productBundleSpecialPrice | formatAmount}}

Jūs ietaupāt {{productBundleYouSave | formatAmount}}

Informācija par produktu Renkforce RF-4501876

Galvenie parametri

Maksimālais datu pārraides ātrums:

1000 Mbit/s

Maksimālais pārskaitījums attālums:

2000 m

Optiskās šķiedras konektors:

LC

Produkta krāsa:

Sudrabs

Visi parametri

Interfeisa tips:

SFP

Instalācijas vieglums:

Iekļauto produktu skaits:

1 pcs

Tiek atbalstīta viena režīma optiskā šķiedra (SMF):

SFP raiduztvērēja standarts:

LX
Tīklošana

Maksimālais datu pārraides ātrums:

1000 Mbit/s

Abpusējās drukāšanas sistēma:

Pilns
Savienojamība

Optiskās šķiedras konektors:

LC
Darbības rādītāji

Maksimālais pārskaitījums attālums:

2000 m

Viļņa garums:

1310 nm
Dizains

Produkta krāsa:

Sudrabs
Ārējās vides apstākļi

Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T):

-40 - 85

Darbības temperatūras amplitūda (T-T):

0 - 70
Iepakojuma saturs

Lietotāja pamācība:

Apraksts

Mašīntulkošana. Rādīt oriģinālu
Ar šo preci pērk
{{product.manufacturerName}}
{{product.categoryName}}
{{product.title}}
{{product.specialPrice}}
{{product.price}}
Līdzīgi produkti

{{highlightedFeature.featureTitle}}:

{{product.title}}
{{product.price}}

{{getProductFeatureValueById(product, highlightedFeature.featureId)}}

warranty
14 dienu laikā var atgriezt preci Pirkums neapmierina? Tā nav problēma. Preci varat atgriezt 14 dienu laikā!
shipping
Ātra piegāde Mēs piegādāsim pirkumu pēc iespējas ātrāk līdz jūsu durvīm vai piegādes vietai!
payment
Drošs maksājums Skaidrā naudā vai ar VISA / MasterCard. Ar bankas pārskaitījumu vai līzingu.
warranty
Produkta verifikācija Pirms izsniegšanas mēs pārbaudām katra pasūtījuma kvalitāti!
Neatradāt to, ko meklējāt? Droši jautājiet mums!
{{error.message}}

Sniedzot savu kontaktinformāciju, Jūs piekrītat, ka tā tiks izmantota nolūkā sniegt informāciju par SIA VS PRO produktiem vai palīdzībai pirkuma noformēšanā. Jums ir tiesības jebkurā laikā atsaukt šo piekrišanu neietekmējot tādas apstrādes likumīgumu, kuras pamatā ir pirms atsaukuma sniegta piekrišana.