Pērc tagad – atlaides līdz 50%!
Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)
Jūsu grozs ir tukšs
Vibrators BAILE Silikons Violets
Jums jau ir 18+ gadi?
Sadaļa satur seksuāla rakstura informāciju un attēlus. Ieeja - tikai no 18 gadiem!
BAILE Silicone Purple vibrators ir «truša» tipa daudzātrumu ierīce, paredzēta kombinētai vaginālai un klitorālai stimulācijai. Izgatavota no TPR ar silikona līdzīgu pārklājumu; pieejami 10 vibrācijas režīmi, ierīce darbojas ar divām AAA baterijām. Kompaktais dizains un ūdensizturība nodrošina daudzveidīgas lietošanas iespējas.
«Truša» konstrukcija vienlaikus stimulē iekšējās un ārējās erogēnās zonas. Desmit vibrācijas režīmi ļauj regulēt intensitāti un izvēlēties dažādus rakstus. TPR materiāls ar silikona līdzīgu virsmu nodrošina ērtu lietošanu un vieglu apstrādi. Darbojas ar 2×AAA baterijām, kas padara ierīci pārnēsājamu un ērtu lietošanā bez vadiem.
Ievietojiet divas AAA baterijas, ievērojot polaritāti, pēc tam ieslēdziet vibratoru un pārliecieties cauri desmit vibrācijas režīmiem, lai atrastu piemērotāko. «Truša» uzgaļa mērķis ir klitora stimulēšana, kamēr vārpsta nodrošina iekšējo vibrāciju. Drošībai un ērtībai pēc nepieciešamības lietojiet ūdens bāzes lubrikantu; izvairieties no eļļas bāzes līdzekļiem, kas var ietekmēt materiālu. Pēc lietošanas tīriet ar maigām ziepēm un siltu ūdeni vai speciālu rotaļlietu tīrītāju, kārtīgi nožāvējiet un, ja ilgstoši netiek lietots, izņemiet baterijas.
Izmantojiet tikai ūdens bāzes lubrikantus ar TPR materiāliem, uzglabājiet vibratoru sausā vietā prom no tiešiem saules stariem un regulāri pārbaudiet baterijas, lai novērstu noplūdi. Nelietojiet, ja virsma ir bojāta.
{{highlightedFeature.featureTitle}}:
{{getProductFeatureValueById(product, highlightedFeature.featureId)}}