Pērc tagad – atlaides līdz 50%!
Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)
Jūsu grozs ir tukšs
Eau de Parfum Afnan Ornament 100 ml — vīriešu smaržas Afnan, EDP 100 ml
Afnan Ornament 100 ml ir vīriešu Eau de Parfum, kas pieejams 100 ml flakonā. Koncentrētā EDP kompozīcija nodrošina noturīgu aromātu, piemērotu ikdienas lietošanai un īpašiem gadījumiem. Flakona tilpums ir piemērots gan individuālai lietošanai, gan dāvināšanai.
Eau de Parfum formula nodrošina ilgstošāku aromāta noturību salīdzinājumā ar vieglākām koncentrācijām. 100 ml flakons piedāvā līdzsvaru starp regulāru lietošanu un ērtu glabāšanu. EDP koncentrācija ļauj sasniegt pamanāmu efektu ar mazāku izsmidzinājumu skaitu, kas ir ekonomiski un praktiski.
Uzklājiet Afnan Ornament uz pulsa punktiem — plaukstas locītavām, kakla un aiz ausīm. Dienas laikā pietiks ar vienu līdz diviem viegliem izsmidzinājumiem; vakaram vai īpašiem gadījumiem var izmantot divus līdz trīs izsmidzinājumus atkarībā no vēlamās intensitātes. Ļaujiet aromātam pāris minūtes atvērties uz ādas. Uzglabājiet flakonu vertikāli vēsā, sausā vietā, izvairoties no tiešiem saules stariem.
Sākotnēji izmantojiet nelielu izsmidzinājumu skaitu, lai novērtētu aromāta projekciju un noturību uz ādas un apģērba. Pēc vajadzības atjauniniet uzklājumu, ņemot vērā, ka EDP parasti notur vairāk nekā vieglākas koncentrācijas.
{{highlightedFeature.featureTitle}}:
{{getProductFeatureValueById(product, highlightedFeature.featureId)}}