{{cartItem.product.categoryName}}
{{cartItem.product.title}}
{{getCartItemOfferAppliedPrice(cartItem, cartItemOffer) | formatAmount}}
Summa:
{{sum | formatAmount}}

Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)

Summa:
{{sum | formatAmount}}

Jūsu grozs ir tukšs

Tīkla raiduztvērēju moduļi

Gatavs
Kategoriju filtrs: Tīkla raiduztvērēju moduļi
Izmanto tagad
Cena, €
No
Līdz
Piegāde uz veikalu arrow
arrow Piegāde uz veikalu
{{shippingTimeOption.name}}
Pieejamība
arrow Pieejamība
Privātpersonām
Produkta stāvoklis
arrow Produkta stāvoklis
Jauns
Nocenots
Atjaunots
Atvērta kaste
Lietots, A klase
Lietots, A+ klase
Lietots, B klase
Lietots, C klase
Jaunums
Iesakām
Bestsellers
Sezonas hīts
Dāvana pirkumam
Atlaide
Promo
Šķirošana
vispirms lētākās
vispirms dārgākās
pēc vislabākā piegādes datuma
Pēc noklusējuma
Kategorijā arrow
arrow
Parādīt vēl
{{ category.title }}
{{ category.title }}
Ražotājs arrow
Ražotājs arrow
arrow Ražotājs
Parādīt vēl
{{ manufacturer.name }}
{{ featureFilter.title }} arrow
{{ featureFilter.title }} arrow
arrow {{ featureFilter.title }}
No Līdz
Parādīt vēl
No Līdz
{{ filterOption.title }}
{{ filterOption.title }}
Jūs ietaupāt: 1.00 €
Akcija spēkā no 10.06.2024 līdz 10.07.2024
MikroTik Mikrotik S-85DLC05D tīkla raiduztvērēja modulis 1250 Mbit/s SFP 850 nm
Noliktavā: 786 gab.
Piegāde: trešdien
11.99 €
10.99 €
HP Enterprise Hewlett Packard Enterprise 8 Gb īsviļņu B sērija
Noliktavā: 41 gab.
Piegāde: 06.08.2024
9.99 €
HP Enterprise Hewlett Packard Enterprise HP 8GB SW TRANSCEIVER SFP+ FC
Noliktavā: 102 gab.
Piegāde: 06.08.2024
10.99 €
Atjaunots
HP Enterprise Hewlett Packard Enterprise 8GB, FC, SHORT WAVE
Noliktavā: 29 gab.
Piegāde: 06.08.2024
10.99 €
Atjaunots
HP Enterprise Hewlett Packard Enterprise HP 8GB SW TRANSCEIVER SFP+ FC
Noliktavā: 102 gab.
Piegāde: 06.08.2024
11.49 €
Atjaunots
HP Enterprise Hewlett Packard Enterprise 8GB FC SHORT WAVE B-SERIES
Noliktavā: 41 gab.
Piegāde: 06.08.2024
11.49 €
SFP modulis/ Dual fiber/ MM/ 1.25G/ 550m/ LC/ 850nm/Repaired
Noliktavā: 1 gab.
Piegāde: 02.07.2024
11.98 €
HP Enterprise Hewlett Packard Enterprise 8GB, FC, SHORT WAVE
Noliktavā: 29 gab.
Piegāde: 06.08.2024
13.49 €
Cudy SFP+ modulis SM10GMA-03 LC MMF 300M 850 nm
Noliktavā: 60 gab.
Piegāde: 04.07.2024
13.49 €
OEM OEM X121 1G SFP LC SX tranzistors
Noliktavā: 20 gab.
Piegāde: 09.07.2024
13.99 €
OEM OEM X120 1G SFP LC SX tranzistors
Noliktavā: 8 gab.
Piegāde: 09.07.2024
13.99 €
Ātrā piegāde
OEM OEM X121 1G SFP LC LX tranzistors
Noliktavā: 20 gab.
Piegāde: 09.07.2024
14.49 €
OEM OEM X120 1G SFP LC LX tranzistors
Noliktavā: 12 gab.
Piegāde: 09.07.2024
14.49 €
1 2 3 4 5 30

Kur ir lētāk iegādājami tīkla raiduztvērēju moduļi?

tīkla raiduztvērēju moduļi par labākajām cenām interneta veikalā AiO.lv. Kā arī, kopā ar preci, saņemsiet ātru piegādi un 2 gadu garantiju.

Kāpēc Jums ir jāpērk tīkla raiduztvērēju moduļi tieši pie mums?

AiO.lv ir pieejami tīkla raiduztvērēju moduļi par izdevīgu cenu un ar lielisku kvalitāti.Jūs varat izvēlēties produktus atbilstoši savām vajadzībām no labākajiem ražotājiem nozarē, tostarp: allied telesis, Cisco, D-Link, Dell, ENGENIUS, FUJITSU, HP, IBM, INTEL, Lenovo, Netgear, PLANET, TRENDNET, Zyxel, DIGITUS, OEM, Supermicro, EDIMAX, lsi logic, AXIS

Kādiem parametriem ir jāpievērš uzmanība?

Preču klāstā ir pieejami tīkla raiduztvērēju moduļi mācībām, mājām, darbam vai biznesam. Ieteicams, preces iegādes brīdī, pievērst uzmanību šādiem parametriem: Interfeisa tips, Maksimālais datu pārraides ātrums un citi parametri.

tīkla raiduztvērēju moduļi - cik ilgi ir garantija?

Ļoti svarīga ir arī garantija. Visi, mūsu veikalā pieejamie, tīkla raiduztvērēju moduļi nāk kopā ar oficiālu 24 mēnešu ražotāja garantiju.

Vai tīkla raiduztvērēju moduļi ir iegādājami ar nomaksu?

Jā, tīkla raiduztvērēju moduļi ir iegādājami nomaksā, ja to cena pārsniedz 50 EUR. Sīkāk varat uzzināt šeit.

Kuri tīkla raiduztvērēju moduļi ir vispopulārākie 2024. gadā?

2024. gada vispieprasītākie un populārākie modeļi: Mikrotik S-85DLC05D tīkla raiduztvērēja modulis 1250 Mbit/s SFP 850 nm par 10.99€, Mikrotik S+85DLC03D tīkla raiduztvērēja modulis Optiskā škiedra 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm par 66.49€

Kuri tīkla raiduztvērēju moduļi ir vislētākie 2024. gadā?

Ja Jūs interesē tīkla raiduztvērēju moduļi budžeta klasē, tad pievērsiet uzmanību šiem modeļiem: Cudy SM100GMA-05 tīkla raiduztvērēja modulis Varš 1250 Mbit/s SFP 850 nm par 4.99€, Cudy SM100GSA-20 tīkla raiduztvērēja modulis Optiskā škiedra 1250 Mbit/s SFP 1310 nm par 4.99€, SFP+ modulis SM10GMA-03 LC MMF 300M 850 nm par 6.49€, Brocade 4G FC SWL tīkla raiduztvērēja modulis Optiskā škiedra 4250 Mbit/s SFP 850 nm par 7.49€, Hewlett Packard Enterprise 8 Gb īsviļņu B sērija par 9.99€

warranty
14 dienu laikā var atgriezt preci Pirkums neapmierina? Tā nav problēma. Preci varat atgriezt 14 dienu laikā!
shipping
Ātra piegāde Mēs piegādāsim pirkumu pēc iespējas ātrāk līdz jūsu durvīm vai piegādes vietai!
payment
Drošs maksājums Skaidrā naudā vai ar VISA / MasterCard. Ar bankas pārskaitījumu vai līzingu.
warranty
Produkta verifikācija Pirms izsniegšanas mēs pārbaudām katra pasūtījuma kvalitāti!