Atstājiet savu adresi - tiklīdz produkta cena samazināsies, jūs uzreiz par to uzzināsiet.
Šujamos diegs Brother Madeira 1260, 1000 m, gaiši zaļš
Šujamos diegs Brother Madeira 1260, 1000 m, gaiši zaļš
Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)
Jūsu grozs ir tukšs
Šujamos diegs Brother Madeira 1260, 1000 m, gaiši zaļš
Atstājiet savu adresi - tiklīdz produkta cena samazināsies, jūs uzreiz par to uzzināsiet.
Šujamos diegs Brother Madeira 1260, 1000 m, gaiši zaļš
Šujamos diegs Brother Madeira 1260, 1000 m, gaiši zaļš
Brother Madeira 1260 šujamā diega 1000 m spole gaiši zaļā krāsā ir poliestera diegs, paredzēts vispārējam šūšanai un mašīnvīšanai. Garā nepārtrauktā diega padeve ir piemērota lielākiem projektiem un remontiem, bet gludā virsma nodrošina vienmērīgu spriegojumu un drošu padevi caur mājas un darbnīcas šujmašīnām. Krāsa ir izlīdzināta, lai labi saplūstu ar gaiši zaļām audumu nokrāsām.
Poliestera konstrukcija nodrošina labu izturību un nodilumizturību, saglabājot pietiekamu elastību dažādu dūrienu veikšanai. 1000 m spole samazina nepieciešamību bieži mainīt diegu lielu darbu laikā. Vienmērīgs biezums un kvalitatīva vīšana samazina diega pārrāvumu un nodrošina vienmērīgas šuves. Gaiši zaļā krāsa ir ražota ar uzmanību uz krāsas noturību ikdienas mazgāšanā un rotājumos.
Novietojiet spoli uz diega turētāja un ievadiet diegu pa šujmašīnas norādīto ceļu. Izvēlieties atbilstošu adatas izmēru un tipu poliestera diegam un audumam; parasti der vispārēja vai izšūšanas adata. Pielāgojiet diega spriegumu un dūriena garumu atkarībā no auduma biezuma un dūriena veida. Veiciet izmēģinājuma šuvi uz auduma parauga, lai pārbaudītu spriegumu un izšuvuma blīvumu pirms galvenā darba uzsākšanas.
Uzglabājiet spoles sausā vietā, prom no tiešiem saules stariem un pārmērīgas mitruma, lai saglabātu krāsu noturību un diega īpašības. Ja nepieciešams precīzs tonis, pārbaudiet atbilstību uz parauga auduma pie plānotā apgaismojuma. Regulāri mainiet adatas, lai samazinātu dūrienu izlaistu vietu un diega bojājumu risku.
{{highlightedFeature.featureTitle}}:
{{getProductFeatureValueById(product, highlightedFeature.featureId)}}