Pērc tagad – atlaides līdz 50%!
Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)
Jūsu grozs ir tukšs
BIOPON zāliena atjaunošanas sēklas 1kg
BIOPON zāliena atjaunošanas sēklas ir specializēts maisījums, kas paredzēts bojātu zāliena laukumu labošanai, tukšo vietu aizpildīšanai un esošā zāliena blīvuma palielināšanai. Šis 1 kg iepakojums satur augstas kvalitātes sēklas, kas nodrošina ātru dīgtspēju un vienmērīgu augšanu. Tas ir ideāls risinājums noguruša zāliena atjaunošanai, palīdzot atgriezt sulīgu un zaļu izskatu jūsu dārzam vai atpūtas zonai.
Šī atjaunošanas maisījuma galvenā priekšrocība ir tā specializētais sastāvs, kas vērsts uz ātru iesakņošanos un augstu izturību. Sēklas ir izstrādātas tā, lai tās dīgtu ātri, ļaujot efektīvi aizpildīt tukšumus, kas radušies intensīvas lietošanas, laikapstākļu vai sezonālas ietekmes dēļ. Pēc iesakņošanās zāliens kļūst izturīgs pret ikdienas slodzi, nodrošinot, ka jūsu mauriņš saglabā pievilcīgu izskatu visas sezonas garumā.
Šis produkts ir īpaši izstrādāts esošo zālienu atjaunošanai un blīvēšanai, tāpēc tas var nebūt optimālā izvēle pilnīgi jauna zāliena ierīkošanai uz neapstrādātas augsnes. Turklāt tas nav paredzēts izmantošanai ļoti ēnainās vietās vai vietās ar pārmērīgu mitrumu, kur nepieciešamas specializētas zāļu šķirnes.
Lai sasniegtu vislabākos rezultātus, nopļaujiet esošo zālienu īsu un notīriet no labojamās vietas atmirušo zāli, sūnas vai gružus. Uzirdiniet augsnes virskārtu, lai nodrošinātu labu sēklu kontaktu ar zemi. Vienmērīgi izkaisiet sēklas pa sagatavotajiem laukumiem. Viegli pārklājiet sēklas ar plānu augsnes vai komposta kārtu un viegli piespiediet. Uzturiet augsni pastāvīgi mitru, līdz jaunā zāle ir pilnībā iesakņojusies.
Lai nodrošinātu optimālu augšanu, sējiet sēklas mērenas temperatūras un pietiekama nokrišņu daudzuma periodos, parasti pavasarī vai agrā rudenī. Izvairieties no sēšanas liela karstuma vai sausuma laikā, jo tas var ievērojami kavēt dīgtspēju un stādu izdzīvošanu.
{{highlightedFeature.featureTitle}}:
{{getProductFeatureValueById(product, highlightedFeature.featureId)}}