{{ totalProductsCount }}

Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)

Summa:
{{sum | formatAmount}}

Jūsu grozs ir tukšs

Analogi un līdzīgi modeļi precei Ava Żel pod prysznic + peeling 2w1 — dušas želeja ar skrubi

Ava Żel pod prysznic + peeling 2w1 — dušas želeja ar skrubi Photo 1

Zemāk apskatāmi līdzīgi modeļi un alternatīvas pēc šīs preces parametriem

Dušas želeja ar skrubi 2‑in‑1 Ava Żel pod prysznic + peeling 2w1 - AVA
Īss apraksts: Ava Żel pod prysznic + peeling 2w1 ir 2‑in‑1 dušas želeja ar skrubi no Ava, paredzēta ķermeņa attīrīšanai un maigiem pīlinga efektiem. Produkts apvieno mazgājošas sastāvdaļas ar skrubējošām daļiņām, lai noņemtu atmirušo ādu un uzlabotu ādas struktūru. Piemērots ikdienas lietošanai uz ķermeņa, kad nepieciešams maigs mehānisks pīlings.
Ražotājs: Ava
Kategorija: Dezodoranti, Dušas želejas
warranty
14 dienas preces atgriešanai Mēs esam pārliecināti par kvalitāti, bet, ja pirkums neder — jums ir 14 dienas, lai mierīgi atgrieztu preci.
shipping
Ātra piegāde Saņemiet pasūtījumus maksimāli ātri — līdz pašām durvīm, uz pakomātiem vai saņemšanas punktiem visā Latvijā un ES.
payment
Droši maksājumi Maksājiet tā, kā jums ērtāk: skaidrā naudā, ar VISA, MasterCard, Apple Pay, Google Pay, bankas pārskaitījumu vai 0% līzingu.
warranty
Kvalitāte kopš 2008. gada AiO.lv darbojas tirgū jau vairāk nekā 18 gadus un ir ieguvis uzticību — vairāk nekā 6000 patiesu pozitīvu atsauksmju Google.