Pērc tagad – atlaides līdz 50%!
Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)
Jūsu grozs ir tukšs
Ūdens kvalitātes testeris 4‑1 ar LED Bigstern 23534 — Bigstern
Portatīvais Bigstern 4-in-1 ūdens kvalitātes testeris ar LED displeju (23534) paredzēts ātrai pamata parametru pārbaudei uz vietas. Ierīce apvieno četras mērījumu funkcijas kompaktā rokas ierīcē un rāda rezultātus uz LED ekrāna, nodrošinot vieglu nolasīšanu. Testeris piemērots ūdens piemērotības novērtēšanai mājsaimniecību un hobiju vajadzībām, tostarp ūdensvada, akvāriju un mazu baseinu pārbaudēm.
Šis 4-in-1 testers ļauj iegūt vairākus rādījumus, izmantojot vienu kompakto ierīci, samazinot nepieciešamību pēc atsevišķiem instrumentiem. LED displejs nodrošina skaidru un tūlītēju atgriezenisko saiti par mērījumiem, kas atvieglo lēmumu pieņemšanu. Ierīce ir viegla un pārnēsājama, piemērota ātrām pārbaudēm mājās, akvārijā vai pie baseina. Vienkārša ekspluatācija padara to pieejamu neprofesionāliem lietotājiem ikdienas uzraudzībai.
Ievietojiet testa sensora galu ūdens paraugo līdz norādītajai atzīmei, nodrošinot, ka zonde ir pietiekami iegremdēta. Ieslēdziet ierīci un gaidiet, līdz LED ekrāns stabilizē rādījumus; testers parādīs vērtības pēc kārtas vai ar atsevišķiem indikātoriem. Izņemiet zondi pēc nolasīšanas, izslēdziet ierīci un nosusiniet sensoru pirms uzglabāšanas. Lai veiktu atkārtotus mērījumus, noskalojiet zondi ar tīru ūdeni, lai izvairītos no paraugu savstarpējas ietekmes.
Izmantojiet Bigstern 4-in-1 testeri ikdienas operatīvām pārbaudēm, nevis kā laboratorijas analogu, ja nepieciešama ļoti precīza analīze. Precīziem rezultātiem veiciet kalibrēšanu vai pārbaudi saskaņā ar ražotāja norādījumiem. Glabājiet ierīci sausā vietā, izvairieties no ilgstošas tiešas saules iedarbības un lietojiet svaunas baterijas, ja displeja spilgtums samazinās vai rādījumi kļūst nestabili.
{{highlightedFeature.featureTitle}}:
{{getProductFeatureValueById(product, highlightedFeature.featureId)}}
{{ productComparisonGenerationError }}