icon {{ totalProductsCount }}

Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)

Summa:
{{sum | formatAmount}}

Pielieciet pasūtījumam klāt preces vēl {{lackingFreeDeliveryAmount | formatAmount}} vērtībā un piegāde uz jebkuru pakomātu Latvijā būs bezmaksas!

Jūsu grozs ir tukšs

{{cartItem.product.categoryName}}
{{cartItem.product.title}}
{{getCartItemOfferAppliedPrice(cartItem, cartItemOffer) | formatAmount}}
Summa:
{{sum | formatAmount}}

Pielieciet pasūtījumam klāt preces vēl {{lackingFreeDeliveryAmount | formatAmount}} vērtībā un piegāde uz jebkuru pakomātu Latvijā būs bezmaksas!

Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)

Summa:
{{sum | formatAmount}}

Pielieciet pasūtījumam klāt preces vēl {{lackingFreeDeliveryAmount | formatAmount}} vērtībā un piegāde uz jebkuru pakomātu Latvijā būs bezmaksas!

Jūsu grozs ir tukšs

Tīkla raiduztvērēju moduļi

Gatavs
Kategoriju filtrs: Tīkla raiduztvērēju moduļi
Izmanto tagad
Cena, €
No
Līdz
Piegāde uz veikalu arrow
arrow Piegāde uz veikalu
{{shippingTimeOption.name}}
Pieejamība
arrow Pieejamība
Privātpersonām
Produkta stāvoklis
arrow Produkta stāvoklis
Jauns
Nocenots
Atjaunots
Atvērta kaste
Lietots, A klase
Lietots, A+ klase
Lietots, B klase
Lietots, C klase
Jaunums
Iesakām
Bestsellers
Sezonas hīts
Dāvana pirkumam
Atlaide
Promo
Šķirošana
vispirms lētākās
vispirms dārgākās
pēc vislabākā piegādes datuma
Pēc noklusējuma
Kategorijā arrow
arrow
Parādīt vēl
{{ category.title }}
{{ category.title }}
Ražotājs arrow
Ražotājs arrow
arrow Ražotājs
Parādīt vēl
{{ manufacturer.name }}
{{ featureFilter.title }} arrow
{{ featureFilter.title }} arrow
arrow {{ featureFilter.title }}
No Līdz
Parādīt vēl
No Līdz
{{ filterOption.title }}
{{ filterOption.title }}
SFP modulis/ Dual fiber/ MM/ 1.25G/ 550m/ LC/ 850nm/Repaired
Noliktavā: 1 gab.
Piegāde: 08.03.2024
11.98 €
Ātrā piegāde
Ātrā piegāde
Cudy SFP+ modulis SM10GMA-03 LC MMF 300M 850 nm
Noliktavā: 31 gab.
Piegāde: 12.03.2024
18.99 €
OEM OEM X120 1G SFP LC SX tranzistors
Noliktavā: 13 gab.
Piegāde: 15.03.2024
19.49 €
OEM OEM X121 1G SFP LC SX tranzistors
Noliktavā: 20 gab.
Piegāde: 15.03.2024
19.49 €
OEM OEM X121 1G SFP LC LX tranzistors
Noliktavā: 20 gab.
Piegāde: 15.03.2024
19.99 €
OEM OEM X120 1G SFP LC LX tranzistors
Noliktavā: 18 gab.
Piegāde: 15.03.2024
19.99 €
1 2 3 4 5 30

Kur ir lētāk iegādājami tīkla raiduztvērēju moduļi?

tīkla raiduztvērēju moduļi par labākajām cenām interneta veikalā AiO.lv. Kā arī, kopā ar preci, saņemsiet ātru piegādi un 2 gadu garantiju.

Kāpēc Jums ir jāpērk tīkla raiduztvērēju moduļi tieši pie mums?

AiO.lv ir pieejami tīkla raiduztvērēju moduļi par izdevīgu cenu un ar lielisku kvalitāti.Jūs varat izvēlēties produktus atbilstoši savām vajadzībām no labākajiem ražotājiem nozarē, tostarp: allied telesis, Cisco, D-Link, Dell, ENGENIUS, FUJITSU, HP, IBM, INTEL, Lenovo, Netgear, PLANET, TRENDNET, Zyxel, DIGITUS, Infortrend, OEM, Supermicro, EDIMAX, lsi logic

Kādiem parametriem ir jāpievērš uzmanība?

Preču klāstā ir pieejami tīkla raiduztvērēju moduļi mācībām, mājām, darbam vai biznesam. Ieteicams, preces iegādes brīdī, pievērst uzmanību šādiem parametriem: Interfeisa tips, Maksimālais datu pārraides ātrums un citi parametri.

tīkla raiduztvērēju moduļi - cik ilgi ir garantija?

Ļoti svarīga ir arī garantija. Visi, mūsu veikalā pieejamie, tīkla raiduztvērēju moduļi nāk kopā ar oficiālu 24 mēnešu ražotāja garantiju.

Vai tīkla raiduztvērēju moduļi ir iegādājami ar nomaksu?

Jā, tīkla raiduztvērēju moduļi ir iegādājami nomaksā, ja to cena pārsniedz 50 EUR. Sīkāk varat uzzināt šeit.

Kuri tīkla raiduztvērēju moduļi ir vislētākie 2024. gadā?

Ja Jūs interesē tīkla raiduztvērēju moduļi budžeta klasē, tad pievērsiet uzmanību šiem modeļiem: PLANET MFB-TSB tīkla raiduztvērēja modulis Optiskā škiedra 155 Mbit/s SFP par 11.49€, SFP modulis/ Dual fiber/ MM/ 1.25G/ 550m/ LC/ 850nm/Repaired par 11.98€, TP-Link TL-SM321B tīkla raiduztvērēja modulis Optiskā škiedra 1250 Mbit/s SFP par 14.49€, Mikrotik S-85DLC05D tīkla raiduztvērēja modulis 1250 Mbit/s SFP 850 nm par 16.49€, TP-Link TL-SM311LS tīkla raiduztvērēja modulis Optiskā škiedra 1250 Mbit/s SFP 1310 nm par 16.49€

warranty
14 dienu laikā var atgriezt preci Pirkums neapmierina? Tā nav problēma. Preci varat atgriezt 14 dienu laikā!
shipping
Ātra piegāde Mēs piegādāsim pirkumu pēc iespējas ātrāk līdz jūsu durvīm vai piegādes vietai!
payment
Drošs maksājums Skaidrā naudā vai ar VISA / MasterCard. Ar bankas pārskaitījumu vai līzingu.
warranty
Produkta verifikācija Pirms izsniegšanas mēs pārbaudām katra pasūtījuma kvalitāti!