Pērc tagad – atlaides līdz 50%!
Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)
Jūsu grozs ir tukšs
Dildo CALEXOTICS Silikons Melns
Jums jau ir 18+ gadi?
Sadaļa satur seksuāla rakstura informāciju un attēlus. Ieeja - tikai no 18 gadiem!
CALEXOTICS Silicone Black dildo (Boundless™ 4.5” Slim Probe) ir 11,5 cm garš iekšējās stimulācijas ierīce, izstrādāta precīzai dziļai stimulācijai. Tam ir pareizi leņķots, nedaudz stingrs vārpstas gabals ar akcentētu galu un elastīga sekcija, lai mērķētu intīmās līknes un iekšējās erogēnās zonas. Izstrādāts no hipoalerģiska premium silikona, bez smaržas, bez ftalātiem, savietojams ar ūdens bāzes lubrikantiem. Spēcīga piesūceknis nodrošina bezroku lietošanu un iespēju stiprināt ierīci uz gludām virsmām vai izmantot ar siksnu.
Silikona konstrukcija apvieno mīkstumu un stingrību, nodrošinot ērtumu un ilgmūžību, vienlaikus saglabājot drošu materiālu tiešai saskarei ar ķermeni. Leņķotā vārpsta, izteiktais gals un elastīgā daļa ļauj precīzi stimulēt iekšējās zonas. Spēcīgā piesūceknis sniedz stabilu bezroku fiksāciju un ir savietojama ar lielāko daļu siksnu.
Uzklājiet ūdens bāzes lubrikantu uz dildo un uz ķermeņa pirms ievadīšanas, lai nodrošinātu ērtu slīdēšanu. Ievadiet vārpstu lēnām, pielāgojot leņķi un dziļumu, lai atrastu vēlamo stimulācijas punktu. Bezkontakta režīmā stingri piespiediet piesūcekni pie tīras, gludas, neporainas virsmas vai nostipriniet ierīci saderīgā siksnā saskaņā ar siksnas ražotāja norādījumiem. Tīriet pirms un pēc lietošanas ar siltu ūdeni un maigu ziepju līdzekli vai rotaļlietu tīrītāju, kas savietojams ar silikonu; uzglabājiet sausā vietā, atsevišķi no citām silikona lietām.
Nelietojiet silikona bāzes lubrikantus kopā ar šo silikona rotaļlietu. Regulāri pārbaudiet rotaļlietu uz bojājumiem; pārtrauciet lietošanu, ja parādās plīsumi vai tekstūras izmaiņas. Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Nelietojiet abrazīvus vai šķīdinātājus, kas var bojāt silikonu.
{{highlightedFeature.featureTitle}}:
{{getProductFeatureValueById(product, highlightedFeature.featureId)}}
{{ productComparisonGenerationError }}