Jaudīgas EcoFlow stacijas enerģijai jebkurā vietā!
Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)
Jūsu grozs ir tukšs
Priekšējā salokāma saules aizsargrolete Amio 120×46 cm priekšējā stikla
Amio priekšējā vējstikla salokāms saulessargs 120×46 cm ir akordeona tipa aizsegs, kas paredzēts, lai bloķētu saules starus un samazinātu siltuma uzkrāšanos stāvošā automašīnā. Tā izmērs piemērots daudziem vieglo automašīnu vējstikliem ar līdzīgu platību, palīdz aizsargāt paneļa virsmu, apdari un salonu no UV starojuma un samazināt salonā uzkrāto karstumu. Salokāmā konstrukcija nodrošina ērtu un kompaktu uzglabāšanu, bet atstarojošais materiāls veicina siltuma atgrūšanu.
Salokāmais dizains nodrošina ātru uzstādīšanu un kompakti novietojamu glabāšanu, padarot saulessargu praktisku ikdienas lietošanai. Atstarojošs un UV izturīgs materiāls samazina saules siltuma ietekmi un palīdz aizsargāt paneļa virsmas un apdari no izbalēšanas. Produkts ir viegls un vienkārši lietojams, tā universālie izmēri piemēroti daudziem vējstikliem bez nepieciešamības pēc instrumentiem vai līmēm. Konstrukcija nodrošina stabilu pielaidi, kad aizsegs novietots uz iekšējā stikla, un to var fiksēt, noliecot saulessargus pāri augšējai malai.
Izvērsiet saulessargu un novietojiet to pret priekšējā vējstikla iekšējo virsmu ar atstarojošo pusi vērstu ārā. Pielāgojiet augšējo un sānu malas, lai aizsegs segtu pēc iespējas lielāku stikla laukumu. Aizveriet automašīnas saulessargus pāri augšējai malai, lai nostiprinātu aizsegu vietā. Lai to noliktu glabāšanai, salokiet pēc akordeona locījumiem un ievietojiet cimdu nodalījumā, zem sēdekļa vai durvju nodalījumā.
Lai nodrošinātu labāko pielaidi, pirms aizsega uzstādīšanas notīriet vējstikla iekšpusi, lai samazinātu slīdēšanu. Regulāri pārbaudiet aizsegu nolietojuma un bojājumu dēļ un izvairieties no tā ilgstošas uzglabāšanas salocītā stāvoklī ļoti augstā temperatūrā, lai saglabātu materiāla īpašības.
{{highlightedFeature.featureTitle}}:
{{getProductFeatureValueById(product, highlightedFeature.featureId)}}
{{ productComparisonGenerationError }}