trade@aio.lv
(+371) 24 244 255
Darba laiks
darba dienās no plkst. 9:00 līdz 19:00.
Kontakti

Xiaomi Night Light – tas ir spilgts Xiaomi viedierīču līnijas produkts, kas sevī apvieno naktslampiņu ar iebūvētu kustību sensoru.
Lai gan ierīcei nepiemīt plaša funkcionalitāte, tā pietiekami efektīvi izpilda sev izvirzītos uzdevumus.
Uzstādot Xiaomi Night Light gaitenī, blakus gultai, pieliekamajā vai pat automašīnas bagāžniekā, jūs sev nodrošināt autonomu gaismas avotu, kas aktivizējas tikai tad, kad tas nepieciešams.
Pateicoties lipīgajai virsmai uz lampas apakšējās malas, to iespējams viegli uzstādīt pat tur, kur nav iespējams izvietot parastās vadu lampas.

Lampas

mi route

Mi Kustības sensora Night Light

Ieslēdziet gaismu, ieslēdziet nakti!
Divi sensori| Sevišķi zems enerģijas patēriņš| Divi apgaismojuma intensitātes līmeņi | Pielīmējams, pakarināms
mi route

Ienesiet savā mājoklī apgaismojumu kas jums nepieciešams

Ļaujiet mums piepildīt jūsu sapņus par ideālo naktslampiņu. Viegla uzstādīšana, nav nepieciešamība saslēgt vadus vai to iespraust kontaktligzdā. Plašs sensora uztveres lauks nodrošinās patīkamu lietošanu. Sevišķi zemais enerģijas patēriņš bez piepūles sniegs jums 365 naktis ierīces lietošanai.
mi route

Viedais sensors nodrošina vislabāko iespējamo lietošanas pieredzi.

120 grādu plats sensora leņķis, sensora jūtības attālums sasniedz 5-7 metrus. Uzlabots iebūvētais gaismas sensors un PIR kustības sensors automātiski iedegas uz 15 sekundēm pēc katras jūsu kustības tumsā.
mi route

Sevišķi zems enerģijas patēriņš. Darbojas 365 naktis.

Atvadieties no kontaktdakšām! Pieņemiet vienkāršu uzstādīšanu! 0.25mW sevišķi zems enerģijas patēriņš, divi apgaismojuma režīmi. Baterijas kalpo 12 mēnešus izmantojot ierīci 0.7 lm režīmā vai 6 mēnešus 3.8 lm režīmā.
mi route

Profesionāls lēcas dizains, labāka apgaismojuma sniegšanai

Fresnel sevišķi plānā lēca un labāks sensoru darbība. Kopējā atstarojuma skalas struktūra atspoguļo gaismu uz difūza atstarošanas stikla ar augstu efektivitāti un vienmērīgi izlīdzinātu gaismu difūzijas korpusā.
mi route

Viegla uzstādīšana ar 3M* lipīgo lentu

Varat izmest vecmodīgo, rozetē spraužamo, naktslampiņu! Ar 3M* lipīgo lentu un radošo āķa dizainu, jūs varat uzstādīt Mi Motion Sensor Night Light visdažādākajās vietās: skapī, pie kāpnēm , pie gultas, garāžā, gaitenī…
mi route

Nomierinoša silta gaisma maigām naktīm

Kad naktī pamostaties lai dotos uz labierīcībām, pēkšņa, stipra gaisma traucē jūsu un jūsu ģimenes miegam. Šeit lieti noder nomierinošas, siltas gaismas palīdzība!
mi route

Jauks biedrs jūsu mīļajiem

Ideāla dāvana vecāka gada gājuma cilvēkiem, kā arī bērniem kas baidās no tumsas. Pasargājiet savus mīļos no paklupšanas nakts laikā! Mazliet vairāk rūpju, mazliet vairāk mīlestības.
mi route

Koncentrēšanās uz katru detaļu un centieni sasniegt augstāku kvalitāti

Izmantojam augsta blīvuma polietilēna un videi draudzīgu ABS materiālu, panākam labāku stabilitāti, lielāku elastību. Paredzēts drošai un ilgstošai lietošanai.
mi route

Izstrādāts ar vienkāršību, gudri iekļaujas jūsu mājās

Mi kustības sensoru naktslampiņa veidota minimālisma dizaina stilā. Tās apaļais, elegantais izskats sevī slēpj Fresnel ultra-plāno lēcu un divus sensorus. Tā nav tikai naktslampiņa. Tā atspoguļo tavu dzīves stilu!