Pērc tagad – atlaides līdz 50%!
Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)
Jūsu grozs ir tukšs
Sojas svece stiklā Candly&Co Best Memories Come From B. aromāts Nr.2 250 g
Sojas vaska svece stikla traukā Candly&Co Best Memories Come From B., aromāts Nr.2, tīrais svars 250 g. Izgatavota no augu izcelsmes sojas vaska un iesaiņota atkārtoti lietojamā stikla traukā, lai nodrošinātu mīkstu apgaismojumu un vieglu aromātu telpā. Svece paredzēta parastai mājas lietošanai — atpūtai, viesistabai vai guļamistabai, kā arī dāvanai.
Sojas vasks nodrošina salīdzinoši tīrāku degšanu ar mazāku sodrēju veidošanos nekā daudzas parafīna sveces, kas samazina piesārņojumu uz apkārtējām virsmām. Stikla trauks ir viegli tīrāms un atkārtoti lietojams pēc sveces izdegšanas, kas samazina atkritumus. 250 g tilpums nodrošina līdzsvarotu degšanas laiku un ērtu transportēšanu bez pārmērīgas aromāta intensitātes.
Novietojiet sveci uz stabilas, karstumizturīgas virsmas, prom no caurvēja, viegli uzliesmojošiem priekšmetiem un bērniem vai mājdzīvniekiem nepieejamā vietā. Pirms katras lietošanas saīsiniet dagu līdz aptuveni 3–5 mm, lai nodrošinātu vienmērīgu liesmu un samazinātu sodrēju. Pirmā dedzināšanas reizē ļaujiet vaskam izkust visā virsmā, lai nepieļautu tunelēšanos. Nededziniet ilgāk par 3–4 stundām pēc kārtas un nodegsiniet liesmu pirms atrašanās prom no telpas.
Lai panāktu vislabāko aromātu un drošību, dedziniet sveci labi vēdināmā telpā un neizvietojiet to tieši zem gaisa ventilācijas vai pie atvērtiem logiem. Pēc sveces pilnīgas izdegšanas noņemiet vasku un izmantojiet stikla trauku atkārtoti kā konteineru vai mazu podiņu.
{{highlightedFeature.featureTitle}}:
{{getProductFeatureValueById(product, highlightedFeature.featureId)}}